Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 14. října 2019
svátek má Agáta.
Hlavní menu
  • ID: 13990
  • Návštěvy: 416/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Španělsko

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3418
    Týden:
    416
    Dnes:
    97
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    8.kolo

    04.10. 21:00 Betis - Eibar 1:1 (0:1)
    So 05.10. 13:00 Leganés - Levante 1:2 (0:1)
    So 05.10. 16:00 Real Madrid - Granada 4:2 (2:0)
    So 05.10. 18:30 Valencia - Alavés 2:1 (1:0)
    So 05.10. 21:00 Osasuna - Villarreal 2:1 (0:1)
    Ne 06.10. 12:00 Mallorca - Esp. Barcelona 2:0 (1:0)
    Ne 06.10. 14:00 Celta Vigo - Bilbao 1:0 (0:0)
    Ne 06.10. 16:00 Valladolid - Atlético Madrid 0:0 (0:0)
    Ne 06.10. 18:30 Real Sociedad - Getafe 1:2 (1:0)
    Ne 06.10. 21:00 FC Barcelona - FC Sevilla 4:0 (3:0)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 8 5 3 0 16:8 18 6
    2. web > 8 5 1 2 20:10 16 4
    3. web > 8 4 3 1 7:4 15 3
    4. web > 8 4 2 2 15:10 14 5
    5. web > 8 4 1 3 13:9 13 4
    6. web > 8 4 1 3 10:11 13 4
    7. web > 8 3 3 2 7:4 12 0
    8. web > 8 3 3 2 12:12 12 -3
    9. web > 8 3 2 3 19:13 11 -1
    10. web > 8 3 2 3 10:10 11 -1
    11. web > 8 2 5 1 7:7 11 -1
    12. web > 8 2 4 2 12:12 10 -2
    13. web > 8 2 4 2 7:8 10 1
    14. web > 8 2 3 3 10:10 9 0
    15. web > 8 2 3 3 5:9 9 -6
    16. web > 8 2 3 3 11:16 9 -6
    17. web > 8 2 2 4 5:9 8 -4
    18. web > 8 2 1 5 6:12 7 -8
    19. web > 8 1 2 5 4:14 5 -7
    20. web > 8 0 2 6 4:12 2 -13

    9.kolo

    18.10. 21:00 Granada - Osasuna
    So 19.10. 13:00 Eibar - FC Barcelona
    So 19.10. 16:00 Atlético Madrid - Valencia
    So 19.10. 18:30 Getafe - Leganés
    So 19.10. 21:00 Mallorca - Real Madrid
    Ne 20.10. 12:00 Alavés - Celta Vigo
    Ne 20.10. 14:00 Real Sociedad - Betis
    Ne 20.10. 16:00 Esp. Barcelona - Villarreal
    Ne 20.10. 18:30 Bilbao - Valladolid
    Ne 20.10. 21:00 FC Sevilla - Levante
    Správce soutěže: Antonín Kohout