Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 21. února 2020
svátek má Lenka.
Hlavní menu
  • ID: 14364
  • Návštěvy: 119/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1798
    Týden:
    119
    Dnes:
    6
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    23.kolo

    21.02. 18:00 Sivasspor - Alanyaspor 1:0 (1:0)
    So 22.02. 12:00 Kayserispor - Konyaspor
    So 22.02. 15:00 Göztepe - Gaziantepspor
    So 22.02. 18:00 Beşiktaş - Trabzonspor
    Ne 23.02. 11:30 Malatyaspor - Antalyaspor
    Ne 23.02. 14:00 Gençlerbirligi - Ankaragücü
    Ne 23.02. 17:00 Fenerbahçe - Galatasaray
    Po 24.02. 18:00 Rizespor - Başakşehir
    Po 24.02. 18:00 Kasimpasa - Denizlispor
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 23 13 6 4 42:26 45 9
    2. web > 21 13 5 3 47:21 44 8
    3. web > 22 12 7 3 41:22 43 7
    4. web > 22 12 6 4 36:17 42 6
    5. 23 11 6 6 41:22 39 3
    6. web > 22 11 5 6 41:26 38 8
    7. web > 22 11 3 8 34:28 36 3
    8. 21 9 6 6 28:23 33 6
    9. web > 22 8 6 8 33:35 30 -6
    10. 21 6 6 9 34:30 24 -3
    11. web > 22 6 6 10 31:39 24 -9
    12. web > 22 6 6 10 21:30 24 -9
    13. web > 21 7 3 11 21:32 24 -9
    14. web > 22 5 7 10 23:39 22 -11
    15. web > 22 4 8 10 18:30 20 -13
    16. web > 22 4 8 10 20:39 20 -13
    17. web > 22 4 4 14 29:49 16 -14
    18. web > 22 3 6 13 22:54 15 -15

    24.kolo

    28.02. 18:00 Alanyaspor - Beşiktaş
    So 29.02. 12:00 Konyaspor - Kasimpasa
    So 29.02. 15:00 Trabzonspor - Rizespor
    So 29.02. 18:00 Antalyaspor - Fenerbahçe
    Ne 01.03. 11:30 Denizlispor - Malatyaspor
    Ne 01.03. 14:00 Ankaragücü - Sivasspor
    Ne 01.03. 17:00 Galatasaray - Gençlerbirligi
    Po 02.03. 18:00 Kayserispor - Göztepe
    Po 02.03. 18:00 Başakşehir - Gaziantepspor
    Správce soutěže: Antonín Kohout