Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 17. ledna 2020
svátek má Drahoslav.
Hlavní menu
  • ID: 1109
  • Návštěvy: 186/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Tábor  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
16385
Týden:
186
Dnes:
54
On-line:
1

1.liga staršího dorostu U-19

ID: 11030  |  Sezona: 2016/17  |  dorost U-19  |  Návštěvy: 259/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17  > 
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

2.kolo

19.08. 11:00 Mladá Boleslav - Pardubice 0:1 (0:0)
19.08. 14:00 Hlučín - České Budějovice 3:2 (1:1)
19.08. 15:00 1.FK Příbram - Opava 4:0 (2:0)
So 20.08. 11:00 Karviná - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)
So 20.08. 11:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 2:7 (1:4)
So 20.08. 11:00 1.FC Slovácko - Jihlava 2:1 np (1:1)
So 20.08. 12:00 Hradec Králové - Baník Ostrava 2:1 (0:0)
So 20.08. 14:30 Teplice - Zlín 2:3 (2:1)
St 21.09. 11:00 Sparta Praha - Slavia Praha 5:0 (3:0)

2:3 (2:1)

So 20.08. 2016 14:30 - 100 diváků
Rozhodčí: VáŇa - černý, Janeček

Góly (Asistence)

   25´  M. Vobecký
   28´  V. Šilhan   (penalta)

Góly (Asistence)

   20´  V. Gettler   (penalta)
   63´  M. Nečas
   87´  F. Novák
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
Z
Z
Z
Z 66
Z
Z
Z 20
Z 50
Z 29 80
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
Z
Z 28
Z
Z
Z 83
Z 89
Z 77
Z 46
Z
Z 18 90
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 66
Z 80 83
Z
Z
Z
Z
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 46
U 77
Z 83
Z 89
Z 90
B
Trenér:   Václav Budka   Trenér:   Marek Kalivoda  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, Ne 08.03. 14:30
Táborsko - Benešov
B-Tým: Jihočeský přebor, So 14.03. 00:00
Rudolfov - Táborsko
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 08.03. 00:00
Benešov - Táborsko
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 08.03. 00:00
Benešov - Táborsko
Dorost U-19 B: ČD skupina A, So 07.03. 10:15
Petřín Plzeň - Táborsko
Dorost U-15: ČD skupina A, So 07.03. 12:30
Petřín Plzeň - Táborsko
: okresní přebor, So 04.04. 00:00
Táborsko - Veselí
Žáci U-15: Divize skupina A, So 21.03. 00:00
Táborsko - Motorlet Praha
Žáci U-14: Divize skupina A, So 21.03. 00:00
Táborsko - Motorlet Praha
Žáci U-13: ČL skupina A, So 21.03. 00:00
Písek - Táborsko
Žáci U-12: ČL skupina A, So 21.03. 00:00
Písek - Táborsko
Žáci U-13 B: okresní přebor, Ne 29.03. 00:00
Sudoměřice - Táborsko
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 15 11 2 1 1 40:12 38
2. 15 11 1 1 2 35:12 36
3. 15 8 2 1 4 21:15 29
4. 15 8 0 4 3 23:16 28
5. 15 8 1 2 4 26:20 28
6. 15 8 1 0 6 24:25 26
7. 15 8 0 0 7 37:26 24
8. 15 5 4 1 5 21:21 24
9. 15 7 0 1 7 30:26 22
10. 15 5 2 0 8 22:25 19
11. 15 5 1 2 7 21:27 19
12. 15 4 1 2 8 21:22 16
13. 15 4 1 2 8 21:29 16
14. 15 4 0 2 9 16:30 14
15. 15 2 4 0 9 19:35 14
16. 15 2 0 1 12 11:47 7