Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 19. července 2019
svátek má Čeněk.
Hlavní menu
  • ID: 5160
  • Návštěvy: 125/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5657
    Týden:
    125
    Dnes:
    27
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále

    Út 18.05. 20:15 Jablonec - Viktoria Plzeň 1:2 (0:1)

    Odvety semifinále

    St 28.04. 17:30 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 1:3 (0:2)
    St 28.04. 19:15 Slavia Praha - Jablonec 2:1 (0:1)

    První duely semifinále

    St 21.04. 17:00 Jablonec - Slavia Praha 1:0 (0:0)
    St 21.04. 18:30 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 2:2 (2:1)

    Odvety čtvrtfinále

    St 07.04. 18:00 Sigma Olomouc - Slovan Liberec 1:0 (1:0)
    Čt 08.04. 17:00 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 1:1
    Čt 08.04. 17:30 Jablonec - Teplice 0:0 (0:0)
    Čt 15.04. 20:00 Sparta Praha - Slavia Praha 0:1 (0:1)

    První duely čtvrtfinále

    St 31.03. 18:00 Teplice - Jablonec 1:3 (1:3)
    St 31.03. 18:00 Slovan Liberec - Sigma Olomouc 0:2 (0:2)
    St 31.03. 18:00 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 1:0 (1:0)
    Čt 01.04. 19:00 Slavia Praha - Sparta Praha 1:0 (1:0)

    Odvety osmifinále

    Út 13.10. 18:00 Viktoria Plzeň - SK Kladno 1:1 (1:1)
    Út 27.10. 16:30 Baník Ostrava - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    St 28.10. 14:30 Jablonec - Živanice 5:1 (1:1)
    St 28.10. 16:00 Slovan Liberec - Bohemians 1905 1:1 (0:0)
    St 28.10. 16:30 Sigma Olomouc - Znojmo 0:0 (0:0)
    St 11.11. 17:00 Teplice - Hradec Králové 2:1 (2:1)
    Čt 12.11. 18:00 Sparta Praha - České Budějovice 1:0 (1:0)
    St 25.11. 17:30 Slavia Praha - Karviná 2:0 (1:0)

    První duely osmifinále

    St 07.10. 16:00 Živanice - Jablonec 3:6 (3:2)
    St 07.10. 16:30 1.FK Příbram - Baník Ostrava 2:0 (1:0)
    St 07.10. 17:00 Hradec Králové - Teplice 1:2 (1:2)
    St 07.10. 18:00 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 1:2 (1:1)
    St 07.10. 18:00 SK Kladno - Viktoria Plzeň 0:3 (0:1)
    Čt 08.10. 16:00 Znojmo - Sigma Olomouc 1:3 (0:1)
    Út 13.10. 18:00 České Budějovice - Sparta Praha 0:5 (0:4)
    So 14.11. 14:00 Karviná - Slavia Praha 1:0 (1:0)

    3.kolo

    St 16.09. 18:00 Opava - Baník Ostrava 3:5pk (1:1)
    Út 22.09. 16:00 FC Zlín - Slovan Liberec 1:3pk (1:1)
    Út 22.09. 16:30 Dukla Praha - Viktoria Plzeň 1:4 (0:3)
    St 23.09. 16:30 Písek - Jablonec 3:4pk (1:0)
    St 23.09. 16:30 Protivanov - Sigma Olomouc 0:5 (0:2)
    St 23.09. 16:30 Hlučín - Teplice 1:3 (0:1)
    St 23.09. 16:30 Třebíč - Znojmo 0:1 (0:0)
    St 23.09. 16:30 Třinec - Bohemians 1905 0:1 (0:1)
    St 23.09. 16:30 Břeclav - SK Kladno 0:1 (0:0)
    St 23.09. 16:30 Hradec Králové - Bohemians 2:1 (0:1)
    St 23.09. 16:30 Varnsdorf - 1.FK Příbram 0:1 (0:1)
    St 23.09. 16:30 Viktoria Žižkov - České Budějovice 0:1 (0:1)
    Út 29.09. 16:30 Živanice - Vítkovice 1:0 (0:0)
    Čt 08.10. 16:00 Náchod - Sparta Praha 0:6 (0:3)
    Čt 08.10. 16:00 Karviná - Zbrojovka Brno 5:4pk (1:1)
    Čt 08.10. 16:00 Karlovy Vary - Slavia Praha 4:5pk (1:1)

