Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 12. července 2020
svátek má Bořek.
Hlavní menu
  • ID: 9613
  • Návštěvy: 5/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Sledge hokej

Amatérské

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Návštěvy soutěže

Celkem:
1976
Týden:
5
Dnes:
2
On-line:
1
Nová verze webu vysledky.com

Finále; SønderjyskE Isjockey Vojens - Esbjerg Energy

03.04. 19:30 SønderjyskE - Esbjerg 4:2
Ne 05.04. 14:30 Esbjerg - SønderjyskE 1:3
Út 07.04. 19:30 SønderjyskE - Esbjerg 4:6
10.04. 19:30 Esbjerg - SønderjyskE 1:4
Ne 12.04. 14:30 SønderjyskE - Esbjerg 6:1

O 3. místo; Frederikshavn White Hawks IK - Herning Blue Fox IK

Út 31.03. 19:00 Frederikshavn - Herning 3:2
St 01.04. 19:00 Herning - Frederikshavn 2:2

Semifinále; Herning Blue Fox IK - Esbjerg Energy

Út 17.03. 19:30 Herning - Esbjerg 4:2
20.03. 19:30 Esbjerg - Herning 4:2
Ne 22.03. 15:00 Herning - Esbjerg 5:6 pp
Út 24.03. 19:30 Esbjerg - Herning 4:0
27.03. 19:30 Herning - Esbjerg 4:3 pp
Ne 29.03. 17:15 Esbjerg - Herning 10:4

Semifinále; SønderjyskE Isjockey Vojens - Frederikshavn White Hawks IK

Út 17.03. 19:30 SønderjyskE - Frederikshavn 3:1
20.03. 19:30 Frederikshavn - SønderjyskE 3:4 pp
Ne 22.03. 18:00 SønderjyskE - Frederikshavn 5:3
Út 24.03. 19:30 Frederikshavn - SønderjyskE 5:3
27.03. 19:30 SønderjyskE - Frederikshavn 8:2

Čtvrtfinále; SønderjyskE Isjockey Vojens - Rødovre Mighty Bulls

27.02. 19:30 SønderjyskE - Rodovre 5:2
Ne 01.03. 19:00 Rodovre - SønderjyskE 2:1
Út 03.03. 19:00 SønderjyskE - Rodovre 5:2
06.03. 19:30 Rodovre - SønderjyskE 1:5
Ne 08.03. 18:30 SønderjyskE - Rodovre 8:0

Čtvrtfinále; Odense Bulldogs IK - Esbjerg Energy

27.02. 19:30 Odense - Esbjerg 1:2
Ne 01.03. 14:00 Esbjerg - Odense 3:2
Út 03.03. 19:00 Odense - Esbjerg 1:3
06.03. 19:30 Esbjerg - Odense 4:3 pp

Čtvrtfinále; Herning Blue Fox IK - Rungsted Ishockey Klub

27.02. 19:30 Herning - Rungsted 1:3
Ne 01.03. 18:00 Rungsted - Herning 4:2
Út 03.03. 19:30 Herning - Rungsted 2:1
06.03. 19:30 Rungsted - Herning 2:0
Ne 08.03. 14:00 Herning - Rungsted 4:1
Út 10.03. 19:30 Rungsted - Herning 1:4
13.03. 19:30 Herning - Rungsted 2:1

Čtvrtfinále; Frederikshavn White Hawks IK - Aalborg Pirates

27.02. 19:30 Frederikshavn - Aalborg 4:0
Ne 01.03. 16:00 Aalborg - Frederikshavn 2:1 pp
Út 03.03. 19:30 Frederikshavn - Aalborg 3:1
06.03. 19:30 Aalborg - Frederikshavn 1:5
Ne 08.03. 16:00 Frederikshavn - Aalborg 4:3 pp
Správce soutěže: Lukáš Manoušek