Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 10. července 2020
svátek má Libuše, Amálie.
Hlavní menu
  • ID: 13781
  • Návštěvy: 192/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3323
    Týden:
    192
    Dnes:
    12
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    27.kolo

    Út 07.07. 17:30 Tambov - Groznyj 1:2 (1:1)
    Út 07.07. 19:30 Tula - Samara 2:4 (1:1)
    St 08.07. 17:00 Orenburg - CSKA M. 0:4 (0:1)
    St 08.07. 17:00 Petrohrad - Soči 2:1 (1:1)
    St 08.07. 19:30 Rostov - Ufa 1:2 (1:0)
    St 08.07. 19:30 Spartak M. - Lokomotiv M. 1:1 (1:1)
    Čt 09.07. 16:00 Ural - Dinamo M. 2:1 (1:1)
    Čt 09.07. 19:30 Kazaň - Krasnodar 1:0 (0:0)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 27 20 5 2 58:15 65 23
    2. web > 27 14 8 5 37:27 50 11
    3. web > 27 13 7 7 39:26 46 7
    4. web > 26 12 9 5 42:28 45 9
    5. web > 27 12 7 8 44:48 43 1
    6.
      FK Ufa
    web > 27 8 12 7 21:22 36 -3
    7. web > 27 9 8 10 35:46 35 -4
    8. web > 27 9 6 12 30:31 33 -9
    9. web > 27 8 9 10 16:25 33 -6
    10. web > 26 8 8 10 22:29 32 -7
    11. web > 27 9 4 14 32:39 31 -11
    12. 27 7 9 11 39:33 30 -12
    13. web > 27 7 9 11 26:38 30 -12
    14. 27 8 4 15 33:37 28 -14
    15. web > 27 7 6 14 30:38 27 -12
    16. web > 27 6 5 16 26:48 23 -19

    28.kolo

    So 11.07. 15:00 Tula - Tambov
    So 11.07. 17:30 Groznyj - Petrohrad
    So 11.07. 19:30 Soči - Spartak M.
    Ne 12.07. 13:00 Orenburg - Rostov
    Ne 12.07. 15:30 Lokomotiv M. - Ufa
    Ne 12.07. 17:30 CSKA M. - Kazaň
    Ne 12.07. 17:30 Dinamo M. - Samara
    Ne 12.07. 19:30 Krasnodar - Ural
    Správce soutěže: Antonín Kohout