Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 11. srpna 2020
svátek má Zuzana.
Hlavní menu
  • ID: 10969
  • Návštěvy: 97/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    27929
    Týden:
    97
    Dnes:
    9
    On-line:
    1
    < 01 02 03 04 05 06 07 08  > 

    Předkolo

    22.07. 18:00 Frýdlant n.O. - Havířov 0:1 np (0:0)
    So 23.07. 10:15 Přeštice - Př. Kopanina 1:3 pp (1:1)
    So 23.07. 10:15 Kratonohy - Ústí n.O. 2:0 (1:0)
    So 23.07. 10:15 Aritma Praha - Kolín 2:3 pp (2:2)
    So 23.07. 17:00 Náchod - Trutnov 3:1 pp (1:1)
    So 23.07. 17:00 Loko Petrovice - Petřkovice 1:2 (0:0)
    So 23.07. 17:00 Jakubčovice - Hranice 1:3 (0:2)
    So 23.07. 17:00 Slavičín - Val. Meziříčí 3:0 (2:0)
    So 23.07. 17:00 Vysoké Mýto - Čáslav 0:1 pp (0:0)
    So 23.07. 17:00 SK Rakovník - Karlovy Vary 2:1 np (1:1)
    Ne 24.07. 17:00 Kralice - Nové Sady 0:2 (0:2)
    Ne 24.07. 17:00 Česká Lípa - Velvary 2:3 np (2:2)
    Ne 24.07. 17:00 Mar. Lázně - Rokycany 4:1 (3:0)
    Ne 24.07. 17:00 Brozany - Chomutov 3:1 (1:1)
    Ne 24.07. 17:00 RMSK Cidlina - Chrastava 1:3 (1:2)
    Ne 24.07. 17:00 Svitavy - Letohrad 0:3 (0:2)
    Ne 24.07. 17:00 Pustá Polom - Dolní Benešov 0:2 (0:2)
    Ne 24.07. 17:00 Stará Říše - Vrchovina 2:1 (1:1)
    Ne 24.07. 17:00 Ostrá - Admira Praha 0:7 (0:5)
    Ne 24.07. 17:00 Provodov - Holešov 0:1 (0:0)
    Ne 24.07. 17:00 Sušice - Klatovy 0:5 (0:4)
    Ne 24.07. 17:00 Motorlet Praha - Nový Bor 8:2 (4:0)
    Ne 24.07. 17:00 Proboštov - Neratovice 5:4 np (1:1)
    Ne 24.07. 17:00 Tišnov - Blansko 3:2 np (2:2)
    Ne 24.07. 17:00 Brumov - Velké Karlovice 2:1 (0:1)
    Ne 24.07. 17:00 Sedlčany - SK Kladno 3:4 (2:2)
    Ne 24.07. 17:00 Přerov - HFK Olomouc 3:2 (3:1)
    Ne 24.07. 17:00 Lomnice - Mostecký FK 3:0k
    Ne 24.07. 17:00 Štětí - Turnov 3:2 np (1:0)
    Ne 24.07. 17:00 Jeseník - Šumperk 0:2 (0:1)
    Ne 24.07. 17:00 Chotěboř - Pelhřimov 3:2 pp (2:2)
    Ne 24.07. 17:00 Souš - Ostrov 4:2 (3:1)
    Ne 24.07. 17:00 Bzenec - Břeclav 0:1 (0:0)
    Ne 24.07. 17:00 Uhelné sklady - Olympia HK 1:5 (0:3)
    Ne 24.07. 17:00 Sezimovo Ústí - Hostouň 2:0 (1:0)
    Ne 24.07. 17:00 Velká Bíteš - Tasovice 1:2 (1:1)

    3:2 n.p. (1:0)

    Ne 24.07. 2016 17:00

    Góly (Asistence)

    Góly (Asistence)

    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Správce soutěže: Petr Holoubek