Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 10. prosince 2019
svátek má Julie.
Hlavní menu
  • ID: 13782
  • Návštěvy: 128/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1844
    Týden:
    128
    Dnes:
    13
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    18.kolo

    06.12. 18:00 Korona Kielce - Arka Gdynia 0:1 (0:1)
    06.12. 20:30 Górnik Zabrze - Wisła Kraków 4:2 (0:1)
    So 07.12. 15:00 Jagiellonia - Zagłębie Lubin 0:1 (0:1)
    So 07.12. 17:30 Lech Poznań - LKS Lodž 2:0 (0:0)
    So 07.12. 20:00 Lechia Gdansk - Plock 2:0 (1:0)
    Ne 08.12. 12:30 Cracovia - KS Rakow 3:0 (0:0)
    Ne 08.12. 15:00 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 1:0 (1:0)
    Ne 08.12. 17:30 Slask Wroclaw - Legia Varšava 0:3 (0:1)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 18 11 2 5 36:17 35 8
    2. web > 18 10 5 3 22:14 35 8
    3. web > 18 10 3 5 27:15 33 3
    4. web > 18 9 6 3 26:18 33 6
    5. web > 18 8 6 4 23:16 30 0
    6. web > 18 8 5 5 31:18 29 2
    7. web > 18 8 4 6 19:18 28 1
    8. 18 8 3 7 22:28 27 0
    9. web > 18 7 5 6 28:23 26 -1
    10. web > 18 7 4 7 28:25 25 -2
    11. 18 7 1 10 19:28 22 -5
    12. web > 18 4 8 6 20:25 20 -7
    13. web > 18 4 5 9 14:26 17 -7
    14. web > 18 4 3 11 10:24 15 -12
    15. 18 4 2 12 17:31 14 -13
    16. web > 18 3 2 13 17:33 11 -13

    19.kolo

    13.12. 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
    13.12. 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
    So 14.12. 15:00 KS Rakow - Górnik Zabrze
    So 14.12. 17:30 Slask Wroclaw - Lech Poznań
    So 14.12. 20:00 Legia Varšava - Plock
    Ne 15.12. 12:30 Piast Gliwice - LKS Lodž
    Ne 15.12. 15:00 Korona Kielce - Cracovia
    Ne 15.12. 17:30 Jagiellonia - Lechia Gdansk
    Správce soutěže: Antonín Kohout