Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 27. ledna 2020
svátek má Ingrid.
Hlavní menu
  • ID: 13990
  • Návštěvy: 565/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Španělsko

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6450
    Týden:
    565
    Dnes:
    56
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    21.kolo

    24.01. 21:00 Osasuna - Levante 2:0 (0:0)
    So 25.01. 13:00 Esp. Barcelona - Bilbao 1:1 (0:1)
    So 25.01. 16:00 Valencia - FC Barcelona 2:0 (0:0)
    So 25.01. 18:30 Alavés - Villarreal 1:2 (0:1)
    So 25.01. 21:00 FC Sevilla - Granada 2:0 (2:0)
    Ne 26.01. 12:00 Atlético Madrid - Leganés 0:0 (0:0)
    Ne 26.01. 14:00 Celta Vigo - Eibar 0:0 (0:0)
    Ne 26.01. 16:00 Getafe - Betis 1:0 (0:0)
    Ne 26.01. 18:30 Real Sociedad - Mallorca 3:0 (0:0)
    Ne 26.01. 21:00 Valladolid - Real Madrid 0:1 (0:0)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 21 13 7 1 39:13 46 16
    2. web > 21 13 4 4 50:25 43 13
    3. web > 21 11 5 5 27:20 38 8
    4. web > 21 10 6 5 30:20 36 3
    5. web > 21 9 9 3 22:14 36 3
    6. web > 21 10 4 7 36:28 34 4
    7. web > 21 9 7 5 32:29 34 1
    8. web > 21 9 4 8 36:29 31 1
    9. web > 21 7 10 4 22:15 31 1
    10. web > 21 6 10 5 28:25 28 -5
    11. web > 21 8 3 10 25:28 27 -3
    12. web > 21 7 6 8 29:33 27 -6
    13. web > 21 8 2 11 26:32 26 -4
    14. web > 21 6 5 10 22:31 23 -10
    15. web > 21 6 5 10 20:29 23 -7
    16. web > 21 4 10 7 17:24 22 -8
    17. web > 21 5 3 13 22:37 18 -15
    18. web > 21 3 8 10 17:30 17 -16
    19. web > 21 3 6 12 16:33 15 -18
    20. web > 21 3 6 12 17:38 15 -18

    22.kolo

    31.01. 21:00 Villarreal - Osasuna
    So 01.02. 13:00 Granada - Esp. Barcelona
    So 01.02. 16:00 Real Madrid - Atlético Madrid
    So 01.02. 18:30 Mallorca - Valladolid
    So 01.02. 21:00 Valencia - Celta Vigo
    Ne 02.02. 12:00 Leganés - Real Sociedad
    Ne 02.02. 14:00 Eibar - Betis
    Ne 02.02. 16:00 Bilbao - Getafe
    Ne 02.02. 18:30 FC Sevilla - Alavés
    Ne 02.02. 21:00 FC Barcelona - Levante
    Správce soutěže: Antonín Kohout