Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 29. března 2020
svátek má Taťána.
Hlavní menu
  • ID: 18
  • Návštěvy: 167/1
  • Fans: 7
  • web >
  • Praha 4  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
20729
Týden:
167
Dnes:
27
On-line:
1

Česká fotbalová liga

ID: 10824  |  Sezona: 2016/17  |  muži  |  Návštěvy: 144/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17  > 
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

30.kolo

So 03.06. 10:15 Vltavín - Převýšov 3:0 (2:0)
So 03.06. 10:15 Domažlice - Olympia HK 0:3 (0:1)
So 03.06. 10:15 Chrudim - Králův Dvůr 1:0 (1:0)
So 03.06. 10:30 Benešov - Táborsko B 6:1 (3:1)
So 03.06. 17:00 Dobrovice - Vyšehrad 5:0 (3:0)
So 03.06. 17:00 Tachov - Písek 4:2 (3:1)
Ne 04.06. 14:00 Jirny - Litoměřicko 3:0 (2:0)
Ne 04.06. 17:00 Benátky - Štěchovice 7:4 (2:1)
Ne 04.06. 17:00 Zápy - Hořovicko 4:0 (1:0)

7:4 (2:1)

Ne 04.06. 2017 17:00 - Benátky n.J. - 250 diváků
Rozhodčí: Mudra - Pastyřík, Duda

Góly (Asistence)

   12´  J. Boček
   16´  J. Kocourek
   47´  J. Boček
   62´  J. Kocourek
   65´  F. Busta   (vlastní)
   69´  J. Synek
   80´  J. Synek

Góly (Asistence)

   19´  Š. Kučera
   64´  J. Košata
   86´  L. Jakobovský
   90´  L. Jakobovský
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 16
O
Z 56
Z 56
Z 81
Z
U
U 76
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O 68
O 68
O 76
Z
Z 65
Z 65
Z
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 16
Z 56 59
Z 56
O 76
B 81
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 65
Z 65
U 68
O 68
B
Trenér:   Pavel Jícha   Trenér:   Zbyněk Busta  
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, So 04.04. 16:30
Dukla Praha - Vyšehrad
B-Tým: Pražský přebor, Ne 05.04. 16:30
Vyšehrad - Kolovraty
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 05.04. 10:15
Sokolov - Vyšehrad
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 05.04. 12:30
Sokolov - Vyšehrad
Žáci U-15: Česká liga, So 04.04. 10:00
Vyšehrad - Jablonec
Žáci U-14: Česká liga, So 04.04. 12:00
Vyšehrad - Jablonec
Žáci U-13: ČL skupina B, Ne 05.04. 10:00
Vyšehrad - Meteor
Žáci U-12: ČL skupina B, Ne 05.04. 10:00
Vyšehrad - Meteor
Dorost U-19: ČD skupina C, So 04.04. 10:00
Čáslav - Vyšehrad
4: ČD skupina C, So 04.04. 12:15
Čáslav - Vyšehrad
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 17 12 2 3 30:11 38
2. 17 10 5 2 34:20 35
3. 17 10 4 3 36:17 34
4. 17 9 4 4 32:17 31
5. 17 10 1 6 36:26 31
6. 17 9 2 6 31:23 29
7. 17 7 5 5 26:20 26
8. 17 6 6 5 32:28 24
9. 17 5 7 5 24:23 22
10. 17 6 3 8 23:35 21
11. 17 6 2 9 25:28 20
12. 17 4 7 6 17:27 19
13. 17 3 6 8 23:42 15
14. 17 4 2 11 15:28 14
15. 17 2 4 11 18:36 10
16. 17 1 4 12 14:35 7