Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 15. listopadu 2019
svátek má Leopold.
Hlavní menu
  • ID: 8542
  • Návštěvy: 34/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4845
    Týden:
    34
    Dnes:
    3
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    1.předkolo - odvety

    Út 08.07. 20:45 Linfield - Tórshavn B36 1:1 (1:0)
    Čt 10.07. 14:30 Karagandy FC - Shirak Gyumri 4:0 (3:0)
    Čt 10.07. 15:00 Astana - Pyunik 2:0 (1:0)
    Čt 10.07. 16:00 MIKA Jerevan - Split 1:1 (1:0)
    Čt 10.07. 17:00 Laçi - Velenje 2:1 np (1:1)
    Čt 10.07. 17:00 Daugava - Vikingur 1:1 (0:0)
    Čt 10.07. 17:30 Ekranas - Crusaders FC 1:2 (0:0)
    Čt 10.07. 17:30 FC Honka - Sillamäe 3:2 pp (2:1)
    Čt 10.07. 17:30 Podgorica - Folgore 3:0 (1:0)
    Čt 10.07. 17:30 Lovćen Cetinje - FK Željezničar 0:1 (0:0)
    Čt 10.07. 18:00 Inter Baku - FC Tiraspol 3:1 (0:1)
    Čt 10.07. 18:00 Atlantas - Differdange 3:1 (1:0)
    Čt 10.07. 18:00 Jelgava - Rosenborg 0:2 (0:1)
    Čt 10.07. 18:00 Chikhura - FK Turnovo 3:1 (1:1)
    Čt 10.07. 18:00 Sant Juliá - Čukarički 0:0 (0:0)
    Čt 10.07. 18:00 FC Kalju - Fram Reykjavík 2:2 (1:1)
    Čt 10.07. 18:00 Haugesund - Airbus FC 2:1 (1:1)
    Čt 10.07. 18:30 Daugava Riga - Aberdeen 0:3 (0:3)
    Čt 10.07. 19:00 CS Fola - Göteborg 0:2 (0:0)
    Čt 10.07. 19:00 Tromsö IL - Santos Tartu 6:1 (3:1)
    Čt 10.07. 19:00 Brommapojkarna - VPS Vaasa 2:0 (0:0)
    Čt 10.07. 19:00 FC Zimbru - FK Škendija 2:0 (1:0)
    Čt 10.07. 19:00 Flamurtari - Sioni Bolnisi 1:2 (0:0)
    Čt 10.07. 19:30 Trnava - Mirandés 5:0 (3:0)
    Čt 10.07. 19:30 Birkirkara - DVTK 1:4 (1:1)
    Čt 10.07. 19:30 Kukësi - Almaty 0:0 (0:0)
    Čt 10.07. 19:45 Bangor City - Stjarnan FC 0:4 (0:0)
    Čt 10.07. 19:45 Litex Lovech - Veris Kišiněv 1:0 (1:0)
    Čt 10.07. 19:45 Aberystwyth Town - Derry City FC 0:5 (0:2)
    Čt 10.07. 20:00 College Europa - Vaduz 0:1 (0:0)
    Čt 10.07. 20:00 ÍF Fuglafjördur - Myllykosken 0:0 (0:0)
    Čt 10.07. 20:00 Sligo Rovers - Banga 4:0 (1:0)
    Čt 10.07. 20:30 Ferencvárosi - Sliema 2:1 (1:0)
    Čt 10.07. 20:30 Libertas - Botev Plovdiv 0:2 (0:0)
    Čt 10.07. 20:30 Koper - Čelik Nikšić 4:0 (2:0)
    Čt 10.07. 20:30 Siroki Brijeg - FK Qäbälä 3:0 (2:0)
    Čt 10.07. 20:45 Metalurg Skopje - UE Coloma 2:0 (2:0)
    Čt 10.07. 20:45 Dundalk - Jeunesse Esch 3:1 (3:0)
    Čt 10.07. 20:45 Glenavon FC - Hafnarfjördur 2:3 (0:2)

