Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 19. května 2019
svátek má Ivo.
Hlavní menu
  • ID: 13322
  • Návštěvy: 276/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4989
    Týden:
    276
    Dnes:
    67
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    26.kolo

    So 18.05. 12:30 Kosmonosy - Červený Újezd 2:3 (1:0)
    So 18.05. 12:30 Hostouň - Říčany 10:0 (4:0)
    So 18.05. 16:30 Tatran Rakovník - Nymburk 0:12 (0:7)
    Ne 19.05. 11:45 Velim - Králův Dvůr 2:7 (0:5)
    Ne 19.05. 12:30 Pšovka Mělník - Kunice 4:2 (2:1)
    Ne 19.05. 12:30 ČLU Beroun - Povltavská FA 2:4 (2:2)
    Ne 19.05. 12:30 Slaný - FC Mělník 3:0 (1:0)
    Ne 19.05. 12:30 Lety - Boh. Poděbrady 2:4 (2:1)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 26 23 1 2 151:22 70 31
    2. web > 25 22 1 2 125:20 67 31
    3. web > 26 16 5 5 99:46 53 11
    4. web > 25 16 2 7 68:51 50 14
    5. web > 26 14 4 8 108:65 46 7
    6. web > 26 14 4 8 68:47 46 7
    7. web > 26 13 3 10 89:81 42 3
    8. web > 26 12 3 11 83:76 39 0
    9. web > 26 9 2 15 60:89 29 -10
    10. web > 26 8 5 13 58:91 29 -4
    11. 26 9 2 15 47:102 29 -10
    12. web > 26 7 2 17 66:77 23 -16
    13. web > 24 7 2 15 35:103 23 -16
    14. web > 26 6 3 17 56:89 21 -18
    15. web > 26 6 3 17 41:87 21 -18
    16. web > 26 3 0 23 22:130 9 -33

    27.kolo

    So 25.05. 11:45 Povltavská FA - Kunice
    So 25.05. 12:30 Nymburk - Hostouň
    Ne 26.05. 11:45 Velim - Pšovka Mělník
    Ne 26.05. 11:45 Králův Dvůr - Tatran Rakovník
    Ne 26.05. 12:30 Říčany - Boh. Poděbrady
    Ne 26.05. 12:30 Lety - Slaný
    Ne 26.05. 12:30 FC Mělník - Kosmonosy
    Ne 26.05. 12:30 Červený Újezd - ČLU Beroun
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška