Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 22. července 2019
svátek má Magdaléna.
Hlavní menu
  • ID: 6013
  • Návštěvy: 79/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4544
    Týden:
    79
    Dnes:
    3
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    1.předkolo - odvety

    Út 09.07. 15:30 FC Mika - Rudar Pljevlja 1:1 (1:0)
    Út 09.07. 18:00 TPS Turku - Jeunesse Esch 2:1 (1:0)
    Út 09.07. 19:30 Differdange - Laçi 2:1 (0:1)
    St 10.07. 20:45 Linfield - ÍF Fuglafjördur 3:0
    Čt 11.07. 15:00 Irtys Pavlodar - Levski Sofia 2:0 (2:0)
    Čt 11.07. 17:00 Ventspils - Airbus UK 0:0 (0:0)
    Čt 11.07. 17:00 FC Khazar - Sliema 1:0 (0:0)
    Čt 11.07. 17:00 Gefle - Trans 5:1 (3:0)
    Čt 11.07. 17:00 Aktobe - Gandzasar 2:1 (1:0)
    Čt 11.07. 17:00 Pyunik - FK Teteks 1:0 (0:0)
    Čt 11.07. 17:30 FC Coloma - Breidablik 0:0 (0:0)
    Čt 11.07. 17:30 Mladost - MOL Vidi 1:0 (0:0)
    Čt 11.07. 17:30 FK Turnovo - FK Süduva 3:2 (0:1)
    Čt 11.07. 17:30 Žilina - Torpedo Kutaisi 3:3 (2:1)
    Čt 11.07. 18:00 Dudelange - FC Milsami 0:0 (0:0)
    Čt 11.07. 18:00 Inter Turku - Vikingur 0:1 (0:0)
    Čt 11.07. 18:00 FK Liepāja - Prestatyn 1:3 (1:0)
    Čt 11.07. 18:00 Qarabağ - Metalurg Skopje 1:0 (0:0)
    Čt 11.07. 18:00 Skonto FC - FC Tiraspol 1:1 (0:0)
    Čt 11.07. 18:00 Valletta - La Fiorita 1:0 (0:0)
    Čt 11.07. 18:00 Din. Minsk - FK Kruoja 5:0 (4:0)
    Čt 11.07. 18:00 Levadia - Bala Town 3:1 (2:0)
    Čt 11.07. 18:30 Zrinjski - UE Coloma 1:0 (1:0)
    Čt 11.07. 19:00 Vaduz - Chikhura 1:1 (1:1)
    Čt 11.07. 19:00 Celje - Tromsö IL 0:2 (0:1)
    Čt 11.07. 19:00 Rosenborg - Crusaders FC 7:2 (4:1)
    Čt 11.07. 19:00 Malmö - Drogheda Un. 2:0 (1:0)
    Čt 11.07. 19:00 Mariehamn - Inter Baku 0:2 (0:1)
    Čt 11.07. 19:15 Dacia - Teuta Durrës 2:0 (1:0)
    Čt 11.07. 19:30 Kukësi - Flora 0:0 (0:0)
    Čt 11.07. 19:30 Botev Plovdiv - Astana 5:0 (3:0)
    Čt 11.07. 20:00 HB Tórshavn - ÍBV 0:1 (0:0)
    Čt 11.07. 20:00 Astra Ploieşti - Domžale 2:0 (1:0)
    Čt 11.07. 20:30 Vojvodina - Mirandés 3:2 (2:1)
    Čt 11.07. 20:30 Glentoran - KR Reykjavik 0:3 (0:2)
    Čt 11.07. 20:30 Honvéd - Čelik Nikšić 9:0 (5:0)
    Čt 11.07. 20:45 St.Patrick´s - Žalgiris Vilnius 1:2 (1:1)
    Čt 11.07. 21:00 Libertas - Sarajevo 1:2 (1:1)

    1.předkolo - 1.zápasy

    Út 02.07. 17:15 Metalurg Skopje - Qarabağ 0:1 (0:0)
    Út 02.07. 17:15 Sliema - FC Khazar 1:1 (0:1)
    Út 02.07. 18:00 Trans - Gefle 0:3 (0:1)
    Út 02.07. 20:00 Bala Town - Levadia 1:0 (1:0)
    St 03.07. 20:45 ÍF Fuglafjördur - Linfield 0:2 (0:0)
    Čt 04.07. 16:15 Chikhura - Vaduz 0:0 (0:0)
    Čt 04.07. 16:15 Astana - Botev Plovdiv 0:1 (0:1)
    Čt 04.07. 17:00 Gandzasar - Aktobe 1:2 (0:0)
    Čt 04.07. 17:15 UE Coloma - Zrinjski 1:3 (1:0)
    Čt 04.07. 17:15 FC Milsami - Dudelange 1:0 (0:0)
    Čt 04.07. 17:15 FK Teteks - Pyunik 1:1 (0:0)
    Čt 04.07. 17:30 Čelik Nikšić - Honvéd 1:4 (1:2)
    Čt 04.07. 18:00 Inter Baku - Mariehamn 1:1 (1:0)
    Čt 04.07. 18:00 FK Kruoja - Din. Minsk 0:3 (0:0)
    Čt 04.07. 18:00 Jeunesse Esch - TPS Turku 2:0 (1:0)
    Čt 04.07. 18:00 Mirandés - Vojvodina 1:4 (0:2)
    Čt 04.07. 18:15 Flora - Kukësi 1:1 (1:0)
    Čt 04.07. 18:45 FK Süduva - FK Turnovo 2:2 (1:2)
    Čt 04.07. 19:00 FC Tiraspol - Skonto FC 0:1 (0:0)
    Čt 04.07. 19:00 Torpedo Kutaisi - Žilina 0:3 (0:0)
    Čt 04.07. 19:00 Tromsö IL - Celje 1:2 (1:0)
    Čt 04.07. 19:00 Laçi - Differdange 0:1 (0:0)
    Čt 04.07. 20:00 Vikingur - Inter Turku 1:1 (0:1)
    Čt 04.07. 20:00 Prestatyn - FK Liepāja 1:2 (1:1)
    Čt 04.07. 20:10 Žalgiris Vilnius - St.Patrick´s 2:2 (1:0)
    Čt 04.07. 20:15 Drogheda Un. - Malmö 0:0 (0:0)
    Čt 04.07. 20:15 Levski Sofia - Irtys Pavlodar 0:0 (0:0)
    Čt 04.07. 20:15 Teuta Durrës - Dacia 3:1 (1:1)
    Čt 04.07. 20:15 MOL Vidi - Mladost 2:1 (2:1)
    Čt 04.07. 20:15 Sarajevo - Libertas 1:0 (1:0)
    Čt 04.07. 20:15 Rudar Pljevlja - FC Mika 1:0 (1:0)
    Čt 04.07. 20:15 Domžale - Astra Ploieşti 0:1 (0:0)
    Čt 04.07. 20:30 Airbus UK - Ventspils 1:1 (0:0)
    Čt 04.07. 20:45 Crusaders FC - Rosenborg 1:2 (1:1)
    Čt 04.07. 21:00 La Fiorita - Valletta 0:3 (0:1)
    Čt 04.07. 21:15 KR Reykjavik - Glentoran 0:0 (0:0)
    Čt 04.07. 21:15 Breidablik - FC Coloma 4:0 (3:0)
    Čt 04.07. 21:30 ÍBV - HB Tórshavn 1:1 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]