Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 24. května 2019
svátek má Jana.
Hlavní menu
  • ID: 12895
  • Návštěvy: 2732/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    40790
    Týden:
    2732
    Dnes:
    291
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    25.kolo

    So 18.05. 17:00 Hlubina - Pustá Polom 1:3 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Brušperk - Čeladná 3:4 (3:2)
    So 18.05. 17:00 Břidličná - Bílovec 2:1 (0:1)
    So 18.05. 17:00 Krnov - Loko Petrovice 2:1 (2:1)
    So 18.05. 17:00 Dolní Datyně - Český Těšín 1:1 (0:1)
    Ne 19.05. 17:00 Polanka - Šenov 2:0 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Frenštát - Stará Bělá 5:2 (3:1)
    Ne 19.05. 17:00 Oldřišov - Háj ve Slezsku 1:3 (1:1)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 26 20 4 2 77:23 64 25
    2. web > 26 18 5 3 64:26 59 20
    3. web > 26 13 10 3 53:36 49 10
    4. web > 26 13 6 7 58:43 45 6
    5. web > 26 13 5 8 63:30 44 5
    6. web > 26 11 8 7 54:52 41 2
    7. web > 26 12 4 10 56:42 40 1
    8. web > 26 11 7 8 33:29 40 1
    9. web > 26 11 6 9 54:54 39 3
    10. web > 26 9 5 12 46:54 32 -10
    11. web > 26 8 5 13 35:40 29 -10
    12. 26 8 4 14 43:53 28 -11
    13. web > 26 7 5 14 39:52 26 -13
    14. web > 26 5 6 15 25:71 21 -21
    15. web > 26 4 2 20 38:92 14 -25
    16. web > 26 3 2 21 37:78 11 -25

    26.kolo

    So 25.05. 17:00 Háj ve Slezsku - Dolní Datyně
    So 25.05. 17:00 Český Těšín - Krnov
    So 25.05. 17:00 Loko Petrovice - Frenštát
    So 25.05. 17:00 Stará Bělá - Břidličná
    So 25.05. 17:00 Bílovec - Brušperk
    So 25.05. 17:00 Čeladná - Polanka
    So 25.05. 17:00 Šenov - Hlubina
    Ne 26.05. 17:00 Pustá Polom - Oldřišov
    Správce soutěže: Marek Koraba
     . : č. těšín má hřiště pod vodou --aktuální informace...
    21:39  23.05. 2019
     . : Pánové zanechte zbytečných diskusí. Ono se to ste...
    17:49  23.05. 2019
     . : Vy kašpaři už toho nechte že budou postupovat 3 m...
    16:35  23.05. 2019
     . : a nebude náhodou alespoň 6 ? :-D
    16:24  23.05. 2019
     . : Tak hotovo, busou postupovat 3 týmy.
    14:56  23.05. 2019
     . : Dík za info pane Kuča
    09:36  23.05. 2019
     . : zajímalo by mě kdo jsi že píšeš tyhle věci. Norm...
    22:38  22.05. 2019
     . : Co kecáš . Kuča jedná opět s Břidličnou .
    17:39  22.05. 2019
     . : Kuča ukončil tu svoji tragickou karieru.
    14:30  22.05. 2019
     . : Ta obrana Oldrisova je fakt tragicka na to se ned...
    10:44  22.05. 2019