TOPlist
Čtvrtek 16. července 2020svátek má Luboš 19 °C dešťové přeháňky Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Evropská liga - vyřazovací fáze

Stránky fotbalové soutěže na vysledky.com

Soutěž Tabulky, výsledky Další soutěže
St 18.05. 2011 20:45 FC Porto1:0 Braga
Finále
Čt 05.05. 2011 21:05 Braga1:0 Benfica
Čt 05.05. 2011 21:05 Villarreal3:2 FC Porto
Semifinále - odvety
Čt 28.04. 2011 21:05 Benfica2:1 Braga
Čt 28.04. 2011 21:05 FC Porto5:1 Villarreal
Semifinále - 1.zápasy
Čt 14.04. 2011 19:00 Spartak M.2:5 FC Porto
Čt 14.04. 2011 21:05 PSV Eindhoven2:2 Benfica
Čt 14.04. 2011 21:05 Twente1:3 Villarreal
Čt 14.04. 2011 21:05 Braga0:0 Dynamo Kyjev
Čtvrtfinále - odvety
Čt 07.04. 2011 21:05 FC Porto5:1 Spartak M.
Čt 07.04. 2011 21:05 Benfica4:1 PSV Eindhoven
Čt 07.04. 2011 21:05 Villarreal5:1 Twente
Čt 07.04. 2011 21:05 Dynamo Kyjev1:1 Braga
Čtvrtfinále - 1.zápasy
Čt 17.03. 2011 19:00 PSG1:1 Benfica
Čt 17.03. 2011 19:00 Man City1:0 Dynamo Kyjev
Čt 17.03. 2011 19:00 Petrohrad2:0 Twente
Čt 17.03. 2011 19:00 Spartak M.3:0 Ajax
Čt 17.03. 2011 21:05 FC Porto2:1 CSKA M.
Čt 17.03. 2011 21:05 Rangers0:1 PSV Eindhoven
Čt 17.03. 2011 21:05 Villarreal2:1 Leverkusen
Čt 17.03. 2011 21:05 Liverpool0:0 Braga
Osmifinále - odvety
Čt 10.03. 2011 19:00 CSKA M.0:1 FC Porto
Čt 10.03. 2011 19:00 PSV Eindhoven0:0 Rangers
Čt 10.03. 2011 19:00 Leverkusen2:3 Villarreal
Čt 10.03. 2011 19:00 Braga1:0 Liverpool
Čt 10.03. 2011 21:05 Benfica2:1 PSG
Čt 10.03. 2011 21:05 Dynamo Kyjev2:0 Man City
Čt 10.03. 2011 21:05 Twente3:0 Petrohrad
Čt 10.03. 2011 21:05 Ajax0:1 Spartak M.
Osmifinále - 1.zápasy
Út 22.02. 2011 18:00 CSKA M.1:1 PAOK Soluň
St 23.02. 2011 18:00 FC Porto0:1 FC Sevilla
Čt 24.02. 2011 19:00 Sporting2:2 Rangers
Čt 24.02. 2011 19:00 Liverpool1:0 Sparta Praha
Čt 24.02. 2011 19:00 Spartak M.1:1 Basilej
Čt 24.02. 2011 19:00 Petrohrad3:1 YB Bern
Čt 24.02. 2011 19:00 PSV Eindhoven3:1 Lille
Čt 24.02. 2011 19:00 Leverkusen2:0 Metalist Charkov
Čt 24.02. 2011 21:05 Man City3:0 Aris Soluň
Čt 24.02. 2011 21:05 Villarreal2:1 Neapol
Čt 24.02. 2011 21:05 Ajax2:0 Anderlecht
Čt 24.02. 2011 21:05 Braga2:0 Lech Poznań
Čt 24.02. 2011 21:05 Dynamo Kyjev4:0 Beşiktaş
Čt 24.02. 2011 21:05 Twente2:2 Kazaň
Čt 24.02. 2011 21:05 Stuttgart0:2 Benfica
Čt 24.02. 2011 21:05 PSG0:0 BATE Borisov
Odvety
Út 15.02. 2011 18:00 Aris Soluň0:0 Man City
Čt 17.02. 2011 13:00 Kazaň0:2 Twente
Čt 17.02. 2011 17:00 Metalist Charkov0:4 Leverkusen
Čt 17.02. 2011 19:00 Neapol0:0 Villarreal
Čt 17.02. 2011 19:00 Anderlecht0:3 Ajax
Čt 17.02. 2011 19:00 Lech Poznań1:0 Braga
Čt 17.02. 2011 19:00 Beşiktaş1:4 Dynamo Kyjev
Čt 17.02. 2011 19:00 Benfica2:1 Stuttgart
Čt 17.02. 2011 19:00 BATE Borisov2:2 PSG
Čt 17.02. 2011 21:05 Rangers1:1 Sporting
Čt 17.02. 2011 21:05 Sparta Praha0:0 Liverpool
Čt 17.02. 2011 21:05 Basilej2:3 Spartak M.
Čt 17.02. 2011 21:05 YB Bern2:1 Petrohrad
Čt 17.02. 2011 21:05 PAOK Soluň0:1 CSKA M.
Čt 17.02. 2011 21:05 FC Sevilla1:2 FC Porto
Čt 17.02. 2011 21:05 Lille2:2 PSV Eindhoven
1. zápasy
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE