Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 22. ledna 2020
svátek má Slavomír.
Hlavní menu
  • ID: 1109
  • Návštěvy: 275/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Tábor  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
16496
Týden:
275
Dnes:
5
On-line:
1

1.liga staršího dorostu U-19

ID: 11030  |  Sezona: 2016/17  |  dorost U-19  |  Návštěvy: 220/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17  > 
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

13.kolo

Út 04.10. 12:00 České Budějovice - Jihlava 3:2 np (2:2)
So 05.11. 10:15 Karviná - Opava 3:0 (2:0)
So 05.11. 11:00 Hradec Králové - 1.FK Příbram 2:1 (0:1)
So 05.11. 11:00 1.FC Slovácko - Teplice 1:2 np (1:1)
So 05.11. 13:00 Hlučín - Pardubice 2:4 (1:1)
So 05.11. 13:00 Zbrojovka Brno - Mladá Boleslav 3:0 (0:0)
So 05.11. 13:30 Baník Ostrava - Sparta Praha 0:1 (0:1)
So 05.11. 14:00 Slavia Praha - Zlín 2:0 (1:0)
So 05.11. 14:30 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 2:1 np (1:1)

1:2 n.p. (1:1)

So 05.11. 2016 11:00 - 100 diváků
Rozhodčí: Denev - Soukal, Kadlec

Góly (Asistence)

   25´  P. Tkáč

Góly (Asistence)

   41´  V. Šilhan
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 57
Z
Z 65
Z 54
Z 47 81
Z
Z
Z
Z
Z
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 23
O
O 75
Z 80 89
Z
Z
Z
Z 69
U 65
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 54
U 57
Z 65
U 81
O
O
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 65
Z 69
Z 75
Z 89
Z
Z
Trenér:   Stanislav Vajčner   Trenér:   Václav Budka  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, Ne 08.03. 14:30
Táborsko - Benešov
B-Tým: Jihočeský přebor, So 14.03. 15:00
Rudolfov - Táborsko
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 08.03. 00:00
Benešov - Táborsko
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 08.03. 00:00
Benešov - Táborsko
Dorost U-19 B: ČD skupina A, So 07.03. 10:15
Petřín Plzeň - Táborsko
Dorost U-15: ČD skupina A, So 07.03. 12:30
Petřín Plzeň - Táborsko
: okresní přebor, So 04.04. 00:00
Táborsko - Veselí
Žáci U-15: Divize skupina A, So 21.03. 00:00
Táborsko - Motorlet Praha
Žáci U-14: Divize skupina A, So 21.03. 00:00
Táborsko - Motorlet Praha
Žáci U-13: ČL skupina A, So 21.03. 00:00
Písek - Táborsko
Žáci U-12: ČL skupina A, So 21.03. 00:00
Písek - Táborsko
Žáci U-13 B: okresní přebor, Ne 29.03. 00:00
Sudoměřice - Táborsko
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 15 11 2 1 1 40:12 38
2. 15 11 1 1 2 35:12 36
3. 15 8 2 1 4 21:15 29
4. 15 8 0 4 3 23:16 28
5. 15 8 1 2 4 26:20 28
6. 15 8 1 0 6 24:25 26
7. 15 8 0 0 7 37:26 24
8. 15 5 4 1 5 21:21 24
9. 15 7 0 1 7 30:26 22
10. 15 5 2 0 8 22:25 19
11. 15 5 1 2 7 21:27 19
12. 15 4 1 2 8 21:22 16
13. 15 4 1 2 8 21:29 16
14. 15 4 0 2 9 16:30 14
15. 15 2 4 0 9 19:35 14
16. 15 2 0 1 12 11:47 7