TOPlist
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Narozen(a)
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Divize - skupina D

Stránky fotbalové soutěže na vysledky.com

Soutěž Další soutěže
Pá 10.06. 2016 17:00 Pelhřimov2:1 Žďár n.Sázavou
Pá 10.06. 2016 17:30 Hodonín3:1 Ždírec n.D.
Pá 10.06. 2016 17:30 Blansko3:1 Slavoj Polná
So 11.06. 2016 13:00 Stará Říše5:1 Tasovice
So 11.06. 2016 16:30 Uherský Brod2:3 Šumperk
So 11.06. 2016 16:30 Havlíčkův Brod3:1 Přerov
So 11.06. 2016 16:30 Bystřice n.P.1:2 Vrchovina
Ne 12.06. 2016 16:30 Kozlovice2:1 Rosice
<
Zápasy 17.kola
# Celková tabulka Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Blansko
30 16 9 5 55:34 57 12
2.
FK Hodonín
30 16 8 6 69:42 56 11
3.
FK Kozlovice
30 14 9 7 52:35 51 6
4.
ČSK Uherský Brod
30 15 5 10 48:39 50 5
5.
TJ Sokol Tasovice
30 13 9 8 50:41 48 3
6.
FC Slovan Rosice
30 13 6 11 54:37 45 0
7.
FSC Stará Říše
30 13 6 11 50:39 45 0
8.
Slavoj Polná
30 12 6 12 43:56 42 -3
9.
FK Šumperk
30 11 6 13 44:46 39 -6
10.
1.FC Viktorie Přerov
30 11 4 15 39:45 37 -8
11.
SFK Vrchovina
30 11 4 15 36:47 37 -8
12.
FK Pelhřimov
30 11 3 16 39:61 36 -9
13.
FC Žďas Žďár n.Sázavou
30 9 7 14 34:39 34 -11
14.
SK Bystřice n. Pernštejnem
30 8 10 12 49:59 34 -11
15.
Tatran Ždírec nad Doubravou
30 7 7 16 36:54 28 -17
16.
FC Slovan Havlíčkův Brod
30 6 9 15 34:58 27 -18
Tabulka
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 26.06. > jaké je rozlosování divize D 2016-2017
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 25.06. > Losovací čísla sk.D:
1. SFK Vrchovina, 2. MSK Břeclav, 3. Polná, 4. Pelhřimov, 5. Slavičín, 6. Rosice, 7. Bystřice n/P., 8. Hodonín, 9. Stará Říše, 10. Uh. Brod, 11. Žďár n/Sáz., 12. Holešov, 13. Brumov, 14. Tasovice, 15. Velká Bíteš, 16. Bzenec

              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 23.06. > Definitivní podoba soutěží bude pro Čechy známa po oficiálním losovacím aktivu, který se koná v Praze (sobota 25.června) a pro Moravu a Slezsko již DNES večer (aktiv v Olomouci)
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 22.06. > Zdravím,

kdy se bude řešit, pokud daný tým soutěž například nepřihlásí, nebo už je vše jasně stanovené tím rozlosováním?
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 22.06. > Zařazení klubů do soutěží řízených FAČR pro Moravu a Slezsko najdete na Úřední desce!



              souhlasím s pravidly
Načíst další
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE