TOPlist
Úterý 10. prosince 2019svátek má Julie 4 °C polojasno Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Pohár FAČR - MOL cup

Stránky fotbalové soutěže na vysledky.com

Soutěž
Út 29.10. 2019 16:00 Opava0:2 pp Jablonec
Út 29.10. 2019 17:00 Sigma Olomouc4:0 Dukla Praha
St 30.10. 2019 14:00 Chlumec n. C.3:4 pp Viktoria Plzeň
St 30.10. 2019 14:30 Mladá Boleslav3:1 Zlín
St 30.10. 2019 17:00 České Budějovice0:4 Sparta Praha
St 30.10. 2019 17:00 Baník Ostrava2:0 pp Slavia Praha
St 30.10. 2019 17:30 Slovan Liberec2:0 Teplice
St 06.11. 2019 17:00 1.FC Slovácko3:1 pp Viktoria Žižkov
Osmifinále
Út 24.09. 2019 16:00 Sokolov0:1 Opava
Út 24.09. 2019 16:00 Benešov1:3 1.FC Slovácko
Út 24.09. 2019 16:30 Varnsdorf1:2 Zlín
St 25.09. 2019 16:00 Slavia Praha8:0 Vyšehrad
St 25.09. 2019 16:00 Karviná0:2 Viktoria Žižkov
St 25.09. 2019 16:00 Vltavín1:4 České Budějovice
St 25.09. 2019 16:00 Domažlice1:3 Dukla Praha
St 25.09. 2019 16:00 Hlučín1:3 Viktoria Plzeň
St 25.09. 2019 17:00 Jihlava1:2 Sparta Praha
St 25.09. 2019 17:30 Slovan Liberec3:1 Prostějov
St 25.09. 2019 18:00 Baník Ostrava2:0 Hradec Králové
Út 01.10. 2019 16:00 Mladá Boleslav4:2 Chrudim
Út 01.10. 2019 16:30 Jablonec3:2 Zbrojovka Brno
Út 01.10. 2019 17:00 Teplice2:1 Třinec
Út 01.10. 2019 17:00 Sigma Olomouc4:2 Líšeň
St 02.10. 2019 16:00 Chlumec n. C.2:1 Bohemians 1905
3. kolo
Út 27.08. 2019 17:00 Dolní Benešov2:3 Prostějov
Út 27.08. 2019 17:00 Rosice1:5 Sigma Olomouc
Út 27.08. 2019 17:00 Vrchovina0:5 1.FC Slovácko
Út 27.08. 2019 17:00 Val. Meziříčí0:5 Třinec
St 28.08. 2019 17:00 Velvary0:1 Viktoria Žižkov
St 28.08. 2019 17:00 Zápy2:3 Bohemians 1905
St 28.08. 2019 17:00 Ždírec n.D.0:4 Líšeň
St 28.08. 2019 17:00 Ústí n.O.0:2 České Budějovice
St 28.08. 2019 17:00 Písek1:3 Teplice
St 28.08. 2019 17:00 Motorlet Praha0:5 Vyšehrad
St 28.08. 2019 17:00 Domažlice3:2 np Ústí n/L
St 28.08. 2019 17:00 Králův Dvůr0:2 Dukla Praha
St 28.08. 2019 17:00 Frýdek-Místek1:3 Karviná
St 28.08. 2019 17:00 Táborsko4:5 Varnsdorf
St 28.08. 2019 17:00 Lanžhot1:3 Baník Ostrava
St 28.08. 2019 17:00 Vltavín2:1 Vlašim
St 28.08. 2019 17:00 Mar. Lázně2:5 Slovan Liberec
St 28.08. 2019 17:00 Olešnice0:6 Opava
St 28.08. 2019 17:00 Petřkovice3:4 Zbrojovka Brno
St 28.08. 2019 17:00 Chlumec n. C.2:1 1.FK Příbram
St 28.08. 2019 17:00 Přepeře0:1 Chrudim
St 28.08. 2019 17:00 Uničov1:4 Zlín
St 28.08. 2019 17:30 Štěchovice1:4 Sokolov
Út 03.09. 2019 17:00 Benešov2:1 Pardubice
St 04.09. 2019 17:00 Admira Praha1:2 Hradec Králové
St 04.09. 2019 17:30 Hostouň1:6 Jihlava
Út 10.09. 2019 16:30 Hlučín4:2 Vítkovice
2. kolo
St 07.08. 2019 17:30 Náchod 0:5 Viktoria Žižkov
Út 13.08. 2019 17:00 SK Kladno1:2 Štěchovice
Út 13.08. 2019 18:00 Březová0:3 Mar. Lázně
Út 13.08. 2019 18:00 Brandýs0:10 Ústí n/L
Út 13.08. 2019 18:00 Meteor1:3 Chrudim
St 14.08. 2019 17:00 Kolín0:1 Ústí n.O.
St 14.08. 2019 17:00 Humpolec0:9 Jihlava
St 14.08. 2019 17:00 Komárov0:1 Vltavín
St 14.08. 2019 17:00 Kroměříž2:3 np Vítkovice
St 14.08. 2019 17:00 Lanžhot2:1 np Znojmo
St 14.08. 2019 17:00 Letohrad0:3 Hradec Králové
St 14.08. 2019 17:00 Motorlet Praha4:0 Chomutov
St 14.08. 2019 17:00 Český Brod1:3 Velvary
St 14.08. 2019 17:00 Dětmarovice1:7 Třinec
St 14.08. 2019 17:00 Zbuzany1:3 Domažlice
St 14.08. 2019 17:00 Frenštát1:2 Hlučín
St 14.08. 2019 17:00 Aritma Praha0:1 Admira Praha
St 14.08. 2019 17:00 Souš0:3 Sokolov
St 14.08. 2019 17:00 Olešnice2:1 Otrokovice
St 14.08. 2019 17:00 Strání1:3 Prostějov
St 14.08. 2019 17:00 Ždírec n.D.3:1 pp Stará Říše
St 14.08. 2019 17:00 Sedlčany0:4 Táborsko
St 14.08. 2019 17:00 Srbice1:2 Králův Dvůr
St 14.08. 2019 17:00 Hlubina1:2 Dolní Benešov
St 14.08. 2019 17:00 Val. Meziříčí4:2 pp Slavičín
St 14.08. 2019 17:00 Velké Hamry0:4 Varnsdorf
St 14.08. 2019 17:00 Všechovice0:4 Petřkovice
St 14.08. 2019 17:00 Přepeře6:2 Dvůr Králové
St 14.08. 2019 17:00 Rosice4:2 Velké Meziříčí
St 14.08. 2019 17:00 Rýmařov2:3 Uničov
St 14.08. 2019 17:00 Skaštice3:5 Líšeň
St 14.08. 2019 17:00 ČLU Beroun0:7 Dukla Praha
St 14.08. 2019 17:00 Nový Jičín2:3 Frýdek-Místek
St 14.08. 2019 17:00 HFK Olomouc0:3 Zbrojovka Brno
St 14.08. 2019 17:00 Soběslav0:2 Benešov
St 14.08. 2019 17:00 Libiš0:2 Zápy
St 14.08. 2019 17:00 Hostouň2:1 Karlovy Vary
St 14.08. 2019 17:30 Slaný0:4 Vyšehrad
St 14.08. 2019 17:30 Ostrá1:3 Vlašim
St 14.08. 2019 18:00 Dobříš0:2 Písek
Út 20.08. 2019 17:00 Tasovice0:1 Vrchovina
Út 20.08. 2019 17:00 Vysoké Mýto0:2 Pardubice
1. kolo
Pá 26.07. 2019 18:00 Vsetín3:5 Val. Meziříčí
So 27.07. 2019 17:00 Želetava2:4 pp Tasovice
So 27.07. 2019 17:00 Olešnice1:0 Nové Sady
So 27.07. 2019 17:00 Skaštice3:2 np Blansko
So 27.07. 2019 17:00 Start Brno1:5 Vrchovina
So 27.07. 2019 17:00 Žďár n.Sázavou1:2 Humpolec
So 27.07. 2019 17:00 Polanka0:3 Nový Jičín
So 27.07. 2019 18:00 Frýdlant n.O.0:2 Dolní Benešov
Ne 28.07. 2019 15:00 Hlubina3:1 Heřmanice
Ne 28.07. 2019 17:00 Nevšová0:9 Slavičín
Ne 28.07. 2019 17:00 Dětmarovice2:1 Bohumín
Ne 28.07. 2019 17:00 Všechovice3:2 Hranice
Ne 28.07. 2019 17:00 Velká Bíteš1:3 Velké Meziříčí
Ne 28.07. 2019 17:00 Slavoj Polná1:3 Stará Říše
Ne 28.07. 2019 17:00 Ždírec n.D.1:0 Havlíčkův Brod
Ne 28.07. 2019 17:00 Lanžhot3:1 Hodonín
Ne 28.07. 2019 17:00 Brumov0:4 Strání
Ne 28.07. 2019 17:00 Šumperk1:6 Kroměříž
Ne 28.07. 2019 17:00 Přerov0:5 Otrokovice
Ne 28.07. 2019 17:00 Frenštát3:0 Kozlovice
Ne 28.07. 2019 17:00 Bruntál 2:3 Rýmařov
Ne 28.07. 2019 17:00 Bzenec0:2 Rosice
Ne 28.07. 2019 17:00 Havířov1:2 Hlučín
Ne 28.07. 2019 17:00 HFK Olomouc2:0 Vyškov
St 31.07. 2019 17:30 Soběslav3:0 J. Hradec
Pá 02.08. 2019 18:00 Dobříš5:2 Klatovy
So 03.08. 2019 10:15 Kutná Hora0:1 Meteor
So 03.08. 2019 10:15 Louny 0:2 Brandýs
So 03.08. 2019 10:15 SK Kladno2:0 Ostrov
So 03.08. 2019 10:15 Dvůr Králové3:1 Benátky
So 03.08. 2019 10:30 Komárov1:0 Hořovicko
So 03.08. 2019 10:30 Petřín Plzeň1:2 Hostouň
So 03.08. 2019 10:30 Chomutov1:0 Neratovice
So 03.08. 2019 17:00 Př. Kopanina1:3 Ostrá
So 03.08. 2019 17:00 N. Včelnice0:10 Sedlčany
So 03.08. 2019 17:00 N. Sedlo0:5 Souš
So 03.08. 2019 17:00 Srbice3:2 np Brozany
So 03.08. 2019 17:00 Skalice0:2 Libiš
So 03.08. 2019 17:00 Libčany3:2 Nymburk
So 03.08. 2019 17:00 Mor. Třebová0:5 Vysoké Mýto
So 03.08. 2019 17:00 Slaný3:2 Přeštice
So 03.08. 2019 17:00 Poříčany2:4 Český Brod
So 03.08. 2019 17:00 Rokycany1:2 Aritma Praha
So 03.08. 2019 17:00 Hvězda Cheb3:5 Zbuzany
So 03.08. 2019 17:00 Štětí3:4 pp Velké Hamry
So 03.08. 2019 17:00 Česká Lípa2:3 np Motorlet Praha
So 03.08. 2019 17:00 Letohrad1:0 Čáslav
So 03.08. 2019 17:00 Hlinsko0:1 Kolín
So 03.08. 2019 17:00 ČLU Beroun3:0 Tatran Rakovník
So 03.08. 2019 17:00 Březová3:2 Doubravka
So 03.08. 2019 17:00 Náchod 3:0 Horky
So 03.08. 2019 17:00 Mar. Lázně2:0 SK Rakovník
So 03.08. 2019 17:00 Admira Praha2:1 Živanice
St 07.08. 2019 18:00 Trutnov0:3 Přepeře
Předkolo
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE