Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 18. ledna 2019
svátek má Vladislav.
Hlavní menu
  • ID: 12863
  • Návštěvy: 1/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4578
    Týden:
    1
    Dnes:
    1
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    17.kolo

    So 08.12. 20:00 Guingamp - Amiens 1:2 (0:0)
    So 08.12. 20:00 Rennes - Dijon 2:0 (0:0)
    Ne 09.12. 15:00 Strasbourg - Caen 2:2 (2:1)
    Ne 09.12. 17:00 Lille - Reims 1:1 (0:0)
    Út 15.01. 19:00 Angers - Bordeaux 1:2 (0:1)
    St 16.01. 19:00 Toulouse - Lyon 2:2 (1:0)
    St 16.01. 19:00 Nimes - Nantes 1:0 (0:0)
    St 16.01. 19:00 Monaco - Nice 1:1 (0:1)
    St 16.01. 21:00 St. Etienne - Marseille 2:1 (0:1)
    St 20.02. 21:00 PSG - Montpellier
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 18 16 2 0 53:10 50 23
    2. web > 20 11 4 5 32:20 37 7
    3. web > 20 10 6 4 31:23 36 6
    4. web > 20 9 7 4 33:24 34 1
    5. web > 19 8 7 4 26:16 31 1
    6. web > 20 8 6 6 15:18 30 0
    7. web > 20 7 8 5 32:24 29 -1
    8. web > 20 8 5 7 29:27 29 2
    9. web > 19 8 4 7 32:29 28 1
    10. web > 20 6 9 5 16:19 27 -3
    11. web > 19 7 5 7 27:28 26 -1
    12. web > 19 6 7 6 22:22 25 -5
    13. web > 20 6 5 9 26:27 23 -7
    14. web > 20 5 7 8 20:31 22 -8
    15. web > 19 4 8 7 21:24 20 -10
    16. web > 20 3 9 8 20:28 18 -12
    17. web > 20 5 3 12 17:34 18 -12
    18. web > 19 4 5 10 17:32 17 -10
    19. web > 20 3 6 11 18:31 15 -15
    20. web > 20 3 5 12 16:36 14 -16

    21.kolo

    18.01. 20:45 Lille - Amiens
    So 19.01. 17:00 PSG - Guingamp
    So 19.01. 20:00 Bordeaux - Dijon
    So 19.01. 20:00 Monaco - Strasbourg
    So 19.01. 20:00 Angers - Nantes
    So 19.01. 20:00 Reims - Nice
    So 19.01. 20:00 Nimes - Toulouse
    Ne 20.01. 15:00 Rennes - Montpellier
    Ne 20.01. 17:00 Caen - Marseille
    Ne 20.01. 21:00 St. Etienne - Lyon
    Správce soutěže: Antonín Kohout