TOPlist
Čtvrtek 2. července 2020svátek má Patricie 26 °C přeháňky až bouřky Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Evropská liga - play off

Stránky fotbalové soutěže na vysledky.com

Soutěž Tabulky, výsledky Další soutěže
St 18.05. 2016 20:45 Liverpool1:3 FC Sevilla
Finále
Čt 05.05. 2016 21:05 FC Sevilla3:1 Šachtar Doněck
Čt 05.05. 2016 21:05 Liverpool3:0 Villarreal
Semifinále - odvety
Čt 28.04. 2016 21:05 Šachtar Doněck2:2 FC Sevilla
Čt 28.04. 2016 21:05 Villarreal1:0 Liverpool
Semifinále - 1.zápasy
Čt 14.04. 2016 21:05 Šachtar Doněck4:0 Braga
Čt 14.04. 2016 21:05 Sparta Praha2:4 Villarreal
Čt 14.04. 2016 21:05 FC Sevilla2:2 np Bilbao
Čt 14.04. 2016 21:05 Liverpool4:3 Dortmund
Čtvrtfinále - odvety
Čt 07.04. 2016 21:05 Braga1:2 Šachtar Doněck
Čt 07.04. 2016 21:05 Villarreal2:1 Sparta Praha
Čt 07.04. 2016 21:05 Bilbao1:2 FC Sevilla
Čt 07.04. 2016 21:05 Dortmund1:1 Liverpool
Čtvrtfinále - 1.zápasy
Čt 17.03. 2016 19:00 Leverkusen0:0 Villarreal
Čt 17.03. 2016 19:00 Valencia2:1 Bilbao
Čt 17.03. 2016 19:00 Lazio0:3 Sparta Praha
Čt 17.03. 2016 21:05 Man United1:1 Liverpool
Čt 17.03. 2016 21:05 Anderlecht0:1 Šachtar Doněck
Čt 17.03. 2016 21:05 FC Sevilla3:0 Basilej
Čt 17.03. 2016 21:05 Tottenham1:2 Dortmund
Čt 17.03. 2016 21:05 Braga4:1 Fenerbahçe
Osmifinále - odvety
Čt 10.03. 2016 19:00 Šachtar Doněck3:1 Anderlecht
Čt 10.03. 2016 19:00 Basilej0:0 FC Sevilla
Čt 10.03. 2016 19:00 Dortmund3:0 Tottenham
Čt 10.03. 2016 19:00 Fenerbahçe1:0 Braga
Čt 10.03. 2016 21:05 Villarreal2:0 Leverkusen
Čt 10.03. 2016 21:05 Bilbao1:0 Valencia
Čt 10.03. 2016 21:05 Liverpool2:0 Man United
Čt 10.03. 2016 21:05 Sparta Praha1:1 Lazio
Osmifinále - 1.zápasy
St 24.02. 2016 18:00 Braga2:2 Sion
Čt 25.02. 2016 17:00 Lokomotiv M.1:1 Fenerbahçe
Čt 25.02. 2016 19:00 Rapid Vídeň0:4 Valencia
Čt 25.02. 2016 19:00 Liverpool1:0 Augsburg
Čt 25.02. 2016 19:00 Krasnodar0:3 Sparta Praha
Čt 25.02. 2016 19:00 Lazio3:1 Galatasaray
Čt 25.02. 2016 19:00 Schalke0:3 Šachtar Doněck
Čt 25.02. 2016 19:00 Bilbao1:1 Marseille
Čt 25.02. 2016 19:00 Leverkusen3:1 Sporting
Čt 25.02. 2016 21:05 Tottenham3:0 Fiorentina
Čt 25.02. 2016 21:05 FC Porto0:1 Dortmund
Čt 25.02. 2016 21:05 Olympiakos1:2 pp Anderlecht
Čt 25.02. 2016 21:05 Man United5:1 Midtjylland
Čt 25.02. 2016 21:05 Molde1:0 FC Sevilla
Čt 25.02. 2016 21:05 Neapol1:1 Villarreal
Čt 25.02. 2016 21:05 Basilej2:1 St. Etienne
1/16 finále - odvety
Út 16.02. 2016 18:00 Fenerbahçe2:0 Lokomotiv M.
Čt 18.02. 2016 19:00 Anderlecht1:0 Olympiakos
Čt 18.02. 2016 19:00 Dortmund2:0 FC Porto
Čt 18.02. 2016 19:00 Fiorentina1:1 Tottenham
Čt 18.02. 2016 19:00 Midtjylland2:1 Man United
Čt 18.02. 2016 19:00 FC Sevilla3:0 Molde
Čt 18.02. 2016 19:00 Villarreal1:0 Neapol
Čt 18.02. 2016 19:00 St. Etienne3:2 Basilej
Čt 18.02. 2016 21:05 Sion1:2 Braga
Čt 18.02. 2016 21:05 Valencia6:0 Rapid Vídeň
Čt 18.02. 2016 21:05 Augsburg0:0 Liverpool
Čt 18.02. 2016 21:05 Sparta Praha1:0 Krasnodar
Čt 18.02. 2016 21:05 Galatasaray1:1 Lazio
Čt 18.02. 2016 21:05 Šachtar Doněck0:0 Schalke
Čt 18.02. 2016 21:05 Marseille0:1 Bilbao
Čt 18.02. 2016 21:05 Sporting0:1 Leverkusen
1/16 finále - 1.zápasy
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE