Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 411/1
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
38444
Týden:
411
Dnes:
73
On-line:
1

0:0 (0:0)

St 08.07. 2020 18:00 - Eden  - 4700 diváků
Rozhodčí: Berka - Vlček, Hock

1.liga

ID: 1101  |  Sezona: 2010/11  |  muži  |  Návštěvy: 100/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

8.kolo

10.09. 18:15 Slovan Liberec - Baník Ostrava 4:1 (2:1)
So 11.09. 15:30 Sparta Praha - Jablonec 1:0 (0:0)
So 11.09. 18:00 1.FC Slovácko - České Budějovice 2:0 (1:0)
Ne 12.09. 17:00 Teplice - Zbrojovka Brno 1:2 (1:1)
Ne 12.09. 17:00 Viktoria Plzeň - Ústí n/L 7:0 (4:0)
Ne 12.09. 17:00 Hradec Králové - Slavia Praha 0:0 (0:0)
Ne 12.09. 17:00 Bohemians 1905 - 1.FK Příbram 1:0 (1:0)
Po 13.09. 18:00 Sigma Olomouc - Mladá Boleslav 0:0 (0:0)

1:0 (0:0)

So 11.09. 2010 15:30 - GENERALI Arena  - 6304 diváků
Rozhodčí: Matějek - Wilczek, Santarius

Góly (Asistence)

   87´  J. Kucka   (I. Žofčák)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B 7
O 5
O 5
O 6
O 5
Z 69 5
Z 6
Z 69 5
Z 6
U 90 5
U 68 5
P Sestava ŽK ČK S ZN
B 5
O 4
O 5
O 57 6
O 6
Z 6
Z 80 5
Z 86 5
Z 5
Z 5
U 72 5
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 69
U 69
Z 90
Z
Z
Z
O
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 72
U 80
U 86
U
Z
B
O
Trenér:   Jozef Chovanec   Trenér:   František Komňacký  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

B-Tým: ČFL - skupina A, So 22.08. 00:00
Admira Praha - Slavia Praha
Žáci U-15 D: II. třída SŽ, skupina A, Ne 06.09. 10:00
Újezd P4 - Slavia Praha
Žáci U-15: Česká liga, So 22.08. 10:00
FC Liberec-mládež - Slavia Praha
Žáci U-14: Česká liga, So 22.08. 11:45
FC Liberec-mládež - Slavia Praha
Žáci U-13: ČL skupina B, So 22.08. 10:00
Slavia Praha - Ústí n/L
Žáci U-12: ČL skupina B, So 22.08. 10:00
Slavia Praha - Ústí n/L

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
207
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.