Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 17. února 2019
svátek má Miloslava.
Hlavní menu
  • ID: 7019
  • Návštěvy: 46/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    ME 2012 Chorvatsko

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2305
    Týden:
    46
    Dnes:
    4
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále: ERA-PACK Chrudim - Balticflora Teplice 3:2

    St 05.05. 18:00 ERA-PACK - Teplice 1:4 (1:3)
    So 15.05. 18:00 ERA-PACK - Teplice 5:0 (1:0)
    So 22.05. 13:30 Teplice - ERA-PACK 3:5
    Po 24.05. 18:00 Teplice - ERA-PACK 4:3 (4:1)
    So 29.05. 13:45 ERA-PACK - Teplice 4:2 (1:1)

    2.semifinále: ERA - PACK Chrudim - SK Slavia Prraha 3:1

    St 14.04. 20:15 ERA-PACK - Slavia Praha 7:1 (3:0)
    Ne 18.04. 18:00 ERA-PACK - Slavia Praha 9:5 (5:1)
    So 24.04. 10:00 Slavia Praha - ERA-PACK 5:3np (2:2)
    Po 26.04. 19:30 Slavia Praha - ERA-PACK 1:6 (1:5)

    1.semifinále: Balticflora Teplice - Nejzbach Vysoké Mýto 3:0

    09.04. 20:00 Teplice - Nejzbach VM 4:0 (2:0)
    So 17.04. 09:00 Teplice - Nejzbach VM 3:1 (0:1)
    23.04. 20:00 Nejzbach VM - Teplice 2:6 (1:4)

    4.čtvrtfinále: Nejzbach Vysoké Mýto - Benago Zruč n.Sázavou 3:1

    Út 16.03. 00:00 Nejzbach VM - Benago Zruč 5:2 (0:2)
    Út 16.03. 00:00 Nejzbach VM - Benago Zruč 5:1 (2:1)
    Út 16.03. 00:00 Benago Zruč - Nejzbach VM 6:2 (4:2)
    Út 16.03. 00:00 Benago Zruč - Nejzbach VM 3:6 (0:1)

    3.čtvrtfinále: Balticflora Teplice - CCM Jistebník 3:0

    Út 16.03. 00:00 Teplice - Jistebník 7:3 (3:2)
    Út 16.03. 00:00 Teplice - Jistebník 3:2 (1:1)
    Út 16.03. 00:00 Jistebník - Teplice 1:3 (1:2)

    2.čtvrtfinále: Tango Brno - SK Slavia Paha 2:3

    Út 16.03. 00:00 Tango Brno - Slavia Praha 3:2 (1:1)
    Út 16.03. 00:00 Tango Brno - Slavia Praha 2:1 (1:0)
    Út 16.03. 00:00 Slavia Praha - Tango Brno 5:3 (1:3)
    Út 16.03. 00:00 Slavia Praha - Tango Brno 3:2 (0:1)
    Út 16.03. 00:00 Tango Brno - Slavia Praha 2:3 (1:0)

    1.čtvrtfinále: ERA - PACK Chrudim - TORF Pardubice 3:0

    Út 16.03. 00:00 ERA-PACK - Torf Pardubice 6:1 (4:1)
    Út 16.03. 00:00 ERA-PACK - Torf Pardubice 9:0 (3:0)
    Út 16.03. 00:00 Torf Pardubice - ERA-PACK 1:17 (0:8)
    Soutěž nemá správce [ více ]