Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 11. prosince 2019
svátek má Dana.
Hlavní menu
  • ID: 14188
  • Návštěvy: 135/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Portugalsko

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1568
    Týden:
    135
    Dnes:
    6
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    13.kolo

    06.12. 21:30 Boavista - Benfica 1:4 (1:1)
    So 07.12. 16:00 Marítimo - Santa Clara 2:2 (1:1)
    So 07.12. 19:00 Famalicao - Tondela 2:3 (1:2)
    So 07.12. 21:30 Aves - Braga 1:0 (1:0)
    Ne 08.12. 16:00 Ferreira - Setúbal 2:3 (0:1)
    Ne 08.12. 16:00 Guimaraes - Portimonense 2:0 (1:0)
    Ne 08.12. 18:30 Sporting - Moreirense 1:0 (0:0)
    Ne 08.12. 21:00 Belenenses - FC Porto 1:1 (1:1)
    Po 09.12. 21:15 Rio Ave - Gil Vicente 1:0 (0:0)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 13 12 0 1 33:5 36 15
    2. web > 13 10 2 1 25:6 32 14
    3. 13 7 3 3 26:21 24 6
    4. web > 13 7 2 4 20:15 23 5
    5. web > 13 5 5 3 22:15 20 -1
    6. web > 13 5 3 5 16:15 18 -3
    7. web > 13 5 3 5 16:16 18 0
    8. 13 5 3 5 14:14 18 0
    9. web > 13 4 6 3 12:12 18 -3
    10. web > 13 4 4 5 12:14 16 -5
    11. web > 13 3 7 3 7:10 16 -5
    12. web > 13 4 3 6 10:19 15 -3
    13. web > 13 3 5 5 16:18 14 -4
    14. 13 3 5 5 10:14 14 -7
    15. web > 13 2 6 5 14:23 12 -9
    16. web > 13 2 5 6 10:19 11 -7
    17. web > 13 2 2 9 9:22 8 -13
    18. 13 2 0 11 15:29 6 -12

    14.kolo

    13.12. 21:30 Portimonense - Rio Ave
    So 14.12. 16:30 Marítimo - Boavista
    So 14.12. 19:00 Benfica - Famalicao
    So 14.12. 21:30 Setúbal - Aves
    Ne 15.12. 16:00 Moreirense - Belenenses
    Ne 15.12. 18:30 Gil Vicente - Guimaraes
    Ne 15.12. 21:00 Braga - Ferreira
    Po 16.12. 20:00 Santa Clara - Sporting
    Po 16.12. 21:15 FC Porto - Tondela
    Správce soutěže: Antonín Kohout