    2.kolo

    St 12.08. 16:00 Brumov - Třinec 0:5 (0:0)
    Út 25.08. 17:00 Val. Meziříčí - Vítkovice 0:2 (0:0)
    St 26.08. 17:00 Protivanov - Uničov 6:5pk (1:1)
    St 26.08. 17:00 Řevnice - Písek 2:4pk (0:0)
    Út 01.09. 17:00 ČAFC 2011 - Břeclav 5:6pk (1:1)
    Út 01.09. 17:00 Rousínov - FC Zlín 0:3 (0:1)
    St 02.09. 17:00 Čelákovice - Bohemians 1:4 (1:3)
    St 02.09. 17:00 Meteor - 1.FK Příbram 2:4pk (1:1)
    St 02.09. 17:00 Mostecký FK - SK Kladno 6:7pk (1:1)
    St 02.09. 17:00 Znojmo - Jihlava 2:0 (2:0)
    St 02.09. 17:00 Králův Dvůr - Dukla Praha 1:4pk (0:0)
    St 02.09. 17:00 Tachov - Karlovy Vary 15:16p (1:1)
    St 02.09. 17:00 Kunice - Náchod 1:3 (1:1)
    St 02.09. 17:00 Turnov - Varnsdorf 0:2 (0:0)
    St 02.09. 17:00 Admira Praha - Hradec Králové 0:3 (0:1)
    St 02.09. 17:00 Ovčáry - Bohemians 1905 3:5pk (2:2)
    St 02.09. 17:00 HFK Olomouc - Karviná 1:4 (1:2)
    St 02.09. 17:00 Živanice - Mladá Boleslav 1:0 (1:0)
    St 02.09. 17:00 Hlavice - Jablonec 0:3 (0:2)
    St 02.09. 17:00 Mutěnice - Opava 0:2 (0:1)
    St 02.09. 17:00 Kroměříž - Baník Ostrava 0:3 (0:0)
    St 02.09. 17:00 Zábřeh - Hlučín 1:2 (0:1)
    St 02.09. 17:00 FC Táborsko - České Budějovice 0:2 (0:1)
    St 02.09. 17:00 Viktoria Žižkov - Sokolov 2:1 (2:1)
    St 02.09. 17:00 Vlašim - Viktoria Plzeň 1:3 (1:1)
    Čt 03.09. 17:00 Frýdek-Místek - Zbrojovka Brno 1:2 (0:0)
    Čt 03.09. 17:00 Líšeň - Sigma Olomouc 1:3 (0:2)
    Čt 03.09. 17:00 Ústí n/L - Teplice 1:4 (1:2)
    Čt 03.09. 17:00 Ústí n.O. - Sparta Praha 0:4 (0:3)
    Čt 03.09. 17:00 Česká Lípa - Slavia Praha 2:4 (1:1)
    Út 08.09. 17:00 Třebíč - 1.FC Slovácko 4:1pk (2:2)
    St 16.09. 16:30 Dvůr Králové - Slovan Liberec 2:7 (1:3)

    1.kolo

    24.07. 17:00 Velké Losiny - Hlučín 1:5 (0:1)
    So 25.07. 10:15 Orlová - Třinec 0:1 (0:0)
    So 25.07. 10:30 Třeboň - Písek 0:2 (0:2)
    So 25.07. 17:00 Napajedla - Mutěnice 0:3 (0:0)
    So 25.07. 17:00 Rýmařov - Frýdek-Místek 1:4 (0:3)
    So 25.07. 17:00 Litvínov - Ústí n/L 1:6 (0:3)
    So 25.07. 17:00 Prachatice - FC Táborsko 0:2 (0:1)
    So 25.07. 17:00 Vilémov - Varnsdorf 0:3 (0:2)
    So 25.07. 17:00 Strakonice - Viktoria Žižkov 0:3 (0:2)
    So 25.07. 17:00 Ústí n.O. - Pardubice 5:1 (4:1)
    So 25.07. 17:00 Př. Kopanina - Králův Dvůr 2:3 (1:2)
    So 25.07. 17:00 Bludov - Uničov 0:9 (0:4)
    So 25.07. 17:00 Mikulovice - Zábřeh 0:3 (0:1)
    So 25.07. 17:00 Hranice - HFK Olomouc 1:5 (0:2)
    So 25.07. 17:00 Blansko - Břeclav 1:2 (0:0)
    So 25.07. 17:00 Šardice - Znojmo 2:3pk (0:0)
    So 25.07. 17:00 Vyškov - Líšeň 0:3 (0:2)
    So 25.07. 17:00 Rousínov - Bystrc 1:0 (0:0)
    So 25.07. 17:00 Třebíč - Žďár n.Sázavou 4:2 (2:1)
    So 25.07. 17:00 Český Brod - Ovčáry 1:6 (1:2)
    So 25.07. 17:00 Spytihněv - Kroměříž 3:4pk (2:2)
    So 25.07. 17:00 Živanice - Letohrad 7:6pk (0:0)
    So 25.07. 17:00 Jičín - Dvůr Králové 3:6 (2:3)
    So 25.07. 17:00 Nová Paka - Náchod 0:2 (0:1)
    So 25.07. 17:00 Brozany - Sokolov 1:2 (1:2)
    So 25.07. 17:00 Brumov - Slavičín 2:1 (2:1)
    So 25.07. 17:00 Šumperk - Vítkovice 4:5pk (0:0)
    So 25.07. 17:00 Dolní Benešov - Opava 0:3 (0:0)
    So 25.07. 17:00 Otrokovice - FC Zlín 0:5 (0:5)
    So 25.07. 17:00 Domažlice - Karlovy Vary 3:4 (1:2)
    So 25.07. 17:00 Řezuz Děčín - Česká Lípa 4:5pk (0:0)
    So 25.07. 17:00 Český Dub - Hlavice 1:4 (0:2)
    So 25.07. 17:00 Ards - Karviná 0:5 (0:1)
    So 25.07. 17:00 ČAFC 2011 - Konice 2:1 (1:0)
    So 25.07. 18:00 Votice - Vlašim 1:4pk (0:0)
    Ne 26.07. 10:15 Admira Praha - Velim 3:1 (0:0)
    Ne 26.07. 10:15 Velké Meziříčí - Jihlava 0:2 (0:1)
    Ne 26.07. 10:30 Boskovice - Protivanov 2:4pk (1:1)
    Ne 26.07. 17:00 Meteor - SK Rakovník 2:0 (0:0)
    Ne 26.07. 17:00 Čelákovice - Vltavín 2:1 (2:1)
    Ne 26.07. 17:00 Kunice - Čáslav 3:1 (1:1)
    Ne 26.07. 17:00 Tachov - Doubravka 8:7pk (3:3)
    Ne 26.07. 17:00 Řevnice - Vyšehrad 1:0 (0:0)
    Ne 26.07. 17:00 Radotín - Dukla Praha 0:10 (0:3)
    Ne 26.07. 17:00 Chrudim - Hradec Králové 0:5 (0:3)
    Ne 26.07. 17:00 Val. Meziříčí - Havířov 2:1 (2:1)
    Ne 02.08. 17:00 Turnov - RMSK Cidlina 4:3pk (1:1)
    Út 11.08. 17:00 Chomutov - Mostecký FK 1:2 (0:0)

    Předkolo

    Ne 19.07. 10:15 Dobrovice - Český Dub 0:1 (0:0)
    Ne 19.07. 17:00 Radotín - Hořovicko 3:2 (1:1)
    Ne 19.07. 17:00 Rudolfov - Třeboň 0:2 (0:1)
    Ne 19.07. 17:00 Chrást - Domažlice 1:2 (1:1)
    Ne 19.07. 17:00 Citice - Tachov 1:6 (1:3)
    Ne 19.07. 17:00 Souš - Brozany 1:4 (1:4)
    Ne 19.07. 17:00 FC Pěnčín - JN - Nová Paka 0:2 (0:0)
    Ne 19.07. 17:00 Jičín - Převýšov 2:0 (1:0)
    Ne 19.07. 17:00 Čáslav - Živanice 0:4 (0:2)
    Ne 19.07. 17:00 ČAFC 2011 - Rosice 2:0 (1:0)
    Ne 19.07. 17:00 Spytihněv - Uherský Brod 1:0 (1:0)
    Ne 19.07. 17:00 Pelhřimov - Velké Meziříčí 0:2 (0:2)
    Út 21.07. 17:00 Čeladná - Val. Meziříčí 1:2 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]