TOPlist
Středa 19. června 2019svátek má Leoš Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Okres Ústí nad Orlicí
Okresní přebor - Ústí n. Orlicí

Stránky fotbalové soutěže na vysledky.com

Soutěž Další soutěže
So 15.06. 2019 14:00 Dolní Dobrouč7:1 Sokol Těchonín
So 15.06. 2019 15:00 FK Jehnědí 19804:1 Sokol Klášterec
So 15.06. 2019 15:00 Č. Heřmanice11:0 Jiskra 2008 B
So 15.06. 2019 16:00 Albrechtice n/O.0:1 Rybník
So 15.06. 2019 17:00 Dolní Čermná3:1 Žamberk B
Ne 16.06. 2019 16:00 Brandýs n.O.6:1 Verměřovice
Ne 16.06. 2019 17:00 Sopotnice0:1 Rudoltice
<
Zápasy 26.kola
# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol České Heřmanice
26 26 0 0 160:11 78 39
2.
FK Jehnědí 1980
26 20 2 4 83:38 63 21
3.
Sokol Dolní Dobrouč
26 16 4 6 94:41 53 11
4.
Spartak Brandýs n.Orlicí
26 16 3 7 89:39 51 6
5.
TJ Sokol Verměřovice
26 12 3 11 57:73 40 -5
6.
SK Albrechtice nad Orlicí
26 11 3 12 45:30 39 -9
7.
TJ Sopotnice
26 11 4 11 61:66 39 -6
8.
TJ Sokol Klášterec nad Orlicí
26 10 3 13 55:79 35 -10
9.
TJ AZAS Dolní Čermná
26 9 4 13 44:60 33 -18
10.
Sokol Rudoltice
26 7 6 13 40:67 32 -16
11.
TJ Sokol Rybník
26 8 5 13 35:60 31 -11
12.
1.FC Žamberk B
26 8 4 14 38:82 29 -16
13.
FC Jiskra 2008 B
26 5 3 18 47:92 19 -20
14.
TJ Sokol Těchonín
26 0 2 24 16:124 4 -35
Tabulka
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
Nepřihlášen DNES 12:33 > Jehnědí jako nej tým z druhého místa všech okresních přeborů v kraji nabídku na postup nepřijalo. Tímpádem byla oslovena Cerekvice a ta postupuje. Jednoduchá matematika...
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 18.06. > Postupy a sestupy – soutěžní ročník 2018 / 2019


Postupy:

z Krajského přeboru: FK Letohrad, FC Hlinsko
z I. A třídy: SK Pardubičky, SK FK Horní Ředice, SK Polička, T.J. Sokol Rohovládova Bělá
z I. B třídy: FC Libišany, FK Proseč, TJ Sokol Tatenice, FC Jiskra 2008
z Přeborů OFS: TJ Sokol Svratouch, FC Titanic Srch, TJ Sokol Březová nad Svitavou,
TJ Sokol České Heřmanice, TJ Slavoj Cerekvice nad Loučnou

Sestupy:

z Divize: SK Spartak Slatiňany (přihlášen do 1. B třídy)
z Krajského přeboru: TJ Sokol Dolní Újezd, 1. FC Žamberk
z I. A třídy: FK Letohrad B, TJ Sokol Kunčina
z I. B třídy: SK Starý Mateřov, TJ Sokol Sruby, TJ Sokol Janov, TJ Sokol Řetová

              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 16.06. > Souhlas s 21:06. Takto by to mělo být.. Jehnědí asi nepostoupí, nemají za koho
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 16.06. > Kdyby postoupilo i Jehnědí!?
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 16.06. > Tak snad takto: OP II postup ČH, sestup Těch, Jis B, Žam B, do OP II postup ČT B, Mistrovice, a z 1.B Řetová a Sruby...
Nepřihlášen 17.06. > A Mistrovice budou chtít postoupit?
Nepřihlášen 17.06. > Mistrovice mají (prý) podanou přihlášku do OP.
              souhlasím s pravidly
Načíst další
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE