TOPlist
Sobota 7. prosince 2019svátek má Ambrož, Benjamin 6 °C občasný déšť Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Evropská liga - 1.předkolo

Stránky fotbalové soutěže na vysledky.com

Soutěž Tabulky, výsledky Další soutěže
Út 07.07. 2015 21:00 Shamrock Rovers3:0 FC Niderkorn
Čt 09.07. 2015 16:00 Almaty2:1 Crvena Zvezda
Čt 09.07. 2015 17:00 Dacia4:1 FK Renova
Čt 09.07. 2015 17:30 Sutjeska FK2:0 Debreceni
Čt 09.07. 2015 18:00 AC Omonia2:0 Dinamo Batumi
Čt 09.07. 2015 18:00 FC Kalju0:0 Aktobe
Čt 09.07. 2015 18:00 Inter Baku0:0 Laçi
Čt 09.07. 2015 18:00 FC Tskhinvali1:3 Botosani
Čt 09.07. 2015 18:00 Ulisses1:3 Birkirkara
Čt 09.07. 2015 18:00 Dudelange2:1 UC Dublin
Čt 09.07. 2015 18:00 FK Spartaks0:0 Podgorica
Čt 09.07. 2015 18:00 FK Qäbälä2:0 Dinamo Tbilisi
Čt 09.07. 2015 18:00 Zhodino0:0 Kukësi
Čt 09.07. 2015 18:00 Elfsborg5:0 FC Lahti
Čt 09.07. 2015 18:30 Soligorsk3:0 Glenavon FC
Čt 09.07. 2015 19:00 Slovan Bratislava3:0 College Europa
Čt 09.07. 2015 19:00 Apollon Limassol2:0 Ceadîr Lunga
Čt 09.07. 2015 19:00 AIK Stockholm4:0 VPS Vaasa
Čt 09.07. 2015 19:00 Hajduk Split6:2 Sillamäe
Čt 09.07. 2015 19:00 Odds0:0 Sheriff
Čt 09.07. 2015 19:00 Rosenborg0:0 Vikingur
Čt 09.07. 2015 19:00 Beitar Jeruzalém2:1 Ordabasy
Čt 09.07. 2015 19:00 Beroe St.Zagora3:1 Atlantas
Čt 09.07. 2015 19:05 Randers3:0 Sant Juliá
Čt 09.07. 2015 19:30 Zrinjski2:1 Shirak Gyumri
Čt 09.07. 2015 19:30 Lok. Zagreb2:2 Airbus FC
Čt 09.07. 2015 19:30 Žilina3:0 Glentoran
Čt 09.07. 2015 19:30 Lusitanos0:1 West Ham
Čt 09.07. 2015 19:45 Vaduz5:1 La Fiorita
Čt 09.07. 2015 19:45 Litex Lovech2:2 Jelgava
Čt 09.07. 2015 20:00 FK Rabotnički2:0 Flora
Čt 09.07. 2015 20:00 Slask Wroclaw3:1 Celje
Čt 09.07. 2015 20:00 Tirana0:1 Strömsgodset
Čt 09.07. 2015 20:00 Bala Town2:1 Differdange
Čt 09.07. 2015 20:00 Runavík4:3 Linfield
Čt 09.07. 2015 20:05 Trnava0:0 Sarajevo
Čt 09.07. 2015 20:30 Ferencvárosi4:1 G. A. Eagles
Čt 09.07. 2015 20:30 Jagiellonia8:0 FK Kruoja
Čt 09.07. 2015 20:30 Mladost1:1 Neftçi
Čt 09.07. 2015 20:30 Čukarički0:0 Domžale
Čt 09.07. 2015 20:30 Vojvodina3:1 MTK Budapešť
Čt 09.07. 2015 20:30 Juvenes-Dogana0:2 Bröndby
Čt 09.07. 2015 20:30 Koper2:2 Vik. Reykjavik
Čt 09.07. 2015 20:45 HB Tórshavn1:4 Riteriai
Čt 09.07. 2015 20:45 Valletta1:2 Newtown AFC
Čt 09.07. 2015 20:45 St. Johnstone2:1 Alashkert
Čt 09.07. 2015 20:45 Aberdeen0:0 FK Škendija
Čt 09.07. 2015 20:45 St.Patrick´s0:2 Skonto FC
Čt 09.07. 2015 21:15 KR Reykjavík2:1 pp Cork City
Čt 09.07. 2015 21:15 Žel.Sarajevo1:0 Balzan Youths
Čt 09.07. 2015 21:15 Hafnarfjördur1:0 SJK Seinäjoki
1.předkolo - odvety
Út 30.06. 2015 17:45 Balzan Youths0:2 Žel.Sarajevo
Út 30.06. 2015 19:00 FC Niderkorn0:0 Shamrock Rovers
Út 30.06. 2015 21:00 FK Renova0:1 Dacia
Čt 02.07. 2015 14:00 Ordabasy0:0 Beitar Jeruzalém
Čt 02.07. 2015 15:30 Shirak Gyumri2:0 Zrinjski
Čt 02.07. 2015 17:00 FK Kruoja0:1 Jagiellonia
Čt 02.07. 2015 17:00 Alashkert1:0 St. Johnstone
Čt 02.07. 2015 17:30 Laçi1:1 Inter Baku
Čt 02.07. 2015 18:00 Dinamo Batumi1:0 AC Omonia
Čt 02.07. 2015 18:00 Aktobe0:1 FC Kalju
Čt 02.07. 2015 18:00 Sant Juliá0:1 Randers
Čt 02.07. 2015 18:00 Flora1:0 FK Rabotnički
Čt 02.07. 2015 18:00 VPS Vaasa2:2 AIK Stockholm
Čt 02.07. 2015 18:00 Neftçi2:2 Mladost
Čt 02.07. 2015 18:00 Sarajevo1:1 Trnava
Čt 02.07. 2015 18:00 Dinamo Tbilisi2:1 FK Qäbälä
Čt 02.07. 2015 18:00 Jelgava1:1 Litex Lovech
Čt 02.07. 2015 18:00 Kukësi2:0 Zhodino
Čt 02.07. 2015 18:00 Atlantas0:2 Beroe St.Zagora
Čt 02.07. 2015 18:00 FC Lahti2:2 Elfsborg
Čt 02.07. 2015 18:00 Skonto FC2:1 St.Patrick´s
Čt 02.07. 2015 18:00 SJK Seinäjoki0:1 Hafnarfjördur
Čt 02.07. 2015 18:30 Sillamäe1:1 Hajduk Split
Čt 02.07. 2015 18:30 Debreceni3:0 Sutjeska FK
Čt 02.07. 2015 19:00 Ceadîr Lunga0:2 Apollon Limassol
Čt 02.07. 2015 19:00 Riteriai3:0 HB Tórshavn
Čt 02.07. 2015 19:00 Botosani1:1 FC Tskhinvali
Čt 02.07. 2015 19:00 Strömsgodset3:1 Tirana
Čt 02.07. 2015 19:00 Sheriff0:3 Odds
Čt 02.07. 2015 19:00 Differdange3:1 Bala Town
Čt 02.07. 2015 19:00 Bröndby9:0 Juvenes-Dogana
Čt 02.07. 2015 19:30 College Europa0:6 Slovan Bratislava
Čt 02.07. 2015 19:45 Airbus FC1:3 Lok. Zagreb
Čt 02.07. 2015 20:00 G. A. Eagles1:1 Ferencvárosi
Čt 02.07. 2015 20:00 Celje0:1 Slask Wroclaw
Čt 02.07. 2015 20:00 Domžale0:1 Čukarički
Čt 02.07. 2015 20:00 Vikingur0:2 Rosenborg
Čt 02.07. 2015 20:15 Newtown AFC2:1 Valletta
Čt 02.07. 2015 20:30 La Fiorita0:5 Vaduz
Čt 02.07. 2015 20:30 Podgorica1:3 FK Spartaks
Čt 02.07. 2015 20:30 MTK Budapešť0:0 Vojvodina
Čt 02.07. 2015 20:45 Cork City1:1 KR Reykjavík
Čt 02.07. 2015 20:45 Birkirkara0:0 Ulisses
Čt 02.07. 2015 20:45 UC Dublin1:0 Dudelange
Čt 02.07. 2015 20:45 Crvena Zvezda0:2 Almaty
Čt 02.07. 2015 20:45 Glenavon FC1:2 Soligorsk
Čt 02.07. 2015 20:45 West Ham3:0 Lusitanos
Čt 02.07. 2015 20:45 Linfield2:0 Runavík
Čt 02.07. 2015 21:00 Glentoran1:4 Žilina
Čt 02.07. 2015 21:05 FK Škendija1:1 Aberdeen
Čt 02.07. 2015 21:15 Vik. Reykjavik0:1 Koper
1.předkolo - 1.zápasy
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE