Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 15. července 2019
svátek má Jindřich.
Hlavní menu
  • ID: 13638
  • Návštěvy: 48/1
  • Liga mistrů
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1196
    Týden:
    48
    Dnes:
    6
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále

    Út 05.02. 19:00 Frölunda - München 3:1

    Semifinále

    Út 08.01. 19:30 München - Salzburg 0:0
    St 16.01. 20:20 Salzburg - München 1:3

    Semifinále

    Út 08.01. 18:00 Frölunda - Plzeň 6:3
    Út 15.01. 17:30 Plzeň - Frölunda 1:3

    Čtvrtfinále

    Út 04.12. 19:30 Salzburg - Kärpät 3:2
    Út 11.12. 18:00 Kärpät - Salzburg 1:1

    Čtvrtfinále

    Út 04.12. 19:30 München - Malmö 2:1
    Út 11.12. 18:00 Malmö - München 5:5 pp

    Čtvrtfinále

    Út 04.12. 18:00 Skellefteå - Plzeň 3:3
    Út 11.12. 17:00 Plzeň - Skellefteå 2:1 np

    Čtvrtfinále

    Út 04.12. 18:00 Kometa Brno - Frölunda 1:4
    Út 11.12. 18:00 Frölunda - Kometa Brno 6:1

    Osmifinále

    Út 06.11. 20:00 Rouen - Salzburg 3:3
    Út 20.11. 19:30 Salzburg - Rouen 5:1

    Osmifinále

    Út 06.11. 20:00 München - Zug 2:3
    Út 20.11. 19:45 Zug - München 0:2

    Osmifinále

    Út 06.11. 19:45 Bolzano - Plzeň 1:6
    Út 20.11. 17:00 Plzeň - Bolzano 6:2

    Osmifinále

    Út 06.11. 19:45 ZSC Lions - Kärpät 4:4
    Út 20.11. 18:00 Kärpät - ZSC Lions 3:2

    Osmifinále

    Út 06.11. 19:45 Lugano - Frölunda 1:1
    Út 20.11. 18:00 Frölunda - Lugano 5:4

    Osmifinále

    Út 06.11. 18:30 Storhamar - Skellefteå 4:4
    Út 20.11. 18:00 Skellefteå - Storhamar 3:2

    Osmifinále

    Út 06.11. 18:00 Kometa Brno - Tappara 5:1
    Út 20.11. 18:00 Tappara - Kometa Brno 5:5

    Osmifinále

    Út 06.11. 18:00 Malmö - Bern 4:1
    Út 20.11. 19:45 Bern - Malmö 0:1
    Správce soutěže: Lukáš Manoušek