Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 20. listopadu 2019
svátek má Nikola.
Hlavní menu
  • ID: 5383
  • Návštěvy: 56/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4766
    Týden:
    56
    Dnes:
    12
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Odvety

    Út 10.07. 17:30 Floriana - Elfsborg 0:4
    Út 10.07. 17:45 Grevenmacher - Tirana 0:0
    Út 10.07. 17:45 FC Kalju - FC Khazar 0:2
    Út 10.07. 20:45 Portadown - FK Škendija 2:1
    Čt 12.07. 14:00 Taldykorgan - Lech Poznań 1:1
    Čt 12.07. 16:00 Ordabasy - Jagodina 0:0
    Čt 12.07. 16:00 Rustavi - Teuta Durrës 6:1
    Čt 12.07. 16:00 Shirak Gyumri - Rudar Pljevlja 1:1
    Čt 12.07. 17:00 Metalurg Skopje - Birkirkara 0:0
    Čt 12.07. 17:00 Aktobe - Torpedo Kutaisi 1:0
    Čt 12.07. 17:00 Gandzasar - EB/Streymur 2:0
    Čt 12.07. 17:30 Čelik Nikšić - Borac 1:1
    Čt 12.07. 18:00 Inter Baku - Trans Narva 2:0
    Čt 12.07. 18:00 Jeunesse Esch - Ol. Lublaň 0:3
    Čt 12.07. 18:00 Gomel - Vikingur 4:0
    Čt 12.07. 18:00 FK Liepāja - La Fiorita 4:0
    Čt 12.07. 18:00 FC Šiauliai - Levadia 2:1
    Čt 12.07. 18:00 Daugava - FK Süduva 2:3
    Čt 12.07. 18:30 FC Zimbru - Bangor City 2:1
    Čt 12.07. 18:30 Myllykosken - Cefn Druids 5:0
    Čt 12.07. 19:00 Kalmar - Cliftonville 4:0
    Čt 12.07. 19:00 Rosenborg - Crusaders FC 1:0
    Čt 12.07. 19:00 Stabaek - Jyväskylä 3:2
    Čt 12.07. 19:30 Senica - MTK Budapešť 2:1
    Čt 12.07. 19:30 Llanelli - KuPS Kuopio 1:1
    Čt 12.07. 19:30 UE Coloma - Twente 0:3
    Čt 12.07. 19:30 Runavík - Differdange 0:3
    Čt 12.07. 19:30 Eschen/Mauren - Hafnarfjördur 0:1
    Čt 12.07. 19:30 Mirandés - Sarajevo 4:4
    Čt 12.07. 20:00 Zeta Golubovci - Pyunik 1:2
    Čt 12.07. 20:00 Celje - Dacia 0:1
    Čt 12.07. 20:00 Osijek - FC Coloma 3:1
    Čt 12.07. 20:00 NK Mura - FK Baku 2:0
    Čt 12.07. 20:30 Honvéd - Flamurtari 2:0
    Čt 12.07. 20:30 Libertas - FK Renova 0:4
    Čt 12.07. 20:30 Thór Akureyri - Bohemians Dublin 5:1
    Čt 12.07. 21:30 ÍBV - St.Patrick´s 2:1 pp (1:0)

    1. zápasy

    Út 03.07. 17:30 FK Škendija - Portadown 0:0 (0:0)
    Út 03.07. 17:30 Vikingur - Gomel 0:6
    Čt 05.07. 17:00 FC Khazar - FC Kalju 2:2
    Čt 05.07. 17:30 Trans Narva - Inter Baku 0:5
    Čt 05.07. 17:30 Jagodina - Ordabasy 0:1
    Čt 05.07. 17:30 FK Renova - Libertas 4:0
    Čt 05.07. 17:30 KuPS Kuopio - Llanelli 2:1
    Čt 05.07. 17:45 Levadia - FC Šiauliai 1:0
    Čt 05.07. 18:00 Elfsborg - Floriana 8:0
    Čt 05.07. 18:00 Pyunik - Zeta Golubovci 0:3
    Čt 05.07. 18:00 FK Baku - NK Mura 0:0 (0:0)
    Čt 05.07. 18:00 Jyväskylä - Stabaek 2:0
    Čt 05.07. 18:00 Rudar Pljevlja - Shirak Gyumri 2:0
    Čt 05.07. 18:30 FK Süduva - Daugava 0:1
    Čt 05.07. 18:30 Differdange - Runavík 3:0
    Čt 05.07. 18:30 Dacia - Celje 1:0
    Čt 05.07. 19:00 Birkirkara - Metalurg Skopje 2:2
    Čt 05.07. 19:00 Torpedo Kutaisi - Aktobe 1:1
    Čt 05.07. 19:00 Tirana - Grevenmacher 2:0
    Čt 05.07. 19:30 Sarajevo - Mirandés 5:2
    Čt 05.07. 19:30 FC Coloma - Osijek 0:1
    Čt 05.07. 19:45 Twente - UE Coloma 6:0
    Čt 05.07. 20:00 Lech Poznań - Taldykorgan 2:0
    Čt 05.07. 20:00 EB/Streymur - Gandzasar 3:1
    Čt 05.07. 20:00 Ol. Lublaň - Jeunesse Esch 3:0
    Čt 05.07. 20:15 MTK Budapešť - Senica 1:1
    Čt 05.07. 20:30 Teuta Durrës - Rustavi 0:3
    Čt 05.07. 20:30 Cefn Druids - Myllykosken 0:0 (0:0)
    Čt 05.07. 20:30 Flamurtari - Honvéd 0:1
    Čt 05.07. 20:30 La Fiorita - FK Liepāja 0:2
    Čt 05.07. 20:45 Cliftonville - Kalmar 1:0
    Čt 05.07. 20:45 Bohemians Dublin - Thór Akureyri 0:0 (0:0)
    Čt 05.07. 20:45 Bangor City - FC Zimbru 0:0 (0:0)
    Čt 05.07. 20:45 St.Patrick´s - ÍBV 1:0
    Čt 05.07. 21:00 Crusaders FC - Rosenborg 0:3
    Čt 05.07. 21:05 Borac - Čelik Nikšić 2:2
    Čt 05.07. 21:15 Hafnarfjördur - Eschen/Mauren 2:1
    Soutěž nemá správce [ více ]