Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 6. června 2020
svátek má Norbert.
Hlavní menu
  • ID: 14188
  • Návštěvy: 101/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Portugalsko

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2937
    Týden:
    101
    Dnes:
    19
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    25.kolo

    St 03.06. 20:00 Portimonense - Gil Vicente 1:0 (0:0)
    St 03.06. 22:15 Famalicao - FC Porto 2:1 (0:0)
    Čt 04.06. 19:00 Marítimo - Setúbal 1:1 (1:0)
    Čt 04.06. 20:15 Benfica - Tondela 0:0 (0:0)
    Čt 04.06. 22:15 Guimaraes - Sporting 2:2 (0:1)
    05.06. 20:00 Santa Clara - Braga 3:2 (1:1)
    05.06. 22:15 Aves - Belenenses 0:2 (0:2)
    So 06.06. 22:15 Boavista - Moreirense
    Ne 07.06. 22:00 Rio Ave - Ferreira
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 25 19 3 3 52:14 60 21
    2. web > 25 19 3 3 51:18 60 24
    3. web > 25 14 4 7 43:29 46 10
    4. web > 25 13 4 8 39:28 43 7
    5. 25 11 7 7 40:41 40 1
    6. web > 25 10 8 7 42:27 38 -1
    7. web > 24 10 8 6 32:23 38 2
    8. 25 9 6 10 22:28 33 -6
    9. web > 24 7 9 8 34:32 30 -6
    10. web > 25 7 9 9 25:30 30 -6
    11. web > 24 7 8 9 19:23 29 -7
    12. web > 25 6 11 8 18:28 29 -7
    13. web > 25 8 5 12 21:38 29 -7
    14. 25 6 8 11 20:30 26 -10
    15. web > 25 5 10 10 23:33 25 -14
    16. web > 24 6 4 14 18:34 22 -17
    17. web > 25 3 10 12 17:34 19 -17
    18. 25 4 1 20 23:49 13 -26

    26.kolo

    Út 09.06. 22:00 Gil Vicente - Famalicao
    St 10.06. 18:00 Setúbal - Santa Clara
    St 10.06. 20:15 Portimonense - Benfica
    St 10.06. 22:30 FC Porto - Marítimo
    Čt 11.06. 20:00 Belenenses - Guimaraes
    Čt 11.06. 22:15 Tondela - Aves
    12.06. 20:00 Moreirense - Rio Ave
    12.06. 22:15 Sporting - Ferreira
    So 13.06. 22:00 Braga - Boavista
    Správce soutěže: Antonín Kohout