Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 15. července 2019
svátek má Jindřich.
Hlavní menu
  • ID: 13718
  • Návštěvy: 105/1
  • KHL
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1256
    Týden:
    105
    Dnes:
    8
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále (Gagarinův pohár); CSKA Msk vs. Omsk; stav série 4:0

    So 13.04. 16:00 CSKA Moskva - Omsk 5:2
    Po 15.04. 18:30 CSKA Moskva - Omsk 3:0
    St 17.04. 18:30 Omsk - CSKA Moskva 0:2
    19.04. 18:30 Omsk - CSKA Moskva 2:3 pp

    Finále východ; Omsk vs. Ufa; stav série 4:2

    29.03. 17:30 Omsk - Ufa 4:3 pp
    Ne 31.03. 16:00 Omsk - Ufa 4:1
    Út 02.04. 16:00 Ufa - Omsk 5:1
    Čt 04.04. 16:00 Ufa - Omsk 2:4
    So 06.04. 16:00 Omsk - Ufa 2:3 pp
    Po 08.04. 16:00 Ufa - Omsk 0:1 pp

    Finále západ; CSKA Msk vs. Petrohrad; stav série 4:3

    Čt 28.03. 17:30 CSKA Moskva - Petrohrad 2:1
    So 30.03. 15:00 CSKA Moskva - Petrohrad 3:1
    Po 01.04. 18:30 Petrohrad - CSKA Moskva 2:1 pp
    St 03.04. 18:30 Petrohrad - CSKA Moskva 3:1
    05.04. 18:30 CSKA Moskva - Petrohrad 3:0
    Ne 07.04. 16:00 Petrohrad - CSKA Moskva 3:2
    Út 09.04. 18:30 CSKA Moskva - Petrohrad 3:1

    Semifinále východ; Astana vs. Omsk; stav série 1:4

    Čt 14.03. 14:30 Astana - Omsk 1:3
    So 16.03. 12:00 Astana - Omsk 4:2
    Po 18.03. 17:30 Omsk - Astana 5:0
    St 20.03. 17:30 Omsk - Astana 3:1
    22.03. 12:00 Astana - Omsk 3:5

    Semifinále východ; Jekatěrinburg vs. Ufa; stav série 1:4

    Čt 14.03. 15:00 Jekatěrinburg - Ufa 0:1
    So 16.03. 13:00 Jekatěrinburg - Ufa 2:0
    Po 18.03. 15:00 Ufa - Jekatěrinburg 2:1 pp
    St 20.03. 15:00 Ufa - Jekatěrinburg 4:2
    22.03. 15:00 Jekatěrinburg - Ufa 1:4

    Semifinále západ; Petrohrad vs. Jaroslavl; stav série 4:1

    St 13.03. 17:30 Petrohrad - Jaroslavl 1:0
    15.03. 17:30 Petrohrad - Jaroslavl 6:1
    Ne 17.03. 15:00 Jaroslavl - Petrohrad 3:1
    Út 19.03. 17:00 Jaroslavl - Petrohrad 1:3
    Čt 21.03. 17:30 Petrohrad - Jaroslavl 5:4 pp

    Semifinále západ; CSKA Msk vs. Dynamo Msk; stav série 4:1

    St 13.03. 17:30 CSKA Moskva - Dynamo Moskva 4:1
    15.03. 17:30 CSKA Moskva - Dynamo Moskva 0:1 pp
    Ne 17.03. 15:00 Dynamo Moskva - CSKA Moskva 0:4
    Út 19.03. 17:30 Dynamo Moskva - CSKA Moskva 1:2
    Čt 21.03. 17:30 CSKA Moskva - Dynamo Moskva 3:2

    Čtvrtfinále východ; Omsk vs. Kazaň; stav série 4:0

    Po 25.02. 17:30 Omsk - Kazaň 6:0
    St 27.02. 17:30 Omsk - Kazaň 6:3
    01.03. 17:00 Kazaň - Omsk 1:4
    Ne 03.03. 15:00 Kazaň - Omsk 2:3

