Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 25. ledna 2020
svátek má Miloš.
Hlavní menu
  • ID: 13796
  • Návštěvy: 450/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    22144
    Týden:
    450
    Dnes:
    117
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    16.kolo

    So 16.11. 10:15 Otrokovice - Rosice 1:0 (1:0)
    So 16.11. 10:15 Frýdek-Místek - Velké Meziříčí 3:0 (2:0)
    So 16.11. 10:15 1.FC Slovácko B - Dolní Benešov 1:0 (1:0)
    So 16.11. 10:15 Uničov - Vyškov 2:2 (1:1)
    So 16.11. 13:30 Hlučín - Sigma Olomouc B 1:0 (0:0)
    So 16.11. 13:30 Petřkovice - Kroměříž 3:2 (1:0)
    So 16.11. 13:30 Znojmo - Zlín B 2:1 (1:1)
    So 16.11. 13:30 Uherský Brod - Baník Ostrava B 1:4 (1:1)
    So 16.11. 13:30 Vrchovina - Blansko 2:1 (2:1)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 17 11 3 3 33:11 36 9
    2. web > 17 9 4 4 31:17 31 4
    3. web > 17 9 4 4 26:15 31 4
    4. web > 17 8 6 3 31:24 30 3
    5. web > 17 9 2 6 35:19 29 5
    6. web > 17 8 5 4 16:11 29 5
    7. web > 17 8 4 5 34:19 28 4
    8. web > 17 8 3 6 30:23 27 3
    9. web > 17 7 4 6 20:18 25 -2
    10. web > 17 5 8 4 25:22 23 -1
    11. web > 17 6 5 6 22:34 23 -1
    12. web > 17 6 4 7 26:35 22 -2
    13. web > 17 5 5 7 17:27 20 -4
    14. web > 17 5 3 9 11:24 18 -9
    15. web > 17 5 2 10 26:29 17 -13
    16. web > 17 4 3 10 18:36 15 -12
    17. web > 17 4 2 11 20:33 14 -10
    18. web > 17 1 3 13 17:41 6 -18

    32.kolo

    06.03. 18:00 Znojmo - Baník Ostrava B
    So 07.03. 10:15 Petřkovice - Velké Meziříčí
    So 07.03. 14:30 Uherský Brod - Vyškov
    So 07.03. 14:30 Frýdek-Místek - Dolní Benešov
    So 07.03. 14:30 Hlučín - Kroměříž
    So 07.03. 14:30 Rosice - Sigma Olomouc B
    Ne 08.03. 10:15 Uničov - Blansko
    Ne 08.03. 10:15 1.FC Slovácko B - Zlín B
    Ne 08.03. 14:30 Otrokovice - Vrchovina
    Správce soutěže: Erik Kappel
     . : Klusák došel do Blanska z Interu Bratislava
    15:18  25.01. 2020
     . : v sestavě Blanska v přípravě Klusák.Odkud je bore...
    08:23  25.01. 2020
     . : A jak v Zerči?
    16:23  24.01. 2020
     . : Trenér Kroměříže: Noví mladí kluci ukázali, že na...
    11:12  23.01. 2020
     . : Matulka do Velmezu
    11:56  22.01. 2020
     . : josífku, buď v klidu, Batelka se už vrátil, ostat...
    10:54  22.01. 2020
     . : Matulka už si zahrál proti Olomouci,zatím žádné i...
    08:27  22.01. 2020
     . : na vymáhání dluhů...
    10:57  20.01. 2020
     . : Hned trojice prchla z Uherského Brodu do Rakouska...
    17:50  19.01. 2020
     . : Útok na II. ligu. Kroměříž zkouší dva mladé Ukraj...
    17:23  19.01. 2020