Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 28. března 2020
svátek má Soňa.
Hlavní menu
  • ID: 13790
  • Návštěvy: 207/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Nizozemsko

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3792
    Týden:
    207
    Dnes:
    3
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    28.kolo

    20.03. 20:00 Heracles - Sparta Rotterdam výsledek
    So 21.03. 18:30 Twente - Den Haag výsledek
    So 21.03. 19:45 Arnheim - Tilburg výsledek
    So 21.03. 19:45 Zwolle - Venlo výsledek
    So 21.03. 20:45 Heerenveen - Waalwijk výsledek
    Ne 22.03. 12:15 Sittard - PSV Eindhoven výsledek
    Ne 22.03. 14:30 Emmen - Utrecht výsledek
    Ne 22.03. 14:30 Feyenoord - Ajax výsledek
    Ne 22.03. 16:45 Groningen - Alkmaar výsledek
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 25 18 2 5 68:23 56 17
    2. web > 25 18 2 5 54:17 56 17
    3. web > 25 14 8 3 50:35 50 11
    4. web > 26 14 7 5 54:28 49 13
    5. web > 26 13 5 8 37:34 44 5
    6. web > 25 12 5 8 50:34 41 5
    7. web > 26 12 5 9 45:35 41 2
    8. web > 26 10 6 10 40:34 36 -3
    9. web > 26 10 5 11 27:26 35 -4
    10. web > 26 8 9 9 41:41 33 -9
    11. web > 26 9 6 11 41:45 33 -6
    12. web > 26 9 5 12 32:45 32 -7
    13. web > 26 8 4 14 24:51 28 -11
    14. web > 26 7 6 13 34:46 27 -12
    15. web > 26 7 5 14 37:55 26 -10
    16. web > 26 6 8 12 29:52 26 -13
    17. web > 26 4 7 15 25:54 19 -20
    18. web > 26 4 3 19 27:60 15 -24

    29.kolo

    So 04.04. 18:30 PSV Eindhoven - Heracles
    So 04.04. 18:30 Sparta Rotterdam - Heerenveen
    So 04.04. 19:45 Venlo - Tilburg
    So 04.04. 20:45 Alkmaar - Arnheim
    So 04.04. 20:45 Utrecht - Groningen
    Ne 05.04. 12:15 Waalwijk - Feyenoord
    Ne 05.04. 14:30 Ajax - Zwolle
    Ne 05.04. 14:30 Den Haag - Emmen
    Ne 05.04. 16:45 Twente - Sittard
    Správce soutěže: Antonín Kohout