Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 19. února 2020
svátek má Patrik.
Hlavní menu
  • ID: 10824
  • Návštěvy: 112/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    72493
    Týden:
    112
    Dnes:
    5
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17  > 
    18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

    9.kolo

    So 08.10. 10:15 Vltavín - Benátky 2:0 (1:0)
    So 08.10. 10:15 Vyšehrad - Tachov 5:2 (3:0)
    So 08.10. 10:15 Olympia HK - Jirny 0:2 (0:1)
    So 08.10. 10:30 Benešov - Dobrovice 1:0 np (0:0)
    So 08.10. 10:30 Králův Dvůr - Písek 3:0 (2:0)
    So 08.10. 16:00 Hořovicko - Litoměřicko 2:1 np (1:1)
    Ne 09.10. 10:15 Táborsko B - Zápy 0:1 (0:0)
    Ne 09.10. 10:15 Převýšov - Chrudim 1:2 (1:2)
    Ne 09.10. 16:00 Štěchovice - Domažlice 3:2 np (2:2)

    5:2 (3:0)

    So 08.10. 2016 10:15 - Uhříněves UMT - 80 diváků
    Rozhodčí: VáŇa - Hádek, šafránková

    Góly (Asistence)

       14´  M. Strnad
       20´  M. Strnad
       45´  I. Komjatý
       60´  L. Volešák
       71´  J. Macej

    Góly (Asistence)

       70´  M. Hoffmann
       79´  R. Kropáček
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B 81
    O
    O
    Z
    Z 66
    Z
    Z 4 78
    Z 66
    Z
    U 78
    U 78
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O
    O 67
    Z 56
    Z 56
    Z
    Z 25
    Z
    Z
    Z 19 75
    U 60
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    O 66
    U 66
    Z 78
    Z 78
    Z 78
    O
    B
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Z 56
    Z 56
    Z 60
    Z 67
    Z 75
    B
    Trenér:   Jaroslav Klíma   Trenér:   Pavel Vaigl  
    Soutěž nemá správce [ více ]