Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 15. července 2019
svátek má Jindřich.
Hlavní menu
  • ID: 13849
  • Návštěvy: 379/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    640
    Týden:
    379
    Dnes:
    52
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Předkolo

    Ne 28.07. 00:00 HFK Olomouc - Vyškov
    Ne 28.07. 00:00 Žďár n.Sázavou - Humpolec
    Ne 28.07. 00:00 Start Brno - SFK Vrchovina
    Ne 28.07. 00:00 Slavoj Polná - Stará Říše
    Ne 28.07. 00:00 Velká Bíteš - Velké Meziříčí
    Ne 28.07. 00:00 Všechovice - Hranice
    Ne 28.07. 00:00 Skaštice - Blansko
    Ne 28.07. 00:00 Dětmarovice - Bohumín
    Ne 28.07. 00:00 Nevšová - Slavičín
    Ne 28.07. 00:00 Olešnice - Nové Sady
    Ne 28.07. 00:00 Hlubina - Heřmanice
    Ne 28.07. 00:00 Želetava - Tasovice
    Ne 28.07. 00:00 Ždírec n.D. - Havlíčkův Brod
    Ne 28.07. 00:00 Lanžhot - Hodonín
    Ne 28.07. 00:00 Frýdlant n.O. - Dolní Benešov
    Ne 28.07. 00:00 Havířov - Hlučín
    Ne 28.07. 00:00 Bzenec - Rosice
    Ne 28.07. 00:00 Bruntál - Rýmařov
    Ne 28.07. 00:00 Frenštát - Kozlovice
    Ne 28.07. 00:00 Polanka - Nový Jičín
    Ne 28.07. 00:00 Přerov - Otrokovice
    Ne 28.07. 00:00 Šumperk - Kroměříž
    Ne 28.07. 00:00 Vsetín - Val. Meziříčí
    Ne 28.07. 00:00 Brumov - Strání
    So 03.08. 00:00 Libčany - Nymburk
    So 03.08. 00:00 Náchod - Horky
    So 03.08. 00:00 Admira Praha - Živanice
    So 03.08. 00:00 Chomutov - Neratovice
    So 03.08. 00:00 Dvůr Králové - Benátky
    So 03.08. 00:00 Petřín Plzeň - Hostouň
    So 03.08. 00:00 Rokycany - Aritma Praha
    So 03.08. 00:00 Kutná Hora - Meteor
    So 03.08. 00:00 Poříčany - Český Brod
    So 03.08. 00:00 Slaný - Přeštice
    So 03.08. 00:00 Mor. Třebová - Vysoké Mýto
    So 03.08. 00:00 Skalice - Libiš
    So 03.08. 00:00 Srbice - Brozany
    So 03.08. 00:00 N. Sedlo - Souš
    So 03.08. 00:00 N. Včelnice - Sedlčany
    So 03.08. 00:00 Komárov - Hořovicko
    So 03.08. 00:00 Hvězda Cheb - Zbuzany
    So 03.08. 00:00 Louny - Brandýs
    So 03.08. 00:00 Trutnov - Přepeře
    So 03.08. 00:00 SK Kladno - Ostrov
    So 03.08. 00:00 Mar. Lázně - SK Rakovník
    So 03.08. 00:00 Dobříš - Klatovy
    So 03.08. 00:00 Soběslav - J. Hradec
    So 03.08. 00:00 Březová - Doubravka
    So 03.08. 00:00 ČLU Beroun - Tatran Rakovník
    So 03.08. 00:00 Hlinsko - Kolín
    So 03.08. 00:00 Letohrad - Čáslav
    So 03.08. 00:00 Česká Lípa - Motorlet Praha
    So 03.08. 00:00 Štětí - Velké Hamry
    So 03.08. 00:00 Př. Kopanina - Ostrá
    Správce soutěže: Petr Holoubek