TOPlist
Pátek 28. února 2020svátek má Lumír 0 °C občasný déšť se sněhem Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
ELSD - play-off

Stránky hokejové soutěže na vysledky.com

Soutěž Další soutěže
Ne 01.04. 2018 11:00 Salzburg4:5 np České Budějovice
Finále - Ostrava
Ne 01.04. 2018 15:00 Plzeň4:2 Sparta Praha
Zápas o třetí místo - Ostrava
So 31.03. 2018 12:30 Salzburg5:4 Sparta Praha
So 31.03. 2018 16:00 Plzeň2:5 České Budějovice
Semifinále - Ostrava
Ne 25.03. 2018 12:00 Vítkovice2:3 pp Salzburg
Út 27.03. 2018 18:00 Salzburg3:2 pp Vítkovice
Čtvrtfinále; Salzburg - Vítkovice; 2:0
Ne 25.03. 2018 13:00 Sparta Praha3:2 pp Liberec
Út 27.03. 2018 16:30 Liberec1:4 Sparta Praha
Čtvrtfinále; Liberec - Sparta Praha; 0:2
Ne 25.03. 2018 16:00 Karlovy Vary0:4 Plzeň
Út 27.03. 2018 17:00 Plzeň3:1 Karlovy Vary
Čtvrtfinále; Plzeň - Karlovy Vary; 2:0
Ne 25.03. 2018 18:00 Pardubice1:4 České Budějovice
Út 27.03. 2018 18:00 České Budějovice5:3 Pardubice
Čtvrtfinále; České Budějovice - Pardubice; 2:0
So 17.03. 2018 11:00 Salzburg8:2 Havířov
Ne 18.03. 2018 11:00 Salzburg0:5 k Havířov
Út 20.03. 2018 18:00 Havířov4:3 pp Salzburg
St 21.03. 2018 18:00 Havířov1:4 Salzburg
Pá 23.03. 2018 17:00 Havířov2:3 Salzburg
Osmifinále; Salzburg - Havířov; 3:2
So 17.03. 2018 16:00 Liberec6:2 Olomouc
Ne 18.03. 2018 12:00 Liberec5:0 Olomouc
Út 20.03. 2018 12:30 Olomouc1:4 Liberec
Osmifinále; Liberec - Olomouc; 3:0
So 17.03. 2018 17:00 Plzeň8:5 Zlín
Ne 18.03. 2018 12:00 Plzeň8:2 Zlín
Út 20.03. 2018 17:00 Zlín4:2 Plzeň
St 21.03. 2018 15:00 Zlín2:3 Plzeň
Osmifinále; Plzeň - Zlín; 3:1
So 17.03. 2018 12:30 České Budějovice2:1 Kometa Brno
Ne 18.03. 2018 12:30 České Budějovice10:3 Kometa Brno
Út 20.03. 2018 15:30 Kometa Brno4:5 České Budějovice
Osmifinále; České Budějovice - Kometa Brno; 3:0
So 17.03. 2018 12:00 Kladno5:4 Vítkovice
Ne 18.03. 2018 12:00 Kladno1:3 Vítkovice
Út 20.03. 2018 18:30 Vítkovice7:1 Kladno
St 21.03. 2018 18:30 Vítkovice5:1 Kladno
Osmifinále; Kladno - Vítkovice; 1:3
So 17.03. 2018 16:00 Pardubice1:2 np Slavia Praha
Ne 18.03. 2018 12:00 Pardubice4:3 Slavia Praha
Út 20.03. 2018 18:00 Slavia Praha2:3 pp Pardubice
St 21.03. 2018 18:00 Slavia Praha1:4 Pardubice
Osmifinále; Pardubice - Slavia Praha; 3:1
So 17.03. 2018 17:00 Karlovy Vary3:2 Jihlava
Ne 18.03. 2018 15:00 Karlovy Vary1:0 Jihlava
Út 20.03. 2018 18:00 Jihlava1:2 Karlovy Vary
Osmifinále; Karlovy Vary - Jihlava; 3:0
So 17.03. 2018 13:00 Sparta Praha2:0 Mountfield HK
Ne 18.03. 2018 13:00 Sparta Praha2:4 Mountfield HK
Út 20.03. 2018 18:30 Mountfield HK3:2 pp Sparta Praha
St 21.03. 2018 18:30 Mountfield HK2:4 Sparta Praha
Pá 23.03. 2018 18:30 Sparta Praha6:1 Mountfield HK
Osmifinále; Sparta Praha - Hradec Králové; 3:2
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE