Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 2. června 2020
svátek má Jarmil.
Hlavní menu
  • ID: 14642
  • Návštěvy: 28/1
  • Liga mistrů
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    883
    Týden:
    28
    Dnes:
    2
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále

    Út 04.02. 18:45 Mountfield HK - Frölunda 1:3

    Semifinále

    Út 07.01. 19:00 Djurgårdens - Mountfield HK 1:3
    Út 14.01. 18:00 Mountfield HK - Djurgårdens 3:0

    Semifinále

    Út 07.01. 18:00 Frölunda - Luleå 2:3
    Út 14.01. 18:00 Luleå - Frölunda 1:3

    Čtvrtfinále

    Út 03.12. 18:00 Djurgårdens - München 5:1
    Út 10.12. 20:00 München - Djurgårdens 0:3

    Čtvrtfinále

    Út 03.12. 18:00 Mountfield HK - Zug 1:1
    Út 10.12. 19:45 Zug - Mountfield HK 0:4

    Čtvrtfinále

    Út 03.12. 20:15 Lausanne - Luleå 1:2
    Út 10.12. 18:00 Luleå - Lausanne 5:2

    Čtvrtfinále

    Út 03.12. 18:00 Frölunda - Biel 2:3
    Út 10.12. 19:45 Biel - Frölunda 3:5 pp

    Osmifinále

    St 13.11. 18:00 Mountfield HK - Mannheim 1:0
    Út 19.11. 19:00 Mannheim - Mountfield HK 1:1

    Osmifinále

    Út 12.11. 18:00 Tappara - Zug 3:3
    Út 19.11. 19:45 Zug - Tappara 3:1

    Osmifinále

    Út 12.11. 17:00 Yunost Minsk - München 2:3
    St 20.11. 20:00 München - Yunost Minsk 6:0

    Osmifinále

    Út 12.11. 18:00 Plzeň - Lausanne 1:2
    Út 19.11. 19:45 Lausanne - Plzeň 4:4 pp

    Osmifinále

    Út 12.11. 18:00 Färjestads - Frölunda 6:3
    Út 19.11. 18:00 Frölunda - Färjestads 8:2

    Osmifinále

    Út 12.11. 18:00 Skellefteå - Djurgårdens 3:3
    Út 19.11. 18:00 Djurgårdens - Skellefteå 4:1

    Osmifinále

    Út 12.11. 19:45 Bern - Luleå 0:3
    Út 19.11. 18:00 Luleå - Bern 4:2

    Osmifinále

    Út 12.11. 19:30 Augsburger - Biel 2:2
    Út 19.11. 19:45 Biel - Augsburger 2:1 pp
    Správce soutěže: Lukáš Manoušek
     L. Manoušek: Odkaz na Play-off - http://vysledky.lidov...
    20:06  10.11. 2019