Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 8. prosince 2019
svátek má Květoslava.
Hlavní menu
  • ID: 13796
  • Návštěvy: 396/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    21480
    Týden:
    396
    Dnes:
    66
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    16.kolo

    So 16.11. 10:15 Otrokovice - Rosice 1:0 (1:0)
    So 16.11. 10:15 Frýdek-Místek - Velké Meziříčí 3:0 (2:0)
    So 16.11. 10:15 1.FC Slovácko B - Dolní Benešov 1:0 (1:0)
    So 16.11. 10:15 Uničov - Vyškov 2:2 (1:1)
    So 16.11. 13:30 Hlučín - Sigma Olomouc B 1:0 (0:0)
    So 16.11. 13:30 Petřkovice - Kroměříž 3:2 (1:0)
    So 16.11. 13:30 Znojmo - Zlín B 2:1 (1:1)
    So 16.11. 13:30 Uherský Brod - Baník Ostrava B 1:4 (1:1)
    So 16.11. 13:30 Vrchovina - Blansko 2:1 (2:1)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 17 11 3 3 33:11 36 9
    2. web > 17 9 4 4 31:17 31 4
    3. web > 17 9 4 4 26:15 31 4
    4. web > 17 8 6 3 31:24 30 3
    5. web > 17 9 2 6 35:19 29 5
    6. web > 17 8 5 4 16:11 29 5
    7. web > 17 8 4 5 34:19 28 4
    8. web > 17 8 3 6 30:23 27 3
    9. web > 17 7 4 6 20:18 25 -2
    10. web > 17 5 8 4 25:22 23 -1
    11. web > 17 6 5 6 22:34 23 -1
    12. web > 17 6 4 7 26:35 22 -2
    13. web > 17 5 5 7 17:27 20 -4
    14. web > 17 5 3 9 11:24 18 -9
    15. web > 17 5 2 10 26:29 17 -13
    16. web > 17 4 3 10 18:36 15 -12
    17. web > 17 4 2 11 20:33 14 -10
    18. web > 17 1 3 13 17:41 6 -18

    32.kolo

    06.03. 18:00 Znojmo - Baník Ostrava B
    So 07.03. 10:15 Petřkovice - Velké Meziříčí
    So 07.03. 14:30 Uherský Brod - Vyškov
    So 07.03. 14:30 Frýdek-Místek - Dolní Benešov
    So 07.03. 14:30 Hlučín - Kroměříž
    So 07.03. 14:30 Rosice - Sigma Olomouc B
    Ne 08.03. 10:15 Uničov - Blansko
    Ne 08.03. 10:15 1.FC Slovácko B - Zlín B
    Ne 08.03. 14:30 Otrokovice - Vrchovina
    Správce soutěže: Erik Kappel
     . : Drž hubu
    15:24  06.12. 2019
     . : Chudáčku ze Zerče. Neplač.
    14:18  06.12. 2019
     . : Už jsi tady zese hňupe?! Zase na 14 dní než ti do...
    11:19  06.12. 2019
     . : Ze Zerče
    20:18  05.12. 2019
     . : Už aby tam byl ŽIŽKA
    12:42  04.12. 2019
     . : :)))) Běž si ju lištit
    09:54  01.12. 2019
     . : 29.11. 13:38 ..... prosím pana Berbra, aby sem už...
    09:06  01.12. 2019
     . : Prosím o vysvětlení = 09:41
    13:38  29.11. 2019
     . : Není stejný metr na všechny týmy ve spolku FAČR !...
    09:41  29.11. 2019
     . : MFK VÍTKOVICE LETOS SLAVÍ 100 LET OD ZALOŽENÍ KLU...
    16:15  27.11. 2019