TOPlist
Středa 19. února 2020svátek má Patrik 6 °C občasný déšť se sněhem Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Evropská liga - 3.předkolo

Stránky fotbalové soutěže na vysledky.com

Soutěž Tabulky, výsledky
Út 13.08. 2019 18:00 FC Kalju0:1 Dudelange
Út 13.08. 2019 20:45 Linfield3:2 Sutjeska FK
Út 13.08. 2019 21:00 Dundalk1:3 Slovan Bratislava
St 14.08. 2019 18:00 Guimaraes6:0 Ventspils
St 14.08. 2019 18:00 Atromitos0:2 Legia Varšava
St 14.08. 2019 18:00 FC Saburtalo0:2 Ararat-Armenia
Čt 15.08. 2019 18:00 HJK Helsinki2:2 Riga FC
Čt 15.08. 2019 18:30 Dinamo Tbilisi1:1 Feyenoord
Čt 15.08. 2019 18:45 Spartak M.2:1 Thun
Čt 15.08. 2019 19:00 Bnei Yehuda2:1 Neftçi
Čt 15.08. 2019 19:00 Zarja Luhansk1:0 CSKA Sofia
Čt 15.08. 2019 19:00 Mladá Boleslav0:1 FCSB
Čt 15.08. 2019 19:00 Apollon Limassol3:1 Austria Vídeň
Čt 15.08. 2019 19:00 Malatyaspor1:0 Partizan
Čt 15.08. 2019 19:00 Soligorsk1:1 FC Turín
Čt 15.08. 2019 19:00 AIK Stockholm1:1 Sheriff
Čt 15.08. 2019 19:00 FK Süduva2:1 Maccabi Tel-Aviv
Čt 15.08. 2019 19:00 BATE Borisov0:0 Žel.Sarajevo
Čt 15.08. 2019 19:30 Trabzonspor2:1 Sparta Praha
Čt 15.08. 2019 19:30 Beer Sheva3:1 Norrköping
Čt 15.08. 2019 19:30 New Saints0:4 Ludogorets
Čt 15.08. 2019 20:00 AEK Atény1:1 Uni. Craiova
Čt 15.08. 2019 20:00 Zrinjski1:0 Malmö
Čt 15.08. 2019 20:00 PSV Eindhoven0:0 Haugesund
Čt 15.08. 2019 20:00 Viktoria Plzeň2:1 pp Antverpy
Čt 15.08. 2019 20:00 Valletta0:4 Astana
Čt 15.08. 2019 20:30 Gent3:0 Larnaca
Čt 15.08. 2019 20:30 Aris Soluň3:1 pp Molde
Čt 15.08. 2019 20:30 Alkmaar4:0 Mariupol
Čt 15.08. 2019 20:30 Strasbourg1:0 Loko Plovdiv
Čt 15.08. 2019 20:30 Eint. Frankfurt1:0 Vaduz
Čt 15.08. 2019 20:45 Wolverhampton4:0 Pyunik
Čt 15.08. 2019 20:45 Braga3:1 Bröndby
Čt 15.08. 2019 20:45 Rangers3:1 Midtjylland
Čt 15.08. 2019 20:45 Aberdeen0:2 Rijeka
Čt 15.08. 2019 21:00 Esp. Barcelona3:0 Luzern
3.předkolo - odvety
Út 06.08. 2019 17:00 Ararat-Armenia 1:2 FC Saburtalo
Út 06.08. 2019 18:00 Riga FC1:1 HJK Helsinki
Út 06.08. 2019 20:15 Sutjeska FK1:2 Linfield
St 07.08. 2019 20:15 Slovan Bratislava1:0 Dundalk
Čt 08.08. 2019 16:00 Astana5:1 Valletta
Čt 08.08. 2019 17:30 Larnaca1:1 Gent
Čt 08.08. 2019 18:00 Sparta Praha2:2 Trabzonspor
Čt 08.08. 2019 18:00 Pyunik0:4 Wolverhampton
Čt 08.08. 2019 18:15 Uni. Craiova0:2 AEK Atény
Čt 08.08. 2019 18:30 Bröndby2:4 Braga
Čt 08.08. 2019 18:45 Ventspils0:3 Guimaraes
Čt 08.08. 2019 19:00 Neftçi2:2 Bnei Yehuda
Čt 08.08. 2019 19:00 Malmö3:0 Zrinjski
Čt 08.08. 2019 19:00 Molde3:0 Aris Soluň
Čt 08.08. 2019 19:00 Thun2:3 Spartak M.
Čt 08.08. 2019 19:00 Haugesund0:1 PSV Eindhoven
Čt 08.08. 2019 19:00 Mariupol0:0 Alkmaar
Čt 08.08. 2019 19:00 Sheriff1:2 AIK Stockholm
Čt 08.08. 2019 19:30 CSKA Sofia1:1 Zarja Luhansk
Čt 08.08. 2019 19:30 Loko Plovdiv0:1 Strasbourg
Čt 08.08. 2019 19:30 Feyenoord4:0 Dinamo Tbilisi
Čt 08.08. 2019 19:30 Antverpy1:0 Viktoria Plzeň
Čt 08.08. 2019 19:30 Maccabi Tel-Aviv1:2 FK Süduva
Čt 08.08. 2019 19:30 Ludogorets5:0 New Saints
Čt 08.08. 2019 19:45 Žel.Sarajevo1:2 BATE Borisov
Čt 08.08. 2019 20:00 Midtjylland2:4 Rangers
Čt 08.08. 2019 20:00 Rijeka2:0 Aberdeen
Čt 08.08. 2019 20:00 Norrköping1:1 Beer Sheva
Čt 08.08. 2019 20:00 Dudelange3:1 FC Kalju
Čt 08.08. 2019 20:30 FCSB0:0 Mladá Boleslav
Čt 08.08. 2019 20:30 Vaduz0:5 Eint. Frankfurt
Čt 08.08. 2019 20:30 Austria Vídeň1:2 Apollon Limassol
Čt 08.08. 2019 21:00 Legia Varšava0:0 Atromitos
Čt 08.08. 2019 21:00 Partizan3:1 Malatyaspor
Čt 08.08. 2019 21:00 Luzern0:3 Esp. Barcelona
Čt 08.08. 2019 21:00 FC Turín5:0 Soligorsk
3.předkolo - 1.zápasy
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE