Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 23. ledna 2020
svátek má Zdeněk.
Hlavní menu
  • ID: 1109
  • Návštěvy: 277/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Tábor  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
16497
Týden:
277
Dnes:
7
On-line:
1

1.liga staršího dorostu U-19

ID: 11030  |  Sezona: 2016/17  |  dorost U-19  |  Návštěvy: 220/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17  > 
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

19.kolo

So 04.03. 11:00 Slavia Praha - Sparta Praha 1:2 (0:1)
So 04.03. 11:00 Viktoria Plzeň - Karviná 0:1 np (0:0)
So 04.03. 11:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 4:1 (3:1)
So 04.03. 11:00 Jihlava - 1.FC Slovácko 3:2 (0:1)
So 04.03. 11:00 Zlín - Teplice 3:1 (1:0)
So 04.03. 12:00 Opava - 1.FK Příbram 0:1 np (0:0)
So 04.03. 13:15 Pardubice - Mladá Boleslav 2:0 (1:0)
So 04.03. 14:00 České Budějovice - Hlučín 3:1 (2:0)
Ne 05.03. 15:30 Baník Ostrava - Hradec Králové 0:2 (0:1)

3:1 (1:0)

So 04.03. 2017 11:00 - 50 diváků
Rozhodčí: Popelák - Kolář, Buček

Góly (Asistence)

   20´  P. Hellebrand
   62´  P. Hellebrand
   64´  P. Hellebrand

Góly (Asistence)

   47´  M. Šimeček
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
Z
Z 84
Z 87
Z 46
Z 79
Z
Z
Z
Z
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B 63
Z 70
Z
Z
Z 87
Z 32 59
Z
Z
Z
Z 81
U 46
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 46 90
U 79 82
Z 82
Z 84
U 90
B
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
Z 59
Z 70
O 81
O
B
Trenér:   Marek Kalivoda   Trenér:   Václav Budka  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, Ne 08.03. 14:30
Táborsko - Benešov
B-Tým: Jihočeský přebor, So 14.03. 15:00
Rudolfov - Táborsko
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 08.03. 00:00
Benešov - Táborsko
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 08.03. 00:00
Benešov - Táborsko
Dorost U-19 B: ČD skupina A, So 07.03. 10:15
Petřín Plzeň - Táborsko
Dorost U-15: ČD skupina A, So 07.03. 12:30
Petřín Plzeň - Táborsko
: okresní přebor, So 04.04. 00:00
Táborsko - Veselí
Žáci U-15: Divize skupina A, So 21.03. 00:00
Táborsko - Motorlet Praha
Žáci U-14: Divize skupina A, So 21.03. 00:00
Táborsko - Motorlet Praha
Žáci U-13: ČL skupina A, So 21.03. 00:00
Písek - Táborsko
Žáci U-12: ČL skupina A, So 21.03. 00:00
Písek - Táborsko
Žáci U-13 B: okresní přebor, Ne 29.03. 00:00
Sudoměřice - Táborsko
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 15 11 2 1 1 40:12 38
2. 15 11 1 1 2 35:12 36
3. 15 8 2 1 4 21:15 29
4. 15 8 0 4 3 23:16 28
5. 15 8 1 2 4 26:20 28
6. 15 8 1 0 6 24:25 26
7. 15 8 0 0 7 37:26 24
8. 15 5 4 1 5 21:21 24
9. 15 7 0 1 7 30:26 22
10. 15 5 2 0 8 22:25 19
11. 15 5 1 2 7 21:27 19
12. 15 4 1 2 8 21:22 16
13. 15 4 1 2 8 21:29 16
14. 15 4 0 2 9 16:30 14
15. 15 2 4 0 9 19:35 14
16. 15 2 0 1 12 11:47 7