Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 24. května 2019
svátek má Jana.
Hlavní menu
  • ID: 13484
  • Návštěvy: 425/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8577
    Týden:
    425
    Dnes:
    5
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    37.kolo

    So 18.05. 15:00 Udinese - Spal 3:2 (3:0)
    So 18.05. 18:00 FC Janov - Cagliari 1:1 (0:1)
    So 18.05. 20:30 Sassuolo - AS Řím 0:0 (0:0)
    Ne 19.05. 12:30 Chievo - Sampdoria 0:0 (0:0)
    Ne 19.05. 15:00 Empoli - FC Turín 4:1 (1:0)
    Ne 19.05. 15:00 Parma - Fiorentina 1:0 (0:0)
    Ne 19.05. 18:00 AC Milán - Frosinone 2:0 (0:0)
    Ne 19.05. 20:30 Neapol - Inter Milán 4:1 (1:0)
    Ne 19.05. 20:30 Juventus - Bergamo 1:1 (0:1)
    Po 20.05. 20:30 Lazio - Bologna 3:3 (1:0)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 37 28 6 3 70:28 90 33
    2. web > 37 24 7 6 72:33 79 22
    3. web > 37 19 9 9 74:45 66 12
    4. web > 37 19 9 9 55:32 66 12
    5. web > 37 18 11 8 52:34 65 8
    6. web > 37 17 12 8 64:47 63 9
    7. web > 37 15 15 7 49:36 60 6
    8. web > 37 17 8 12 55:43 59 2
    9. web > 37 14 8 15 58:51 50 -4
    10. web > 37 9 16 12 52:57 43 -14
    11. web > 37 11 9 17 42:53 42 -12
    12. web > 37 10 11 16 45:54 41 -13
    13. web > 37 10 11 16 35:52 41 -13
    14. web > 37 10 11 16 40:59 41 -16
    15. web > 37 8 16 13 47:45 40 -14
    16. web > 37 10 10 17 37:52 40 -17
    17. web > 37 10 8 19 50:68 38 -19
    18. web > 37 8 13 16 39:57 37 -20
    19. web > 37 5 9 23 29:69 24 -30
    20. web > 37 2 13 22 25:75 16 -38

    38.kolo

    Ne 26.05. 15:00 Spal - AC Milán
    Ne 26.05. 15:00 Bergamo - Sassuolo
    Ne 26.05. 15:00 AS Řím - Parma
    Ne 26.05. 15:00 Bologna - Neapol
    Ne 26.05. 15:00 FC Turín - Lazio
    Ne 26.05. 15:00 Sampdoria - Juventus
    Ne 26.05. 15:00 Frosinone - Chievo
    Ne 26.05. 15:00 Fiorentina - FC Janov
    Ne 26.05. 15:00 Inter Milán - Empoli
    Ne 26.05. 15:00 Cagliari - Udinese
    Správce soutěže: Antonín Kohout