Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 7. dubna 2020
svátek má Heřman, Hermína.
Hlavní menu
  • ID: 9638
  • Návštěvy: 16/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Házená

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3551
    Týden:
    16
    Dnes:
    1
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    FINÁLE: Plzeň - Lovosice 3:0

    So 09.05. 10:25 Talent Plzeň - Lovosice 33:25
    Ne 10.05. 10:25 Talent Plzeň - Lovosice 26:18
    So 16.05. 10:25 Lovosice - Talent Plzeň 21:22

    O 3. MÍSTO: Brno - Karviná 3:1

    So 09.05. 00:00 KP Brno - Karviná 32:31
    Ne 10.05. 00:00 KP Brno - Karviná 25:26
    So 16.05. 00:00 Karviná - KP Brno 30:33
    Ne 17.05. 10:25 Karviná - KP Brno 27:32

    O 5. MÍSTO: Dukla Praha - Zubří 49:56

    08.05. 17:00 Dukla Praha - Zubří 26:25
    So 16.05. 18:00 Zubří - Dukla Praha 31:23

    O 7. MÍSTO: Frýdek-Místek - Hranice 57:64

    08.05. 17:00 Frýdek-Místek - Hranice 30:29
    15.05. 18:30 Hranice - Frýdek-Místek 35:27

    SEMIFINÁLE: Plzeň - Karviná 3:0

    So 11.04. 18:00 Talent Plzeň - Karviná 27:23
    Ne 12.04. 10:25 Talent Plzeň - Karviná 35:17
    So 18.04. 18:00 Karviná - Talent Plzeň 24:32

    SEMIFINÁLE: Brno - Lovosice 2:3

    So 11.04. 10:35 KP Brno - Lovosice 24:20
    Ne 12.04. 10:30 KP Brno - Lovosice 30:28
    So 18.04. 10:00 Lovosice - KP Brno 27:24
    Ne 19.04. 17:00 Lovosice - KP Brno 26:20
    St 22.04. 18:00 KP Brno - Lovosice 22:23

    O UMÍSTĚNÍ: Dukla Praha - Hranice 59:49

    So 11.04. 18:00 Hranice - Dukla Praha 24:26
    So 18.04. 16:30 Dukla Praha - Hranice 33:25

    O UMÍSTĚNÍ: Zubří - Frýdek-Místek 54:49

    Ne 12.04. 17:00 Frýdek-Místek - Zubří 30:26
    So 18.04. 18:00 Zubří - Frýdek-Místek 28:19

    ČTVRTFINÁLE: Plzeň - Frýdek-Místek 3:1

    So 28.03. 18:00 Talent Plzeň - Frýdek-Místek 27:23
    Ne 29.03. 18:00 Talent Plzeň - Frýdek-Místek 25:26
    So 04.04. 18:00 Frýdek-Místek - Talent Plzeň 18:19 np
    Ne 05.04. 10:05 Frýdek-Místek - Talent Plzeň 15:23

    ČTVRTFINÁLE: Zubří - Karviná 0:3

    So 28.03. 18:00 Zubří - Karviná 27:28 np
    Ne 29.03. 12:00 Zubří - Karviná 25:30
    So 04.04. 17:00 Karviná - Zubří 31:29

    ČTVRTFINÁLE: Dukla Praha - Lovosice 0:3

    So 28.03. 19:30 Dukla Praha - Lovosice 22:24
    Ne 29.03. 16:30 Dukla Praha - Lovosice 24:25 np
    So 04.04. 09:55 Lovosice - Dukla Praha 26:25

    ČTVRTFINÁLE: Hranice - KP Brno 0:3

    So 28.03. 18:00 Hranice - KP Brno 25:27
    Ne 29.03. 10:30 Hranice - KP Brno 26:27
    So 04.04. 17:00 KP Brno - Hranice 29:24
    Správce soutěže: Josef Cestr