Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 19. listopadu 2019
svátek má Alžběta.
Hlavní menu
  • ID: 14511
  • Návštěvy: 266/1
  • KHL
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1124
    Týden:
    266
    Dnes:
    16
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    73.kolo

    Út 19.11. 10:00 Chabarovsk - Magnitogorsk 3:2
    Út 19.11. 14:30 Nur-Sultan - Jekatěrinburg 3:2 pp
    Út 19.11. 15:00 Čeljabinsk - Helsinki 2:5
    Út 19.11. 17:30 Nižnij Novgorod - Dinamo Minsk 3:2
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulky divizí KHL

    #   Bobrov Web Z V VP PP P Skóre B
    1. web > 30 10 7 4 9 72:61 38
    2. web > 27 10 4 4 9 73:73 32
    3. web > 28 5 3 7 13 67:92 23
    4. web > 29 7 3 2 17 52:88 22
    #   Charlamov Web Z V VP PP P Skóre B
    1. web > 27 20 1 1 5 86:45 43
    2. web > 30 11 3 5 11 69:67 33
    3. web > 31 10 5 3 13 77:80 33
    4. web > 27 9 5 3 10 68:70 31
    5. web > 31 8 2 2 19 53:83 22
    #   Tarasov Web Z V VP PP P Skóre B
    1. web > 28 16 3 3 6 84:46 41
    2. web > 29 15 2 3 9 83:69 37
    3. web > 31 11 6 2 12 90:82 36
    4. web > 28 11 4 5 8 65:63 35
    5. web > 28 12 3 0 13 73:70 30
    6. web > 28 9 1 5 13 54:69 25
    7. web > 29 4 5 6 14 55:77 24
    #   Černyšev Web Z V VP PP P Skóre B
    1. web > 29 15 3 4 7 75:58 40
    2. web > 29 12 4 3 10 70:64 35
    3. web > 27 11 4 5 7 56:51 35
    4. web > 26 13 1 4 8 55:54 32
    5. web > 27 9 6 2 10 60:62 32
    6. web > 28 10 3 3 12 61:66 29
    7. web > 28 10 1 4 13 49:59 26

    74.kolo

    St 20.11. 13:30 Novosibirsk - Kazaň
    St 20.11. 15:00 Ufa - Kunlun
    St 20.11. 17:30 Podolsk - CSKA Moskva
    St 20.11. 17:30 Spartak Moskva - Jaroslavl
    St 20.11. 17:30 Soči - Čerepovec
    St 20.11. 18:30 Dinamo Riga - Dynamo Moskva
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček