Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 17. července 2019
svátek má Martina.
Hlavní menu
  • ID: 9948
  • Návštěvy: 144/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    30590
    Týden:
    144
    Dnes:
    17
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále

    St 18.05. 18:15 Mladá Boleslav - Jablonec 2:0 (0:0)

    Semifinále - odvety

    St 13.04. 17:30 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 0:0 (0:0)
    St 04.05. 17:30 Sparta Praha - Jablonec 1:2 (0:2)

    Semifinále - 1.zápasy

    Út 05.04. 15:00 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
    St 27.04. 17:00 Jablonec - Sparta Praha 2:0 (1:0)

    Čtvrtfinále - odvety

    Út 15.03. 17:30 Jablonec - Dukla Praha 2:1 (0:1)
    St 16.03. 17:00 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 1:1 (1:0)
    St 30.03. 15:00 Mladá Boleslav - Hradec Králové 1:1 (0:0)
    St 30.03. 18:00 Sparta Praha - Slovan Liberec 2:0 (1:0)

    Čtvrtfinále - 1.zápasy

    St 02.03. 18:00 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 4:2 (2:0)
    Čt 03.03. 16:00 Dukla Praha - Jablonec 0:0 (0:0)
    Čt 03.03. 18:00 Slovan Liberec - Sparta Praha 2:1 (1:1)
    St 16.03. 17:00 Hradec Králové - Mladá Boleslav 1:4 (1:1)

    Osmifinále - odvety

    Út 03.11. 17:30 Jablonec - Frýdek-Místek 3:0 (1:0)
    Út 10.11. 16:00 Dukla Praha - Ústí n/L 3:0 (2:0)
    St 11.11. 17:00 Sigma Olomouc - Jihlava 2:2 (1:2)
    St 11.11. 17:00 1.FK Příbram - Hradec Králové 1:5 (1:1)
    Út 24.11. 16:30 Mladá Boleslav - Karviná 3:0 (0:0)
    Čt 03.12. 17:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)
    Čt 03.12. 17:30 Sparta Praha - Pardubice 3:1 (3:0)
    Čt 03.12. 18:00 FC Zlín - Slovan Liberec 1:1 np (1:0)

    Osmifinále - 1.zápasy

    So 10.10. 14:00 Jihlava - Sigma Olomouc 0:1 (0:1)
    Út 20.10. 15:30 Frýdek-Místek - Jablonec 0:2 (0:1)
    Út 20.10. 18:00 Ústí n/L - Dukla Praha 0:3 (0:1)
    Út 27.10. 14:30 Karviná - Mladá Boleslav 0:1 (0:1)
    Út 27.10. 17:00 Hradec Králové - 1.FK Příbram 0:1 (0:0)
    So 14.11. 16:00 Slovan Liberec - FC Zlín 1:0 (1:0)
    Ne 15.11. 14:00 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 2:1 (1:0)
    Út 17.11. 13:00 Pardubice - Sparta Praha 1:0 (1:0)

    3.kolo

    Út 22.09. 16:30 Prostějov - FC Zlín 1:4 (1:2)
    Út 22.09. 16:30 FC Táborsko - Dukla Praha 1:2 (0:0)
    Út 22.09. 16:30 Ústí n/L - Slavia Praha 4:2 (2:0)
    St 23.09. 16:30 Tachov - Viktoria Plzeň 0:2 (0:1)
    St 23.09. 16:30 Slavičín - Frýdek-Místek 1:2 (1:2)
    St 23.09. 16:30 Varnsdorf - Slovan Liberec 2:3 np (2:2)
    St 23.09. 16:30 Pardubice - Teplice 3:0 (2:0)
    St 23.09. 16:30 Králův Dvůr - Sparta Praha 1:2 np (1:1)
    St 23.09. 18:00 Kroměříž - Zbrojovka Brno 0:1 (0:0)
    St 23.09. 18:00 Znojmo - Jihlava 0:5 (0:0)
    Út 29.09. 16:30 Klatovy - Mladá Boleslav 0:5 (0:4)
    Út 29.09. 16:30 Vyšehrad - Jablonec 0:2 (0:1)
    Út 29.09. 17:00 České Budějovice - 1.FK Příbram 2:5 (0:3)
    Út 29.09. 18:00 Opava - Sigma Olomouc 1:5 (0:2)
    St 30.09. 17:00 Hradec Králové - Bohemians 1905 1:0 (0:0)
    Út 06.10. 15:30 Rýmařov - Karviná 0:3 (0:0)

    2.kolo

    St 26.08. 17:00 Vyškov - Kroměříž 1:2 np (1:1)
    St 26.08. 17:00 Tasovice - Znojmo 1:3 (0:1)
    St 26.08. 17:30 Stará Říše - Jihlava 2:3 (1:1)
    Čt 27.08. 16:30 Prostějov - Třinec 1:0 np (0:0)
    Čt 27.08. 17:00 Rýmařov - Baník Ostrava 4:3 (1:2)
    Čt 27.08. 17:30 Český Krumlov - České Budějovice 0:4 (0:3)
    28.08. 17:00 Vltavín - 1.FK Příbram 1:9 (0:4)
    28.08. 17:00 Velké Meziříčí - Zbrojovka Brno 1:2 (0:1)
    28.08. 17:00 Neratovice - Dukla Praha 0:4 (0:3)
    28.08. 17:30 Union 2013 - Slavia Praha 0:7 (0:3)
    So 29.08. 10:15 Chrudim - Hradec Králové 0:5 (0:1)
    So 29.08. 10:30 Tachov - Sokolov 3:2 np (2:2)
    So 29.08. 17:00 Dobrovice - Varnsdorf 1:2 (0:1)
    So 29.08. 17:00 Mohelnice - Frýdek-Místek 1:2 (0:0)
    So 29.08. 17:00 Hlučín - Opava 0:1 (0:1)
    So 29.08. 17:00 Velké Karlovice - FC Zlín 1:6 (0:1)
    So 29.08. 17:00 Vítkovice - Karviná 2:3 np (2:2)
    So 29.08. 17:00 Klatovy - Mostecký FK 1:0 (0:0)
    So 29.08. 17:00 Králův Dvůr - Vlašim 2:1 np (1:1)
    So 29.08. 17:00 Karlovy Vary - FC Táborsko 2:6 (1:3)
    So 29.08. 17:00 Slavičín - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
    So 29.08. 17:00 Olympia HK - Bohemians 1905 1:2 (0:1)
    Ne 30.08. 10:15 Převýšov - Pardubice 0:5 (0:4)
    Ne 30.08. 17:00 Štěchovice - Teplice 1:4 (0:3)
    Ne 30.08. 17:00 Čáslav - Vyšehrad 0:3 (0:2)
    Ne 30.08. 17:00 Kolín - Ústí n/L 2:4 (0:1)
    St 02.09. 17:00 Rosice - Sigma Olomouc 0:5 (0:2)

    1.kolo

    24.07. 17:00 Ústí - Frýdek-Místek 1:2 (1:1)
    So 25.07. 10:15 Holice - Chrudim 0:1 (0:0)
    So 25.07. 10:15 Admira Praha - Vlašim 0:3 (0:1)
    So 25.07. 15:00 Meteor - Tachov 1:2 np (1:1)
    So 25.07. 17:00 Olympia HK - Benešov 1:0 (1:0)
    So 25.07. 17:00 Hořovicko - Sokolov 0:1 (0:1)
    So 25.07. 17:00 Litoměřice - Varnsdorf 0:5 (0:3)
    So 25.07. 17:00 Český Krumlov - Písek 3:2 np (2:2)
    So 25.07. 17:00 Vilémov - Mostecký FK 2:4 (2:2)
    So 25.07. 17:00 Neratovice - Brozany 2:1 (1:0)
    So 25.07. 17:00 Karlovy Vary - Domažlice 3:1 (3:0)
    So 25.07. 17:00 Pelhřimov - Znojmo 1:4 (1:1)
    So 25.07. 17:00 Nová Ves - Velké Meziříčí 0:6 (0:4)
    So 25.07. 17:00 Hodonín - Prostějov 0:4 (0:2)
    So 25.07. 17:00 Vysoké Mýto - Union 2013 0:3 (0:3)
    So 25.07. 17:00 Velké Karlovice - Brumov 2:1 (2:0)
    So 25.07. 17:00 Přerov - Vyškov 0:2 (0:2)
    So 25.07. 17:00 Semily - Dobrovice 0:3 (0:1)
    So 25.07. 17:00 Český Brod - Ústí n/L 0:1 (0:0)
    So 25.07. 17:00 Chomutov - Štěchovice 0:2 (0:2)
    So 25.07. 17:00 Loko Petrovice - Vítkovice 0:1 (0:1)
    So 25.07. 17:00 Nový Bor - Pardubice 0:1 (0:1)
    So 25.07. 17:00 Slavičín - Otrokovice 4:0 (2:0)
    So 25.07. 17:00 Hranice - Karviná 1:5 (1:3)
    So 25.07. 17:00 Tasovice - Břeclav 2:1 (0:1)
    So 25.07. 17:00 Nový Jičín - Třinec 0:5 (0:2)
    So 25.07. 17:00 Rosice - HFK Olomouc 1:0 (0:0)
    So 25.07. 17:00 Zápy - Kolín 2:3 np (2:2)
    So 25.07. 17:00 Líšeň - Kroměříž 1:2 (0:2)
    So 25.07. 17:00 Živanice - Převýšov 2:4 (1:1)
    So 25.07. 17:00 Mohelnice - Uničov 4:3 (4:2)
    So 25.07. 17:00 Dvůr Králové - FC Táborsko 0:3 (0:1)
    So 25.07. 17:00 Dolní Benešov - Rýmařov 1:2 (1:0)
    So 25.07. 17:00 Doubravka - České Budějovice 0:5 (0:5)
    So 25.07. 17:00 SK Kladno - Králův Dvůr 0:4 (0:2)
    So 25.07. 17:00 Jablonec n.J. - Čáslav 2:3 np (2:2)
    Ne 26.07. 17:00 Krnov - Hlučín 2:4 (1:3)
    Ne 26.07. 17:00 Šumperk - Opava 0:3 (0:0)
    Ne 26.07. 17:00 ABC Braník - Vyšehrad 1:8 (0:6)
    Ne 26.07. 17:00 Stará Říše - Třebíč 4:0 (2:0)
    Ne 26.07. 17:00 Brandýs - Vltavín 0:2 (0:0)
    Ne 26.07. 17:00 Trutnov - Hradec Králové 0:4 (0:1)
    Čt 30.07. 17:00 Klatovy - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)

