Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 9. července 2020
svátek má Drahoslava.
Hlavní menu
  • ID: 13990
  • Návštěvy: 653/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Španělsko

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9977
    Týden:
    653
    Dnes:
    45
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    35.kolo

    Út 07.07. 19:30 Valencia - Valladolid 2:1 (1:0)
    Út 07.07. 22:00 Celta Vigo - Atlético Madrid 1:1 (0:1)
    St 08.07. 20:30 Getafe - Villarreal 1:3 (0:0)
    St 08.07. 20:30 Betis - Osasuna 3:0 (2:0)
    St 08.07. 22:00 FC Barcelona - Esp. Barcelona 1:0 (0:0)
    Čt 09.07. 19:30 Eibar - Leganés
    Čt 09.07. 19:30 Mallorca - Levante
    Čt 09.07. 22:00 Bilbao - FC Sevilla
    10.07. 19:30 Real Sociedad - Granada
    10.07. 22:00 Real Madrid - Alavés
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 34 23 8 3 62:21 77 26
    2. web > 35 23 7 5 79:36 76 22
    3. web > 35 16 15 4 47:26 63 12
    4. web > 34 16 12 6 49:33 60 9
    5. web > 35 17 6 12 57:45 57 6
    6. web > 35 14 11 10 43:34 53 -1
    7. web > 34 15 6 13 51:43 51 0
    8. web > 35 13 11 11 45:51 50 -4
    9. web > 34 12 12 10 38:29 48 -3
    10. web > 34 13 8 13 42:40 47 -4
    11. web > 35 11 12 12 40:50 45 -6
    12. web > 34 12 7 15 42:47 43 -8
    13. web > 35 10 11 14 47:55 41 -13
    14. web > 35 8 15 12 29:39 39 -12
    15. web > 35 7 15 13 34:44 36 -18
    16. web > 34 9 8 17 34:51 35 -16
    17. web > 34 9 8 17 32:51 35 -16
    18. web > 34 8 5 21 35:59 29 -22
    19. web > 34 6 10 18 25:49 28 -23
    20. web > 35 5 9 21 27:55 24 -27

    36.kolo

    So 11.07. 17:00 Osasuna - Celta Vigo
    So 11.07. 19:30 Valladolid - FC Barcelona
    So 11.07. 22:00 Atlético Madrid - Betis
    Ne 12.07. 14:00 Esp. Barcelona - Eibar
    Ne 12.07. 17:00 Levante - Bilbao
    Ne 12.07. 19:30 Leganés - Valencia
    Ne 12.07. 22:00 FC Sevilla - Mallorca
    Po 13.07. 19:30 Alavés - Getafe
    Po 13.07. 19:30 Villarreal - Real Sociedad
    Po 13.07. 22:00 Granada - Real Madrid
    Správce soutěže: Antonín Kohout