Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 4. dubna 2020
svátek má Ivana.
Hlavní menu
  • ID: 18
  • Návštěvy: 156/1
  • Fans: 7
  • web >
  • Praha 4  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
20766
Týden:
156
Dnes:
19
On-line:
1

Česká fotbalová liga

ID: 10824  |  Sezona: 2016/17  |  muži  |  Návštěvy: 128/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17  > 
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

13.kolo

So 05.11. 10:15 Vyšehrad - Dobrovice 1:0 (0:0)
So 05.11. 10:15 Olympia HK - Domažlice 1:2 np (1:1)
So 05.11. 10:15 Písek - Tachov 2:1 np (1:1)
So 05.11. 10:15 Litoměřicko - Jirny 1:2 (0:2)
So 05.11. 10:30 Králův Dvůr - Chrudim 1:0 (0:0)
So 05.11. 14:00 Hořovicko - Zápy 0:3 (0:2)
Ne 06.11. 10:15 Táborsko B - Benešov 2:1 (1:1)
Ne 06.11. 10:15 Převýšov - Vltavín 1:2 np (1:1)
Ne 06.11. 14:00 Štěchovice - Benátky 3:2 (2:0)

3:2 (2:0)

Ne 06.11. 2016 14:00 - 150 diváků
Rozhodčí: Pastyřík - Mudra, špindlerová

Góly (Asistence)

     J. Košata   (penalta)
     L. Maršálek
   50´  L. Batka

Góly (Asistence)

   65´  J. Kocourek
   77´  J. Knobloch
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 40
O 44 72
O
O
O
Z 78
Z 81
Z 59
Z 87 90
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 82 87
O 46
O 71
Z 4
Z 84
Z
U
U 34
U 38 53
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 59
Z 72
U 81
O 90
Z
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 34
O 46
O 53
U 87
Z
B
Trenér:   Zbyněk Busta   Trenér:   Pavel Jícha  
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, So 11.04. 10:15
Vyšehrad - Chrudim
B-Tým: Pražský přebor, Ne 05.04. 16:30
Vyšehrad - Kolovraty
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 05.04. 10:15
Sokolov - Vyšehrad
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 05.04. 12:30
Sokolov - Vyšehrad
Žáci U-15: Česká liga, Čt 09.04. 10:00
CU Bohemians - Vyšehrad
Žáci U-14: Česká liga, Čt 09.04. 12:00
CU Bohemians - Vyšehrad
Žáci U-13: ČL skupina B, Ne 05.04. 10:00
Vyšehrad - Meteor
Žáci U-12: ČL skupina B, Ne 05.04. 10:00
Vyšehrad - Meteor
Dorost U-19: ČD skupina C, Pá 10.04. 10:00
Vyšehrad - Svitavy
4: ČD skupina C, Pá 10.04. 12:15
Vyšehrad - Svitavy
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 17 12 2 3 30:11 38
2. 17 10 5 2 34:20 35
3. 17 10 4 3 36:17 34
4. 17 9 4 4 32:17 31
5. 17 10 1 6 36:26 31
6. 17 9 2 6 31:23 29
7. 17 7 5 5 26:20 26
8. 17 6 6 5 32:28 24
9. 17 5 7 5 24:23 22
10. 17 6 3 8 23:35 21
11. 17 6 2 9 25:28 20
12. 17 4 7 6 17:27 19
13. 17 3 6 8 23:42 15
14. 17 4 2 11 15:28 14
15. 17 2 4 11 18:36 10
16. 17 1 4 12 14:35 7