Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 1. června 2020
svátek má Laura.
Hlavní menu
  • ID: 14694
  • Návštěvy: 64/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3096
    Týden:
    64
    Dnes:
    16
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále; M. Třebová vs. Chrudim; zrušeno

    Ne 08.03. 17:00 M.Třebová - Chrudim 2:6
    St 11.03. 18:30 Chrudim - M.Třebová 11:4

    O 3. místo; Choceň vs. Chotěboř; zrušeno

    Ne 08.03. 17:00 Chotěboř - Choceň 5:2

    O 5. místo; Č. Třebová vs. Světlá; zrušeno

    Ne 08.03. 17:00 Česká Třebová - Světlá n. Sáz. 2:3

    O 7. místo; Hlinsko vs. Litomyšl; zrušeno

    Ne 08.03. 17:00 Litomyšl - Hlinsko 10:5

    Semifinále; Choceň vs. Chrudim; stav série 2:3

    Ne 23.02. 17:00 Choceň - Chrudim 1:2 np
    St 26.02. 18:30 Chrudim - Choceň 1:2 np
    Ne 01.03. 17:00 Choceň - Chrudim 3:2 pp
    Út 03.03. 18:30 Chrudim - Choceň 6:3
    Čt 05.03. 18:30 Choceň - Chrudim 1:4

    Semifinále; M. Třebová vs. Chotěboř; stav série 3:2

    Ne 23.02. 17:00 M.Třebová - Chotěboř 4:3 pp
    St 26.02. 18:30 Chotěboř - M.Třebová 4:3
    Ne 01.03. 17:00 M.Třebová - Chotěboř 5:4 np
    Út 03.03. 18:30 Chotěboř - M.Třebová 6:4
    Čt 05.03. 19:00 M.Třebová - Chotěboř 5:3

    O 5.-8. místo; Hlinsko vs. Světlá; stav série 1:3

    Ne 23.02. 17:30 Hlinsko - Světlá n. Sáz. 5:4 pp
    St 26.02. 18:30 Světlá n. Sáz. - Hlinsko 4:3
    Ne 01.03. 17:30 Hlinsko - Světlá n. Sáz. 2:5
    Út 03.03. 18:30 Světlá n. Sáz. - Hlinsko 3:2

    O 5.-8. místo; Č. Třebová vs. Litomyšl; stav série 3:0

    Ne 23.02. 17:00 Česká Třebová - Litomyšl 4:0
    St 26.02. 18:30 Litomyšl - Česká Třebová 1:5
    Ne 01.03. 17:00 Česká Třebová - Litomyšl 12:3

    Čtvrtfinále; Chrudim vs. Hlinsko; stav série 3:0

    Ne 02.02. 17:00 Chrudim - Hlinsko 7:0
    St 05.02. 18:30 Hlinsko - Chrudim 1:3
    Ne 09.02. 17:00 Chrudim - Hlinsko 5:4

    Čtvrtfinále; Choceň vs. Světlá; stav série 3:0

    Ne 02.02. 17:00 Choceň - Světlá n. Sáz. 4:3
    St 05.02. 18:30 Světlá n. Sáz. - Choceň 2:4
    Ne 09.02. 17:00 Choceň - Světlá n. Sáz. 3:2 pp

    Čtvrtfinále; M. Třebová vs. Litomyšl; stav série 3:1

    Ne 02.02. 17:00 M.Třebová - Litomyšl 6:7
    St 05.02. 18:30 Litomyšl - M.Třebová 1:6
    Ne 09.02. 17:00 M.Třebová - Litomyšl 6:3
    St 12.02. 18:30 Litomyšl - M.Třebová 6:9

    Čtvrtfinále; Č. Třebová vs. Chotěboř; stav série 1:3

    Ne 02.02. 17:00 Česká Třebová - Chotěboř 5:2
    St 05.02. 18:30 Chotěboř - Česká Třebová 5:2
    Ne 09.02. 17:00 Česká Třebová - Chotěboř 3:4
    St 12.02. 18:30 Chotěboř - Česká Třebová 3:2 np
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček
     . : Polička se vrací zpátky? Už nebudou hrát Krajskou...
    08:52  30.05. 2020