Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 11. listopadu 2019
svátek má Martin.
Hlavní menu
  • ID: 11168
  • Návštěvy: 26/1
  • mistrovská soutěž
  • přípravka
  • Brno-venkov  
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3397
    Týden:
    26
    Dnes:
    4
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    16.kolo

    Ne 11.06. 14:00 Hrušovany u Brna - Pozořice 10:12 (5:5)
    Ne 11.06. 16:00 Hrušovany u Brna - Ochoz 2:13 (2:6)

    15.kolo

    Ne 28.05. 10:30 Želešice - Hrušovany u Brna 25:5 (3:8)
    Ne 28.05. 11:30 MFK Modřice - Hrušovany u Brna 24:7 (11:4)

    14.kolo

    Ne 21.05. 14:00 Hrušovany u Brna - Medlov 4:8 (1:3)

    13.kolo

    Ne 14.05. 14:00 Hrušovany u Brna - Blučina 3:13 (1:5)
    Ne 14.05. 16:00 Hrušovany u Brna - Dolní Kounice 3:20 (1:11)

    12.kolo

    Ne 07.05. 10:30 Pozořice - Hrušovany u Brna 6:5 (3:3)
    Ne 07.05. 11:30 Ochoz - Hrušovany u Brna 16:2 (6:0)

    11.kolo

    Ne 30.04. 09:00 Želešice - Hrušovany u Brna 9:6 (4:4)
    Ne 30.04. 10:00 MFK Modřice - Hrušovany u Brna 8:16 (4:10)

    10.kolo

    Ne 23.04. 10:30 Medlov - Hrušovany u Brna 3:10 (2:3)

    9.kolo

    Ne 16.04. 14:00 Hrušovany u Brna - Dolní Kounice 0:14 (0:8)
    Ne 16.04. 16:00 Hrušovany u Brna - Blučina 1:21 (0:11)

    8.kolo

    Ne 23.10. 13:00 Hrušovany u Brna - Ochoz 4:9 (2:3)
    Ne 23.10. 15:00 Hrušovany u Brna - Pozořice 16:7 (7:4)

    7.kolo

    So 15.10. 13:30 MFK Modřice - Hrušovany u Brna 11:4 (6:0)
    So 15.10. 14:30 Želešice - Hrušovany u Brna 15:3 (6:2)

    6.kolo

    Ne 09.10. 10:00 Hrušovany u Brna - Medlov 9:9 (5:5)

    5.kolo

    Ne 02.10. 13:30 Dolní Kounice - Hrušovany u Brna 19:2 (12:2)
    Ne 02.10. 14:30 Blučina - Hrušovany u Brna 14:3 (6:1)

    4.kolo

    So 24.09. 10:30 Pozořice - Hrušovany u Brna 34:1 (19:0)
    So 24.09. 11:30 Ochoz - Hrušovany u Brna 28:2 (15:1)

    3.kolo

    Ne 18.09. 14:00 Hrušovany u Brna - MFK Modřice 3:16 (1:9)
    Ne 18.09. 16:00 Hrušovany u Brna - Želešice 2:18 (0:9)

    2.kolo

    Ne 11.09. 10:00 Medlov - Hrušovany u Brna 5:2 (3:0)

    1.kolo

    So 03.09. 11:00 Dolní Kounice - Hrušovany u Brna 22:1 (12:0)
    So 03.09. 12:00 Blučina - Hrušovany u Brna 14:1 (8:0)
    Správce soutěže: Jaromír Kudělka