So 11.05. 2019 16:30 Kojetín2:3 np Čechovice
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 19.05. > Dubu to už asi nevyjde, ale na jaře je na tom herně dobře a na 1A určitě má.
Prodrbali si to na podzim.

Nepřihlášen 19.05. > Včerejší zápas s Lipovou byl dle mého názoru jeden z nejhezčích, co doma Bělotín hrál. Lipová hrála první poločas velmi aktivně a měla tam spoustu šancí. Po poločase dominovali domácí a dle mého názoru zaslouženě vyhráli. Každý koho znám říkal, že to byl super fotbal. Lipové přeji příští rok hodně úspěchu v kraji, snad se tam za rok potkáme. Kádr na to rozhodně máme.
Nepřihlášen 19.05. > Lipová ";potvrdila kvalitu";. Venku už utrácet nechce- úspěšňáci!
Nepřihlášen 19.05. > Neboj, doma si to už pohlídají :-).
Nepřihlášen 19.05. > teď už jenom zaplatit hráče do konce sezóny, ať mají s kým hrát. Rozhodčí se budou zase ,,odměňovat,, až od srpna
Nepřihlášen 19.05. > Šance měli, ale stejně i domácí.V první půlce i tyč z úhlu.
Před druhým gólem Lipníka stratil domácí stoper balon na půlce a z rychlého protiútoku dal Lipník druhý gól.
Za stavu 1:2 měl Lipník ještě dvě velké šance.
Nepřihlášen 18.05. > Nic jste nevraceli, protože vám nikdo nic nedal a ani nenabízel..Dub si zápas prohrál sám. ( asi se nechce zachránit). Za stavu 1:0 nedali 2 tutovky, a potom 2x vyloženě nahrál hostům, kteří zápas otočili.
Nepřihlášen 19.05. > Ano, nahrál hostům.... byl jsi asi jinde, že ano... bylo jen na čase kdy to tam Lipenským hráčům spadne, po několika šancích které nebyli schopní dotáhnout do dobré koncovky, na pár výjímek byli domácí v prvním poločasu bezzubí.. nebýt penalty měli by domácí nulu.. ovšem hráč který ji způsobil pak započal obrat dobrou střelou.. na tu mu určitě nahráli domácí.. a druhý gól Lipníka byl po dobré akci kdy se domácí balónu ani nedotkli... nevím jak je to s penězi ale hosté nevypadalo že by chtěli něco prodat...
Nepřihlášen 19.05. > Snad nechceš tvrdit,že první gól Lipníka hráč projel přes půl hřiště.nahral mu to jeden z hráčů z Dubu přímo k noze na šestnáctku a ten to s přehledem proměnil.jinak hra Lipníku nepřevyšovala Dub ani náhodou.že tam měl Lipník hodně střel 3metry nad branku ,tak vypadalo spíš na pěkný kopyta .