Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 9. srpna 2020
svátek má Roman.
Hlavní menu
  • ID: 6444
  • Návštěvy: 11/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Házená

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2663
    Týden:
    11
    Dnes:
    2
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    FINÁLE

    Ne 24.03. 14:15 Jičín - Hranice 28:27
    Ne 31.03. 10:30 Hranice - Jičín 27:22

    Semifinále

    St 30.01. 18:00 Hranice - Dukla Praha 29:24
    St 30.01. 19:00 Jičín - Lovosice 30:24

    Čtvrtfinále

    18.01. 17:30 Dukla Praha - Talent Plzeň 32:20
    So 19.01. 18:00 Zlín - Hranice 33:35
    Út 22.01. 19:00 Kopřivnice - Jičín 21:31
    Čt 24.01. 17:30 KP Brno - Lovosice 23:27

    Osmifinále

    Čt 13.12. 18:30 Náchod - Jičín 14:36
    04.01. 18:00 Trnávka - KP Brno 26:29
    Čt 10.01. 18:30 Přerov - Kopřivnice 32:33
    Čt 10.01. 20:45 Chodov - Dukla Praha 22:27
    11.01. 18:30 Třeboň - Talent Plzeň 0k:10
    11.01. 19:00 Zlín - Zubří 26:24
    So 12.01. 18:00 Strakonice - Lovosice 26:31
    Ne 13.01. 17:00 Frýdek-Místek - Hranice 31:39

    3. kolo

    Čt 01.11. 20:45 Bohemians - Chodov 21:27
    02.11. 18:00 MHK Karviná - Frýdek-Místek 22:33
    So 03.11. 11:00 Maloměřice - Zlín 18:28
    St 07.11. 17:00 Třeboň - N. Veselí 27:23
    St 07.11. 18:00 Vsetín - Hranice 28:37
    St 07.11. 18:00 Trnávka - Karviná 10:0k
    St 07.11. 18:00 Liberec - Náchod 21:26
    St 07.11. 18:15 Starý Plzenec - Dukla Praha 19:38
    St 07.11. 18:30 Kolín - Jičín 16:46
    St 07.11. 18:30 Litovel - Kopřivnice 33:40
    St 07.11. 19:00 Libčice n. Vlt. - Strakonice 17:18
    St 07.11. 19:00 Telnice - KP Brno 18:36
    St 07.11. 19:00 Velká Bystřice - Přerov 20:23
    St 07.11. 19:00 Louny - Talent Plzeň 21:33

    2. kolo

    Čt 13.09. 19:45 Starý Plzenec - VŠ Plzeň 30:20
    14.09. 17:00 Juliánov - Telnice 25:26
    14.09. 19:30 Sez. Ústí - Třeboň 27:28
    So 15.09. 09:00 Prostějov - HBC Olomouc 27:29
    So 15.09. 10:30 Šumperk - Litovel 25:28
    So 15.09. 11:00 Maloměřice - D. Cerekev 31:14
    So 15.09. 15:00 Trnávka - Bystřice p.H. 33:32
    So 15.09. 15:30 MHK Karviná - Ostrava 32:20
    So 15.09. 16:00 Sokolnice - N. Veselí 21:40
    So 15.09. 17:00 Dvůr Králové - Náchod 20:21
    So 15.09. 17:00 Ml. Boleslav - Libčice n. Vlt. 24:25
    So 15.09. 17:00 Bělá p. B. - Chodov 22:27
    Ne 16.09. 10:30 Kutná Hora - Bohemians 24:28
    Ne 16.09. 10:30 Kostelec n. H. - Velká Bystřice 20:29
    Ne 16.09. 14:00 Vsetín - Droždín 25:23
    Ne 16.09. 14:00 Žatec - Strakonice 23:31
    Ne 16.09. 15:00 Bohunice - Zlín 17:24
    Ne 16.09. 15:00 Kolín - Pardubice 26:25
    Ne 16.09. 17:00 Liberec - Ústí n. L. 29:15
    Ne 16.09. 19:00 Praha 4 - Louny 25:26

    1. kolo

    31.08. 19:30 Č. Budějovice - Sez. Ústí 22:31
    So 01.09. 10:00 Ledeč n. S. - Pardubice 17:26
    So 01.09. 11:00 Žatec - Košutka 10:0k
    So 01.09. 11:30 Rožnov p. R. - Ostrava 29:30
    So 01.09. 14:45 Šťáhlavy - Starý Plzenec 0k:10
    So 01.09. 15:00 Droždín - Holešov 37:28
    So 01.09. 15:30 Vsetín - Napajedla 29:23
    So 01.09. 17:00 Žeravice - Kostelec n. H. 23:27
    So 01.09. 17:00 Bělá p. B. - Vršovice 20:14
    Ne 02.09. 10:30 Trnávka - Polanka 10:0k
    Ne 02.09. 10:30 Uničov - Šumperk 23:24
    Ne 02.09. 15:00 Loko Vršovice - Bohemians 17:31
    Ne 02.09. 15:00 D. Cerekev - V. Meziříčí 26:24
    Ne 02.09. 15:00 Uh. Hradiště - Prostějov 22:32
    Ne 02.09. 15:00 L. Zubří - MHK Karviná 19:21
    Ne 02.09. 16:00 Sokolnice - Kuřim 33:27
    Ne 02.09. 17:00 Most - Praha 4 22:35
    Ne 02.09. 17:00 VŠ Plzeň - Slavia Praha 10:0k
    Ne 02.09. 17:00 Hradec Králové - Dvůr Králové 0k:10
    Ne 02.09. 17:00 Telnice - Ivančice 28:20
    Ne 02.09. 17:00 Juliánov - Hustopeče 25:24
    Ne 02.09. 17:00 Tišnov - Maloměřice 19:27
    Ne 02.09. 17:00 Liberec - Jablonec 25:18
    Ne 02.09. 17:30 Úvaly - Kutná Hora 16:31
    Ne 02.09. 18:00 H. Brod - Kolín 30:33
    Ne 02.09. 18:00 Turnov - Ml. Boleslav 24:32
    Čt 06.09. 19:30 Sparta Praha - Libčice n. Vlt. 12:27
    Správce soutěže: Josef Cestr