Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 12. července 2020
svátek má Bořek.
Hlavní menu
  • ID: 4790
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • ženy
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Florbal

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5680
    Týden:
    20
    Dnes:
    7
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Superfinále

    So 21.04. 14:00 Ivanti Tigers - Bohemians 6:2

    Semifinále: Bohemians - Vítkovice, stav serie 4:1

    So 31.03. 20:00 Bohemians - Vítkovice 5:4
    Ne 01.04. 14:15 Bohemians - Vítkovice 5:4 pp
    So 07.04. 17:00 Vítkovice - Bohemians 3:5
    Ne 08.04. 14:00 Vítkovice - Bohemians 4:2
    St 11.04. 19:45 Bohemians - Vítkovice 6:5

    Semifinále: Herbadent - Liberec, stav serie 4:0

    So 31.03. 18:00 Ivanti Tigers - Liberec 5:1
    Ne 01.04. 13:00 Ivanti Tigers - Liberec 7:4
    So 07.04. 20:00 Liberec - Ivanti Tigers 2:5
    Ne 08.04. 20:00 Liberec - Ivanti Tigers 5:6 pp

    Čtvrtfinále: Chodov - Liberec, stav série 2:4

    So 10.03. 19:00 Chodov - Liberec 2:3
    Ne 11.03. 19:00 Chodov - Liberec 7:5
    So 17.03. 19:00 Liberec - Chodov 7:3
    Ne 18.03. 19:30 Liberec - Chodov 3:2 pp
    St 21.03. 19:30 Chodov - Liberec 4:3
    So 24.03. 20:00 Liberec - Chodov 6:2

    Čtvrtfinále: Vítkovice - Ostrava, stav série 4:1

    So 10.03. 14:00 Vítkovice - Ostrava 4:6
    Ne 11.03. 14:00 Vítkovice - Ostrava 12:3
    So 17.03. 14:00 Ostrava - Vítkovice 2:3
    Ne 18.03. 12:00 Ostrava - Vítkovice 2:3
    St 21.03. 19:00 Vítkovice - Ostrava 8:4

    Čtvrtfinále: Bohemians - Židenice, stav série 4:0

    So 10.03. 20:00 Bohemians - Židenice 13:2
    Ne 11.03. 17:00 Bohemians - Židenice 10:4
    So 17.03. 17:30 Židenice - Bohemians 3:5
    Ne 18.03. 14:30 Židenice - Bohemians 4:8

    Čtvrtfinále: Herbadent - ELITE Praha, stav série 4:0

    So 10.03. 19:00 Ivanti Tigers - ELITE Praha 8:1
    Ne 11.03. 11:00 Ivanti Tigers - ELITE Praha 7:1
    So 17.03. 19:00 ELITE Praha - Ivanti Tigers 1:9
    Ne 18.03. 12:30 ELITE Praha - Ivanti Tigers 1:11
    Správce soutěže: Erik Kappel