Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 13. července 2020
svátek má Markéta.
Hlavní menu
  • ID: 9655
  • Návštěvy: 33/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Chance Futsal liga

    ME 2012 Chorvatsko

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4985
    Týden:
    33
    Dnes:
    2
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    FINÁLE CHANCE FUTSAL LIGY stav 1:3

    Út 19.05. 17:45 Teplice - Chrudim 7:6 np (4:4)
    Čt 21.05. 17:45 Chrudim - Teplice 2:1 pp (1:1)
    Čt 28.05. 20:00 Teplice - Chrudim 0:1
    Ne 31.05. 20:00 Chrudim - Teplice 3:2

    semifinále CHFL Balticflora Teplice - AC Sparta Praha stav 3:0

    Po 27.04. 20:00 Teplice - Sparta Praha 4:3 (2:2)
    01.05. 18:00 Sparta Praha - Teplice 1:5 (1:2)
    St 06.05. 20:00 Teplice - Sparta Praha 8:1 (2:0)

    semifinále CHFL ERA PACK Chrudim - Benago Zruč n.S stav 3:0

    Ne 26.04. 20:00 Chrudim - FC Kometa 8:2 (2:0)
    01.05. 18:00 FC Kometa - Chrudim 4:8 (3:2)
    Čt 07.05. 20:00 Chrudim - FC Kometa 7:2 (2:1)

    čtvrtfinále -playoff AC Sparta Praha vs Nejzbach VM stav 3:2

    Čt 26.03. 20:00 Sparta Praha - Vys. Mýto 3:4 (1:0)
    03.04. 20:00 Vys. Mýto - Sparta Praha 1:6 (0:2)
    So 11.04. 18:00 Sparta Praha - Vys. Mýto 2:3 (0:0)
    Út 14.04. 20:00 Vys. Mýto - Sparta Praha 4:6 np (3:3)
    St 15.04. 20:00 Sparta Praha - Vys. Mýto 4:1 (2:0)

    čtvrtfinále -playoff Benago Zruč n.S. vs Tango Brno stav 3:2

    St 25.03. 18:00 FC Kometa - Tango Brno 3:4 np (8:8)
    27.03. 20:00 Tango Brno - FC Kometa 2:6 (1:3)
    03.04. 20:30 FC Kometa - Tango Brno 5:11 (1:4)
    10.04. 20:00 Tango Brno - FC Kometa 5:7 (1:2)
    St 15.04. 20:00 FC Kometa - Tango Brno 1:0 (0:0)

    čtvrtfinále -playoff ERA -PACK Chrudim vs Helas Brno stav 3:0

    Út 31.03. 20:00 Chrudim - Helas Brno 6:2 (2:1)
    Čt 02.04. 18:30 Helas Brno - Chrudim 1:4 (0:2)
    10.04. 20:00 Chrudim - Helas Brno 9:0 (4:0)

    čtvrtfinále -playoff Balticflora Teplice vs SK Slavia Praha stav 3:0

    27.03. 20:00 Teplice - Slavia Praha 7:1 (4:1)
    Čt 02.04. 20:00 Slavia Praha - Teplice 1:11 (1:6)
    St 08.04. 20:00 Teplice - Slavia Praha 8:2 (2:0)
    Správce soutěže: X X