Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 20. listopadu 2018
svátek má Nikola.
Hlavní menu
  • ID: 13484
  • Návštěvy: 241/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5184
    Týden:
    241
    Dnes:
    35
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    12.kolo

    09.11. 20:30 Frosinone - Fiorentina 1:1 (0:0)
    So 10.11. 15:00 FC Turín - Parma 1:2 (1:2)
    So 10.11. 18:00 Spal - Cagliari 2:2 (1:0)
    So 10.11. 20:30 FC Janov - Neapol 1:2 (1:0)
    Ne 11.11. 12:30 Bergamo - Inter Milán 4:1 (1:0)
    Ne 11.11. 15:00 Empoli - Udinese 2:1 (1:0)
    Ne 11.11. 15:00 AS Řím - Sampdoria 4:1 (1:0)
    Ne 11.11. 15:00 Chievo - Bologna 2:2 (2:1)
    Ne 11.11. 18:00 Sassuolo - Lazio 1:1 (1:1)
    Ne 11.11. 20:30 AC Milán - Juventus 0:2 (0:1)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 12 11 1 0 26:8 34 16
    2. web > 12 9 1 2 26:13 28 10
    3. web > 12 8 1 3 22:10 25 7
    4. web > 12 7 1 4 18:14 22 4
    5. web > 12 6 3 3 21:16 21 3
    6. web > 12 5 4 3 22:15 19 1
    7. web > 12 5 4 3 20:17 19 1
    8. web > 12 5 3 4 23:14 18 0
    9. web > 12 4 5 3 18:10 17 -1
    10. web > 12 4 5 3 17:15 17 -1
    11. web > 12 5 2 5 12:15 17 -1
    12. web > 12 4 3 5 16:15 15 -3
    13. web > 12 3 5 4 12:16 14 -1
    14. web > 12 4 2 6 17:26 14 -4
    15. web > 12 4 1 7 11:19 13 -5
    16. web > 12 2 4 6 11:18 10 -8
    17. web > 12 2 3 7 11:18 9 -9
    18. web > 12 2 3 7 12:21 9 -9
    19. web > 12 1 4 7 10:25 7 -11
    20. web > 12 0 3 9 10:30 0 -18

    13.kolo

    So 24.11. 15:00 Udinese - AS Řím
    So 24.11. 18:00 Juventus - Spal
    So 24.11. 20:30 Inter Milán - Frosinone
    Ne 25.11. 12:30 Parma - Sassuolo
    Ne 25.11. 15:00 Empoli - Bergamo
    Ne 25.11. 15:00 Neapol - Chievo
    Ne 25.11. 15:00 Bologna - Fiorentina
    Ne 25.11. 18:00 Lazio - AC Milán
    Ne 25.11. 20:30 FC Janov - Sampdoria
    Po 26.11. 20:30 Cagliari - FC Turín
    Správce soutěže: Antonín Kohout