Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 7. dubna 2020
svátek má Heřman, Hermína.
Hlavní menu
  • ID: 18
  • Návštěvy: 140/1
  • Fans: 7
  • web >
  • Praha 4  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
20786
Týden:
140
Dnes:
3
On-line:
1

Česká fotbalová liga

ID: 10824  |  Sezona: 2016/17  |  muži  |  Návštěvy: 135/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17  > 
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

33.kolo

St 10.05. 17:00 Tachov - Benátky 2:1 (1:1)
St 10.05. 17:00 Jirny - Chrudim 2:1 (1:0)
St 10.05. 17:00 Litoměřicko - Zápy 2:1 np (1:1)
St 10.05. 17:00 Písek - Domažlice 4:2 (2:1)
St 10.05. 17:00 Králův Dvůr - Dobrovice 3:2 np (2:2)
St 10.05. 17:00 Hořovicko - Vltavín 2:4 (1:2)
St 10.05. 17:00 Vyšehrad - Štěchovice 1:2 (0:2)
St 10.05. 17:00 Převýšov - Táborsko B 4:0 (1:0)
Út 16.05. 18:00 Olympia HK - Benešov 1:0 (1:0)

1:2 (0:2)

St 10.05. 2017 17:00 - Uhříněves UMT - 214 diváků
Rozhodčí: Teuber - VaŇkát, Klupák

Góly (Asistence)

   59´  L. Volešák   (penalta)

Góly (Asistence)

     J. Košata   (penalta)
   44´  M. Mareš
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 87
O 53
O
Z
Z
Z
Z
U 77
U 73
P Sestava ŽK ČK S ZN
B 90
O
O
O
O 53 55
O
Z 46 66
Z
Z
Z 90
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 53 60
Z 73 82
Z 77
Z
Z
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 55 71
Z 66
Z 90
Z
B
Trenér:   Jaroslav Klíma   Trenér:   Zbyněk Busta  
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, So 11.04. 10:15
Vyšehrad - Chrudim
B-Tým: Pražský přebor, Pá 10.04. 10:30
Uhelné sklady - Vyšehrad
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Čt 09.04. 10:00
Vyšehrad - Motorlet Praha
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Čt 09.04. 12:15
Vyšehrad - Motorlet Praha
Žáci U-15: Česká liga, Čt 09.04. 10:00
CU Bohemians - Vyšehrad
Žáci U-14: Česká liga, Čt 09.04. 12:00
CU Bohemians - Vyšehrad
Žáci U-13: ČL skupina B, Pá 10.04. 10:15
Slavia Praha - Vyšehrad
Žáci U-12: ČL skupina B, Pá 10.04. 10:15
Slavia Praha - Vyšehrad
Dorost U-19: ČD skupina C, Pá 10.04. 10:00
Vyšehrad - Svitavy
4: ČD skupina C, Pá 10.04. 12:15
Vyšehrad - Svitavy
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 17 12 2 3 30:11 38
2. 17 10 5 2 34:20 35
3. 17 10 4 3 36:17 34
4. 17 9 4 4 32:17 31
5. 17 10 1 6 36:26 31
6. 17 9 2 6 31:23 29
7. 17 7 5 5 26:20 26
8. 17 6 6 5 32:28 24
9. 17 5 7 5 24:23 22
10. 17 6 3 8 23:35 21
11. 17 6 2 9 25:28 20
12. 17 4 7 6 17:27 19
13. 17 3 6 8 23:42 15
14. 17 4 2 11 15:28 14
15. 17 2 4 11 18:36 10
16. 17 1 4 12 14:35 7