    Čtvrtfinále východ; Magnitogorsk vs. Ufa; stav série 2:4

    Po 25.02. 15:00 Magnitogorsk - Ufa 2:1 pp
    St 27.02. 15:00 Magnitogorsk - Ufa 1:4
    01.03. 15:00 Ufa - Magnitogorsk 5:1
    Ne 03.03. 12:30 Ufa - Magnitogorsk 1:2 pp
    Út 05.03. 15:00 Magnitogorsk - Ufa 1:2 pp
    Čt 07.03. 15:00 Ufa - Magnitogorsk 3:2 pp

    Čtvrtfinále východ; Astana vs. Nižnij Novgorod; stav série 4:3

    Út 26.02. 14:30 Astana - Nižnij Novgorod 4:1
    Čt 28.02. 14:30 Astana - Nižnij Novgorod 5:4 pp
    So 02.03. 15:00 Nižnij Novgorod - Astana 3:1
    Po 04.03. 17:00 Nižnij Novgorod - Astana 5:4 pp
    St 06.03. 14:30 Astana - Nižnij Novgorod 3:1
    08.03. 15:00 Nižnij Novgorod - Astana 3:1
    Ne 10.03. 12:00 Astana - Nižnij Novgorod 3:2

    Čtvrtfinále východ; Jekatěrinburg vs. Čeljabinsk; stav série 4:0

    Út 26.02. 15:00 Jekatěrinburg - Čeljabinsk 3:0
    Čt 28.02. 15:00 Jekatěrinburg - Čeljabinsk 4:2
    So 02.03. 13:00 Čeljabinsk - Jekatěrinburg 1:2 pp
    Po 04.03. 15:00 Čeljabinsk - Jekatěrinburg 3:4

    Čtvrtfinále západ; Jokerit vs. Dynamo Msk; stav série 2:4

    Po 25.02. 17:30 Helsinki - Dynamo Moskva 2:4
    St 27.02. 17:30 Helsinki - Dynamo Moskva 2:3
    01.03. 17:30 Dynamo Moskva - Helsinki 2:3 pp
    Ne 03.03. 15:00 Dynamo Moskva - Helsinki 3:0
    Út 05.03. 17:30 Helsinki - Dynamo Moskva 2:1
    Čt 07.03. 17:30 Dynamo Moskva - Helsinki 6:2

    Čtvrtfinále západ; Jaroslavl vs. Soči; stav série 4:2

    Po 25.02. 17:00 Jaroslavl - Soči 4:3 pp
    St 27.02. 17:00 Jaroslavl - Soči 3:0
    01.03. 17:30 Soči - Jaroslavl 3:2 pp
    Ne 03.03. 16:00 Soči - Jaroslavl 3:1
    Út 05.03. 17:00 Jaroslavl - Soči 3:0
    Čt 07.03. 17:30 Soči - Jaroslavl 2:5

    Čtvrtfinále západ; Petrohrad vs. Spartak Msk; stav série 4:2

    Út 26.02. 17:30 Petrohrad - Spartak Moskva 0:2
    Čt 28.02. 17:30 Petrohrad - Spartak Moskva 2:3
    So 02.03. 15:00 Spartak Moskva - Petrohrad 2:5
    Po 04.03. 17:30 Spartak Moskva - Petrohrad 2:3 pp
    St 06.03. 17:30 Petrohrad - Spartak Moskva 2:1
    08.03. 15:00 Spartak Moskva - Petrohrad 1:2

    Čtvrtfinále západ; CSKA Msk vs. Podolsk; stav série 4:0

    Út 26.02. 17:30 CSKA Moskva - Podolsk 4:0
    Čt 28.02. 17:30 CSKA Moskva - Podolsk 6:2
    So 02.03. 15:00 Podolsk - CSKA Moskva 1:3
    Po 04.03. 17:30 Podolsk - CSKA Moskva 1:3
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček
     P. Hubáček: ahoj všem. Tipovačka je k dispozici v nové...
    20:04  27.08. 2018