    Předkolo

    So 18.07. 10:15 Holice - Letohrad 2:0 (1:0)
    So 18.07. 10:30 Tatran Rakovník - Meteor 0:2 (0:2)
    So 18.07. 17:00 Vilémov - Lovosice 3:2 np (2:2)
    So 18.07. 17:00 Dvůr Králové - Kutná Hora 3:0 (2:0)
    So 18.07. 17:00 Petřkovice - Dolní Benešov 1:2 (1:0)
    So 18.07. 17:00 Blansko - Líšeň 0:3 (0:2)
    So 18.07. 17:00 Živanice - Benátky 4:1 (2:1)
    So 18.07. 17:00 Havířov - Loko Petrovice 1:2 (0:2)
    So 18.07. 17:00 Lomnice - Doubravka 1:5 (0:2)
    So 18.07. 17:00 SK Kladno - Aritma Praha 3:1 (1:0)
    So 18.07. 17:00 OHK Kratonohy - Jablonec n.J. 1:2 np (1:1)
    So 18.07. 17:00 Mšeno - Nový Bor 1:5 (0:1)
    So 18.07. 18:00 Chomutov - Souš 2:1 (1:1)
    Ne 19.07. 10:30 Ústí - Val. Meziříčí 2:1 (2:1)
    Ne 19.07. 16:00 Milevsko - Klatovy 0:3 (0:2)
    Ne 19.07. 16:30 Uherský Brod - Hodonín 1:2 (1:0)
    Ne 19.07. 17:00 Olympia HK - Turnov 2:0 (1:0)
    Ne 19.07. 17:00 Semily - Ústí n.O. 5:2 (1:2)
    Ne 19.07. 17:00 Jaroměř - Trutnov 0:6 (0:5)
    Ne 19.07. 17:00 Vysoké Mýto - Úvaly 3:1 (2:0)
    Ne 19.07. 17:00 Hradiště - Český Krumlov 1:8 (1:1)
    Ne 19.07. 17:00 Brandýs - Nové Strašecí 3:0 (2:0)
    Ne 19.07. 17:00 Sedlčany - Český Brod 1:2 (1:2)
    Ne 19.07. 17:00 Petřín Plzeň - Karlovy Vary 2:4 (1:2)
    Ne 19.07. 17:00 Vsetín - Velké Karlovice 1:2 np (1:1)
    Ne 19.07. 17:00 ABC Braník - Libiš 3:2 (2:1)
    Ne 19.07. 17:00 Louny - Neratovice 1:2 np (1:1)
    Ne 19.07. 17:00 Havlíčkův Brod - Pelhřimov 0:1 (0:0)
    Ne 19.07. 17:00 Štětí - Litoměřice 1:2 np (1:1)
    Ne 19.07. 17:00 Litvínov - Admira Praha 0:1 (0:1)
    Ne 19.07. 17:00 Nedachlebice - Přerov 0:4 (0:2)
    Ne 19.07. 17:00 Chotíkov - Hořovicko 2:3 np (2:2)
    Ne 19.07. 17:00 Nová Ves - Bystřice n.P. 4:3 (4:2)
    Správce soutěže: X X