Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 11. prosince 2019
svátek má Dana.
Hlavní menu
  • ID: 13790
  • Návštěvy: 221/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Nizozemsko

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2527
    Týden:
    221
    Dnes:
    28
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    16.kolo

    06.12. 20:15 Ajax - Tilburg 0:2 (0:1)
    So 07.12. 18:30 Den Haag - Twente 0:0 (0:0)
    So 07.12. 19:45 PSV Eindhoven - Sittard 5:0 (3:0)
    So 07.12. 19:45 Venlo - Emmen 2:0 (1:0)
    So 07.12. 20:45 Zwolle - Alkmaar 0:3 (0:2)
    Ne 08.12. 12:15 Arnheim - Feyenoord 0:0 (0:0)
    Ne 08.12. 14:30 Groningen - Utrecht 0:1 (0:0)
    Ne 08.12. 14:30 Waalwijk - Heerenveen 1:3 (0:1)
    Ne 08.12. 16:45 Sparta Rotterdam - Heracles 0:0 (0:0)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 16 13 2 1 52:14 41 17
    2. web > 16 12 2 2 38:8 38 14
    3. web > 16 9 4 3 37:19 31 7
    4. web > 16 9 2 5 25:21 29 5
    5. web > 16 7 6 3 27:19 27 3
    6. web > 16 8 2 6 29:22 26 2
    7. web > 16 7 4 5 29:22 25 1
    8. web > 16 6 7 3 27:25 25 1
    9. web > 16 7 3 6 26:24 24 0
    10. web > 16 6 3 7 18:17 21 -3
    11. web > 16 5 5 6 24:28 20 -4
    12. web > 16 5 4 7 26:31 19 -5
    13. web > 16 4 3 9 18:32 15 -9
    14. web > 16 4 3 9 20:40 15 -9
    15. web > 16 5 0 11 16:39 15 -9
    16. web > 16 4 1 11 22:37 13 -11
    17. web > 16 3 3 10 17:30 12 -12
    18. web > 16 2 2 12 17:40 8 -16

    17.kolo

    13.12. 20:00 Heerenveen - Tilburg
    So 14.12. 18:30 Den Haag - Groningen
    So 14.12. 19:45 Sittard - Waalwijk
    So 14.12. 19:45 Venlo - Zwolle
    So 14.12. 20:45 Twente - Arnheim
    Ne 15.12. 12:15 Alkmaar - Ajax
    Ne 15.12. 14:30 Emmen - Sparta Rotterdam
    Ne 15.12. 14:30 Feyenoord - PSV Eindhoven
    Ne 15.12. 16:45 Heracles - Utrecht
    Správce soutěže: Antonín Kohout