    1. předkolo - 1. zápasy

    Út 01.07. 17:45 Sliema - Ferencvárosi 1:1 (1:0)
    Út 01.07. 17:45 Jeunesse Esch - Dundalk 0:2 (0:0)
    Út 01.07. 18:00 FK Škendija - FC Zimbru 2:1 (0:0)
    Čt 03.07. 16:00 Pyunik - Astana 1:4 (0:1)
    Čt 03.07. 16:00 Almaty - Kukësi 1:0 (0:0)
    Čt 03.07. 16:00 Shirak Gyumri - Karagandy FC 1:2 (0:0)
    Čt 03.07. 16:30 Veris Kišiněv - Litex Lovech 0:0 (0:0)
    Čt 03.07. 17:00 Banga - Sligo Rovers 0:0 (0:0)
    Čt 03.07. 17:00 Santos Tartu - Tromsö IL 0:7 (0:4)
    Čt 03.07. 17:00 FK Qäbälä - Siroki Brijeg 0:2 (0:0)
    Čt 03.07. 17:30 Čelik Nikšić - Koper 0:5 (0:2)
    Čt 03.07. 17:30 Myllykosken - ÍF Fuglafjördur 1:0 (0:0)
    Čt 03.07. 17:30 Sillamäe - FC Honka 2:1 (1:0)
    Čt 03.07. 18:00 VPS Vaasa - Brommapojkarna 2:1 (0:1)
    Čt 03.07. 18:00 UE Coloma - Metalurg Skopje 0:3 (0:2)
    Čt 03.07. 18:00 FK Turnovo - Chikhura 0:1 (0:1)
    Čt 03.07. 18:45 Botev Plovdiv - Libertas 4:0 (1:0)
    Čt 03.07. 19:00 Rosenborg - Jelgava 4:0 (2:0)
    Čt 03.07. 19:00 Göteborg - CS Fola 0:0 (0:0)
    Čt 03.07. 19:00 Sioni Bolnisi - Flamurtari 2:3 (2:1)
    Čt 03.07. 19:00 FC Tiraspol - Inter Baku 2:3 (0:2)
    Čt 03.07. 19:00 Vaduz - College Europa 3:0 (2:0)
    Čt 03.07. 19:30 Differdange - Atlantas 1:0 (0:0)
    Čt 03.07. 19:45 Airbus FC - Haugesund 1:1 (1:1)
    Čt 03.07. 20:00 Split - MIKA Jerevan 2:0 (1:0)
    Čt 03.07. 20:00 Tórshavn B36 - Linfield 1:2 (0:1)
    Čt 03.07. 20:00 Velenje - Laçi 1:1 (1:0)
    Čt 03.07. 20:00 Čukarički - Sant Juliá 4:0 (1:0)
    Čt 03.07. 20:00 Mirandés - Trnava 2:4 (0:3)
    Čt 03.07. 20:00 Vikingur - Daugava 2:1 (1:0)
    Čt 03.07. 20:30 Folgore - Podgorica 1:2 (0:2)
    Čt 03.07. 20:30 DVTK - Birkirkara 2:1 (1:1)
    Čt 03.07. 20:45 Aberdeen - Daugava Riga 5:0 (1:0)
    Čt 03.07. 20:45 Derry City FC - Aberystwyth Town 4:0 (2:0)
    Čt 03.07. 20:45 Crusaders FC - Ekranas 3:1 (2:0)
    Čt 03.07. 21:15 Stjarnan FC - Bangor City 4:0 (2:0)
    Čt 03.07. 21:15 Fram Reykjavík - FC Kalju 0:1 (0:0)
    Čt 03.07. 21:15 FK Željezničar - Lovćen Cetinje 0:0 (0:0)
    Čt 03.07. 21:15 Hafnarfjördur - Glenavon FC 3:0 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]