Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 18. listopadu 2019
svátek má Romana.
Hlavní menu
  • ID: 13809
  • Návštěvy: 214/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2482
    Týden:
    214
    Dnes:
    55
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    15.kolo

    So 16.11. 10:15 Pardubičky - Libchavy 3:1 (1:0)
    So 16.11. 10:30 Slatiňany - Jablonné n/O 2:1 np (0:1)
    So 16.11. 10:30 Choceň - Lanškroun 4:2 (2:0)
    So 16.11. 10:30 Česká Třebová - Pros./Holet. 2:1 np (1:1)
    So 16.11. 12:45 Přelouč - Letohrad 0:6 (0:2)
    So 16.11. 13:00 Mor. Třebová - Ústí n.O. 1:4 (1:0)
    So 16.11. 13:30 Litomyšl - H.Městec/Choltice 3:0 (1:0)
    Ne 17.11. 10:30 Hlinsko - Chrudim B 2:3 np (1:1)
    Ne 17.11. 10:30 Polička - Holice/Sezemice 1:5 (1:2)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V VP PP P Skóre B
    1. web > 17 14 0 1 2 58:25 43
    2. web > 17 10 2 1 4 61:32 35
    3. web > 17 11 1 0 5 53:35 35
    4. web > 17 10 1 2 4 45:25 34
    5. 17 10 1 0 6 47:29 32
    6. web > 17 9 1 2 5 36:27 31
    7. 17 9 1 0 7 65:32 29
    8. web > 16 9 1 0 6 54:32 29
    9. 17 8 1 2 6 48:36 28
    10. web > 17 5 3 5 4 40:40 26
    11. web > 16 7 2 1 6 34:37 26
    12. web > 17 7 0 3 7 44:56 24
    13. web > 17 4 4 3 6 24:32 23
    14. web > 17 4 3 0 10 37:46 18
    15. web > 17 4 3 0 10 26:42 18
    16. web > 17 4 1 3 9 31:40 17
    17. web > 17 1 0 2 14 21:68 5
    18. 17 1 0 0 16 12:102 3

    9.kolo

    So 05.10. 10:15 Pardubičky - Jablonné n/O 3:0 (0:0)
    So 05.10. 11:15 Ústí n.O. - H.Městec/Choltice 11:0 (3:0)
    So 05.10. 12:45 Přelouč - Pros./Holet. 1:4 (1:2)
    So 05.10. 14:00 Letohrad - Holice/Sezemice 4:2 (3:1)
    So 05.10. 14:00 Litomyšl - Slatiňany 2:1 np (1:0)
    Ne 06.10. 10:30 Hlinsko - Česká Třebová 3:1 (1:1)
    Ne 06.10. 13:00 Mor. Třebová - Lanškroun 2:1 np (1:1)
    Ne 06.10. 13:00 Polička - Choceň 1:3 (1:0)
    So 23.11. 10:10 Chrudim B - Libchavy
    Správce soutěže: JAROSLAV FALTUS
     . : Rad to sem napisu dnes v Holetine z nasi strany&#...
    19:53  09.11. 2019