TOPlist
Úterý 25. února 2020svátek má Liliana 11 °C občasný déšť Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
2. liga - play-off - západ + střed

Stránky hokejové soutěže na vysledky.com

Soutěž Tabulky, výsledky Další soutěže
Ne 25.03. 2018 17:00 Havlíčkův Brod3:2 Mor. Budějovice
Út 27.03. 2018 18:00 Mor. Budějovice4:5 Havlíčkův Brod
Čt 29.03. 2018 18:00 Havlíčkův Brod4:3 pp Mor. Budějovice
Semifinále; BK Havlíčkův Brod - HC Moravské Budějovice 2005; 3:0
Ne 25.03. 2018 17:30 Žďár nad Sázavou6:4 Jablonec n.Nisou
Út 27.03. 2018 18:00 Jablonec n.Nisou5:3 Žďár nad Sázavou
Čt 29.03. 2018 18:00 Žďár nad Sázavou4:6 Jablonec n.Nisou
So 31.03. 2018 18:00 Jablonec n.Nisou4:2 Žďár nad Sázavou
Semifinále; SKLH Žďár nad Sázavou - HC Vlci Jablonec; 1:3
St 14.03. 2018 18:00 Sokolov3:1 Mor. Budějovice
Pá 16.03. 2018 18:00 Mor. Budějovice1:0 Sokolov
Ne 18.03. 2018 17:30 Sokolov3:4 pp Mor. Budějovice
Út 20.03. 2018 18:00 Mor. Budějovice3:2 pp Sokolov
Čtvrtfinále; HC Baník Sokolov - HC Moravské Budějovice 2005; 1:3
St 14.03. 2018 18:00 Havlíčkův Brod5:1 Děčín
Pá 16.03. 2018 18:00 Děčín3:5 Havlíčkův Brod
Ne 18.03. 2018 17:00 Havlíčkův Brod3:2 pp Děčín
Čtvrtfinále; BK Havlíčkův Brod - HC Děčín; 3:0
St 14.03. 2018 18:00 Žďár nad Sázavou6:2 Kolín
Pá 16.03. 2018 18:07 Kolín1:2 np Žďár nad Sázavou
Ne 18.03. 2018 17:30 Žďár nad Sázavou4:3 pp Kolín
Čtvrtfinále; SKLH Žďár nad Sázavou - SC Kolín; 3:0
St 14.03. 2018 18:00 Jablonec n.Nisou6:2 Vrchlabí
Pá 16.03. 2018 18:00 Vrchlabí4:1 Jablonec n.Nisou
Ne 18.03. 2018 18:00 Jablonec n.Nisou4:2 Vrchlabí
Út 20.03. 2018 18:00 Vrchlabí0:3 Jablonec n.Nisou
Čtvrtfinále; HC Vlci Jablonec - HC Stadion Vrchlabí; 3:1
So 03.03. 2018 17:30 Sokolov9:2 Dvůr Králové
Po 05.03. 2018 18:00 Dvůr Králové1:5 Sokolov
St 07.03. 2018 18:00 Sokolov2:3 Dvůr Králové
Pá 09.03. 2018 18:00 Dvůr Králové1:4 Sokolov
Osmifinále; HC Baník Sokolov - HC Rodos Dvůr Králové n./L.; 3:1
So 03.03. 2018 18:00 Jablonec n.Nisou6:5 pp Bílina
Po 05.03. 2018 18:00 Bílina6:5 pp Jablonec n.Nisou
St 07.03. 2018 18:00 Jablonec n.Nisou3:1 Bílina
Pá 09.03. 2018 18:00 Bílina4:6 Jablonec n.Nisou
Osmifinále; HC Vlci Jablonec - HC Draci Bílina; 3:1
So 03.03. 2018 18:00 Vrchlabí8:2 Kobra Praha
Po 05.03. 2018 18:00 Kobra Praha 7:2 Vrchlabí
St 07.03. 2018 18:00 Vrchlabí6:1 Kobra Praha
Pá 09.03. 2018 18:00 Kobra Praha 2:5 Vrchlabí
Osmifinále; HC Stadion Vrchlabí - HC Kobra Praha; 3:1
So 03.03. 2018 18:00 Děčín3:2 Trutnov
Po 05.03. 2018 18:00 Trutnov3:2 np Děčín
St 07.03. 2018 18:00 Děčín6:1 Trutnov
Pá 09.03. 2018 18:00 Trutnov3:4 pp Děčín
Osmifinále; HC Děčín - HC BAK Trutnov; 3:1
So 03.03. 2018 17:00 Havlíčkův Brod5:3 David servis ČB
Po 05.03. 2018 18:00 David servis ČB2:5 Havlíčkův Brod
St 07.03. 2018 18:00 Havlíčkův Brod7:4 David servis ČB
Osmifinále; BK Havlíčkův Brod - HC David servis České Budějovice; 3:0
So 03.03. 2018 17:30 Žďár nad Sázavou6:5 pp Klatovy
Po 05.03. 2018 18:00 Klatovy5:6 np Žďár nad Sázavou
St 07.03. 2018 18:00 Žďár nad Sázavou5:3 Klatovy
Osmifinále; SKLH Žďár nad Sázavou - HC Klatovy; stav 3:0
So 03.03. 2018 17:07 Kolín2:1 pp Nymburk
Po 05.03. 2018 18:00 Nymburk1:0 pp Kolín
St 07.03. 2018 18:07 Kolín5:2 Nymburk
Pá 09.03. 2018 18:00 Nymburk1:5 Kolín
Osmifinále; SC Kolín - NED Hockey Nymburk; 3:1
So 03.03. 2018 17:00 Mor. Budějovice4:1 Tábor
Po 05.03. 2018 18:00 Tábor1:3 Mor. Budějovice
St 07.03. 2018 18:00 Mor. Budějovice5:4 pp Tábor
Osmifinále; HC Moravské Budějovice 2005 - HC Tábor; 3:0
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE